busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@jakub1906 a potem grzecznie byś zapłacił każdemu z nich odszkodowanie w setkach tysięcy, 200iq
0
@pele1282 nie rozumiem w ogóle gadania w stylu "sami jesteście sobie winni, jakbyście zamknęli mecz to złe sędziowanie nie miałoby wpływu".
To co, jak ktoś mi wyjedzie z podporządkowanej to jest moja wina bo nie zdążyłem zahamować i w sumie to nie mam prawa narzekać?
1
@MesQueUnClub96 lahoz mi drużynę prześladuje, a co jest?
0
@ksobi ja widziałem multum na przestrzeni ostatnich dwóch-trzech miesięcy.
0
@Avatarr o właśnie o tym mówię, skąd przekonanie że gość któremu trener nie dał nawet pięciu minut w lidze będzie grał lepiej niż mistrz świata, który ostatnio w dodatku jest w formie? Przypominam że koeman na młodych stawiać się nie boi.
1
@BarcaInfo świetną drugą połowę ostatnio rozegrał
0
@ksobi mimo wszystko jak widzę posty w stylu "sprzedamy griezmanna, coutinho, Dembele, na skrzydle będzie grać Konrad" to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Za rok jak głowa dojedzie może już przenieść się z drugiej drużyny na ławkę, a potem oby do składu, ale litości, nie ma co wciskać gościa na siłę po trzech dobrych zagraniach.
0
@Rewolucja123 ból fizyczny a zmęczenie organizmu ciężkimi treningami i meczami to dwie różne rzeczy, nie ma co tego porównywać.
3
Dlaczego ludzie myślą że Konrad de la fuente który nie rozegrał żadnego meczu w la lidze jak dobrze pamiętam, może być zbawieniem naszego ataku? Nie do końca rozumiem tą podjarke.
3
@sendesara miałem potem dwa tygodnie zakwasy, od tamtego czasu tylko marszobieg, maksymalnie trucht
0
@MaTt_BarcaFan tak samo faceci w tym wieku mają zwykle podobne zainteresowania.
0
@BorzyKrzys świetnie poskładany tekst, a jak ktoś szuka na siłę dziury w całym to znajdzie nawet tam gdzie jej nie ma. Żabson to jedna z ostatnich osób które możnaby oskarżyć o rasizm.
0
@klopx dieta to nie tylko na redukcję, myślę że zrobią tak że będzie zwrotniejszy i silniejszy jednocześnie :D
4
@TylkoBarca7273 big sam w formie plus araujo to mocarny duet. Pytanie ile kolano umtitiego wytrzyma :/
0
@kewin pierwsza część to farmazon totalny, ale to fakt że Francja na tym sporo traci xd
32
@BarcaInfo mam nadzieję że z PSG zagra duet Araujo-Umtiti.
0
@socha idealne miejsce dla niego, klub który liczy się co roku w walce o trofea mimo chwilowej zadyszki, pewny pierwszy plac, idealne miejsce do życia. No i mimo kryzysu pieniądze też się pewnie znajdą na pensje.
0
@kamilop źle przeczytałem, racja
25
@KK14 nie no, obalanie jednej teorii niepodpartej żadnym oficjalnym raportem drugą teorią niepodpartą żadnym oficjalnym raportem to wyższy poziom.
4
@Mathew16 Dembele mega irytuje jak ma słabszy mecz, ale w każdym spotkaniu tworzy jakieś groźne okazję i z tego powodu w obecnym momencie gdzie Ansu nadal jest poza grą nie ma sensu z niego rezygnować. A jak już nabierze ogrania i jego ruchy staną się bardziej przemyślane to będzie bestią.
0
@kamilop przecież nie ściągniemy już nikogo teraz. W lecie pewnie przyjdą depay, Garcia, wijnaldum i może ten haaland jak kilku zawodników sprzedamy za dobre pieniądze.
6
Gdyby strzelili tyle goli co my to remis byłby sprawiedliwy, ale że strzelili jednego, a my dwa to nie ma o czym rozmawiać panie Marcelino.
3
Ez meczyk na noobków
27
Pedri robi wszystko dobrze
0
@Elnuum on na tym środku nie biega przecież wielu km, a bardzo go potrzebujemy
2
@SinMistico niech się ogrywa na treningu hahhaahhaahhahahahah Oj byczku ale dałeś petarde
34
To niezła jazda po Roberto w pierwszym meczu po kilku miesiącach pauzy xdd
La Rambla to kopalnia złota
2
@arraco to już nie jest 2009 i Barca guardioli, wstawaj
0
@NeroTFP żadne statystyki nie oddadzą tego jakim on jest inteligentnym zawodnikiem i jaka różnice robi swoimi zagraniami
3
Lenglet i alba w tym sezonie są jak głupi i głupszy w obronie