0

@kuz tak samo neymar był faulowany w powrocie z psg

0

@Tomo_95 trochę już takich zagraliśmy

0

@Ratamahatta coutinho ewidentnie głowa nie dojeżdża, bo technika, strzał, gra na małej przestrzeni i dryblingi ma. Griezmann nie odnajduje się w tym systemie, szczególnie kiedy akcje są grane głównie przez messiego który operuje w jego ulubionej strefie. Dembele stracił wieki przez kontuzje. A Haaland przyjdzie na swoją ulubiona pozycje, dostanie pierwszy skład, a o gole też trudno nie będzie bo Barca koemana tworzy sobie multum sytuacji.

1

@Janiama a czego ty się spodziewałeś po La rambli? Poza tym wtedy mieliśmy jeszcze troszkę młodszego Suareza, była nadzieja ze griezmann coś będzie grał na dziewiątce, a sam haaland wolał przejść gdzieś gdzie miałby pewny pierwszy plac.

1

@kuz mam wrażenie że haaland ma psyche mocniejszą niz coutinho Dembele griezmann Pique alba busi lenglet i cała reszta razem wzięci

0

@VenoM nie ma czasu na dłuższe przerwy :/

0

Co polecacie na nadwyrężony kaptur po ciągach? Wystarczy okład czy jest może jakaś spoko maść na takie rzeczy?

1

@Derean na początku sezonu pewnie każdy brałby jeden puchar w ciemno patrząc na sytuację w klubie

0

@Coutinho007 nie ma co żyć przegranymi, trzeba poprostu wygrywać wszystko do końca w lidze i koniec końców sezon może być jeszcze udany

1

@Coutinho007 Rakitić czasami coś wsadził, tak to ostatni gol który mam w pamięci to Xavi w swoim ostatnim ligowym meczu :')

3

@marcin62 smakuwa

0

I cyk autobusik teraz

0

@D10SLEO bardziej chodzi mi o sam fakt przyznawania komuś mistrzostwa kiedy do końca jeszcze 2/3 sezonu, mega mnie to irytowało. Jeśli zostanie nam tylko liga to jestem w stanie uwierzyć że będziemy seryjnie wygrywać. Może nie wszystko, ale prawie wszystko.

0

Ja tylko chciałbym zobaczyć miny "ekspertów" w la liga bonita jak jakimś cudem dogonimy atleti w tabeli. Co oglądałem ten program to obowiązkowo od początku sezonu mówią że nie ma szans żeby atletico to przegrało itd itd, a przecież dołek zawsze kiedyś musi nastąpić.

0

Świetne ma koszulki atletico, nie lubię grać w takich kołnierzykach, ale wygląda to nieźle

5

Pedri to totalny szef, a za 5 lat dalej będzie w sumie młodym talentem, piekna sprawa

0

0

@Janiama odważna teza biorąc pod uwagę wyniki Bayernu w ostatnich miesiącach.

0

@D10SLEO albo o neymarze w Barcelonie

0

Kondogbia to jest piłkarz o profilu jakiego nam brakuje w pomocy. Wysoki, silny,z odbiorem, zastawką, świetny technicznie.

0

@Sulimo wiejskie ziemniaczki koperkowe byly mega dobre z tego co pamiętam

0

@Lub567 takie wyniki? Valverde wygrywał ligę i puchar, to możemy osiągnąć co roku, nawet w takim słabym okresie jak teraz mamy spore szanse nadal.

5

@tobiasson92 piękny kraj, piękny

2

@Cobra303 Iniesta, Messi, Suarez, alba, Busquets, Pique dużo młodsi bez psychi zniszczonej licznymi porażkami.umtiti w formie. No rzeczywiście nic specjalnego XDdd

0

@Ratamahatta Barcelona mimo wszystko jest na świecie dużo bardziej rozpoznawalna niż wyżej wymienione kluby i ciężej też jej popaść w prawdziwy dołek. Bo taki rok jak ten, gdzie możliwe że nie wygramy nic to nie jest coś co można porównać do lat posuchy Liverpoolu czy Milanu.

0

@konrad1661 Ansu jeszcze jest daleko od swojego prime, także nie ma się co martwić, będzie tylko lepiej

2

@WiernyDoKoncaFCB koniec końców i tak wszystko sprowadzi się do tego że będziesz szczęśliwy jeśli będziesz robił to co lubisz. W zeszłym roku też stałem przed takim wyborem, możliwe nawet że mamy podobne zainteresowania patrząc na to że chcesz zostać trenerem. Wybrałem studia zaoczne i pracę, a po kilku miesiącach doszedłem do wniosku że robienie czegoś na siłę nie ma sensu, przecież nie o to w życiu chodzi żeby się męczyć.

20

@BarcaInfo niesamowita perełka, on i Ansu to jak szóstka w totka, nie chce sobie nawet wyobrażać jak smutna i nużąca byłaby ta drużyna bez nich.

1

@Encore tak, czas rozpocząć nowy projekt sportowy z nowymi perspektywami. Dla messiego pewnie też będzie to dobre rozwiązanie.

4

@tmQbassive w mojej opinii wyznacznikiem tego czy polityka transferowa jest dobra są trofea.
Pozatym Barcelona teraz jest w dołku, ale przez lata notowała największe przychody w świecie futbolu, głównie za sprawą składu który wygrywał trofea i napędzał marketing. Więc ja tam nie twierdzę że jesteśmy słabi w transfery. Ostatnie lata były pod tym względem beznadziejne, ale ogólnie rzecz biorąc jako klub jesteśmy półkę wyżej między innymi przez dobór zawodników do zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?