busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz tak samo neymar był faulowany w powrocie z psg
0
@Tomo_95 trochę już takich zagraliśmy
0
@Ratamahatta coutinho ewidentnie głowa nie dojeżdża, bo technika, strzał, gra na małej przestrzeni i dryblingi ma. Griezmann nie odnajduje się w tym systemie, szczególnie kiedy akcje są grane głównie przez messiego który operuje w jego ulubionej strefie. Dembele stracił wieki przez kontuzje. A Haaland przyjdzie na swoją ulubiona pozycje, dostanie pierwszy skład, a o gole też trudno nie będzie bo Barca koemana tworzy sobie multum sytuacji.
1
@Janiama a czego ty się spodziewałeś po La rambli? Poza tym wtedy mieliśmy jeszcze troszkę młodszego Suareza, była nadzieja ze griezmann coś będzie grał na dziewiątce, a sam haaland wolał przejść gdzieś gdzie miałby pewny pierwszy plac.
1
@kuz mam wrażenie że haaland ma psyche mocniejszą niz coutinho Dembele griezmann Pique alba busi lenglet i cała reszta razem wzięci
0
@VenoM nie ma czasu na dłuższe przerwy :/
0
Co polecacie na nadwyrężony kaptur po ciągach? Wystarczy okład czy jest może jakaś spoko maść na takie rzeczy?
1
@Derean na początku sezonu pewnie każdy brałby jeden puchar w ciemno patrząc na sytuację w klubie
0
@Coutinho007 nie ma co żyć przegranymi, trzeba poprostu wygrywać wszystko do końca w lidze i koniec końców sezon może być jeszcze udany
1
@Coutinho007 Rakitić czasami coś wsadził, tak to ostatni gol który mam w pamięci to Xavi w swoim ostatnim ligowym meczu :')
3
@marcin62 smakuwa
0
I cyk autobusik teraz
0
@D10SLEO bardziej chodzi mi o sam fakt przyznawania komuś mistrzostwa kiedy do końca jeszcze 2/3 sezonu, mega mnie to irytowało. Jeśli zostanie nam tylko liga to jestem w stanie uwierzyć że będziemy seryjnie wygrywać. Może nie wszystko, ale prawie wszystko.
0
Ja tylko chciałbym zobaczyć miny "ekspertów" w la liga bonita jak jakimś cudem dogonimy atleti w tabeli. Co oglądałem ten program to obowiązkowo od początku sezonu mówią że nie ma szans żeby atletico to przegrało itd itd, a przecież dołek zawsze kiedyś musi nastąpić.
0
Świetne ma koszulki atletico, nie lubię grać w takich kołnierzykach, ale wygląda to nieźle
5
Pedri to totalny szef, a za 5 lat dalej będzie w sumie młodym talentem, piekna sprawa
0
@lucas/catalan ciii
0
@Janiama odważna teza biorąc pod uwagę wyniki Bayernu w ostatnich miesiącach.
0
@D10SLEO albo o neymarze w Barcelonie
0
Kondogbia to jest piłkarz o profilu jakiego nam brakuje w pomocy. Wysoki, silny,z odbiorem, zastawką, świetny technicznie.
0
@Sulimo wiejskie ziemniaczki koperkowe byly mega dobre z tego co pamiętam
0
@Lub567 takie wyniki? Valverde wygrywał ligę i puchar, to możemy osiągnąć co roku, nawet w takim słabym okresie jak teraz mamy spore szanse nadal.
5
@tobiasson92 piękny kraj, piękny
2
@Cobra303 Iniesta, Messi, Suarez, alba, Busquets, Pique dużo młodsi bez psychi zniszczonej licznymi porażkami.umtiti w formie. No rzeczywiście nic specjalnego XDdd
0
@Ratamahatta Barcelona mimo wszystko jest na świecie dużo bardziej rozpoznawalna niż wyżej wymienione kluby i ciężej też jej popaść w prawdziwy dołek. Bo taki rok jak ten, gdzie możliwe że nie wygramy nic to nie jest coś co można porównać do lat posuchy Liverpoolu czy Milanu.
0
@konrad1661 Ansu jeszcze jest daleko od swojego prime, także nie ma się co martwić, będzie tylko lepiej
2
@WiernyDoKoncaFCB koniec końców i tak wszystko sprowadzi się do tego że będziesz szczęśliwy jeśli będziesz robił to co lubisz. W zeszłym roku też stałem przed takim wyborem, możliwe nawet że mamy podobne zainteresowania patrząc na to że chcesz zostać trenerem. Wybrałem studia zaoczne i pracę, a po kilku miesiącach doszedłem do wniosku że robienie czegoś na siłę nie ma sensu, przecież nie o to w życiu chodzi żeby się męczyć.
20
@BarcaInfo niesamowita perełka, on i Ansu to jak szóstka w totka, nie chce sobie nawet wyobrażać jak smutna i nużąca byłaby ta drużyna bez nich.
1
@Encore tak, czas rozpocząć nowy projekt sportowy z nowymi perspektywami. Dla messiego pewnie też będzie to dobre rozwiązanie.
4
@tmQbassive w mojej opinii wyznacznikiem tego czy polityka transferowa jest dobra są trofea.
Pozatym Barcelona teraz jest w dołku, ale przez lata notowała największe przychody w świecie futbolu, głównie za sprawą składu który wygrywał trofea i napędzał marketing. Więc ja tam nie twierdzę że jesteśmy słabi w transfery. Ostatnie lata były pod tym względem beznadziejne, ale ogólnie rzecz biorąc jako klub jesteśmy półkę wyżej między innymi przez dobór zawodników do zespołu.