busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja widzę to tak, braithwait za pedriego, griezmann na prawą, Dembele na lewą, Messi 10 i coś można podziałać.
0
@LuisSalvano obie drużyny grają na tym samym poziomie, nam się raz udało, oni mieli farta po wylewie obrony. Dużej różnicy poziomów nie widać.
5
Ale poważnie, ja mam wrażenie że Alba rusza się tylko jak Messi ma piłkę, tak to przyjęcie, oddanie piłki do tyłu, przyjęcie, piłka do tyłu, w obronie drugi Marcelo tylko nieco szybszy. Firpo bywa nieporadny ale chociaż się stara, nie stwarza pozorów, nie gra na stojąco.
14
Alba po golu standartowo rozejrzał się wokół żeby poszukać na kogo zrzucić winę. Dawać tego firpo.
1
Ale de jong zaapsorbował uwagę stoperów robiąc miejsce griezmann owi, ciekawe czy zostanie to uwzględnione w analizach pomeczowych
0
@pt9 stary, jest pierwsza połowa, wstrzymaj się jeszcze z ocenami
3
Ale araujo ustawia dzisiaj tego Williamsa, coś pięknego
12
Reklamy o infekcjach intymnych powinny być zdelegalizowane, coś okropnego
1
@Bartunek z tej okazji ułożyłem krótki wiersz tematyczny, zaznaczam że sztuki nie powinno się cenzurować.
"Ousman dembele
Ale szybki
Ja pierdziele"
1
@Barcza223 byczq ja jestem w top formie, wjezdzam w ten śmieszny athletic jak Alberto loco pod szisza bar, kumasz?
1
@Bartunek o którą bestie chodzi? Francuzów mamy tyle co wszyscy hydraulicy w kraju razem wzięci.
1
@Witam byczq mamy 2021 rok
0
Już widzę te pojedynki biegowe łoniakiego łiljamsa i lengleta.Dobrze ze tam jest też Araujo bo by było nieciekawie.
0
@JaroCoach ciężko powiedzieć, zależy od formy
3
@BarcaInfo idealny skład z obecnym stanem kadrowym
0
Zaraz składy. Czas rozpocząć igrzyska śmierci. Kto tym razem będzie pierwszy i zdobędzie zielone?
Dowiecie się już po reklamach!
1
@AlexDark00 byłoby mega chu**** nie oszukujmy się. Liga by była nudna jak flaki z olejem,a premier league by nam odjechało o lata świetlne.
4
@koksik2700 w 2021 roku wystarczy parę ironicznych komentarzy na Twitterze i już ludzie zapominają że okradałeś naród na prawo i lewo przez lata. Czekam aż Tusk wróci do koryta i historia znowu zatoczy koło, a Polacy dalej będą robieni na pieniądze. A potem znowu PiS i tak do końca świata.
0
@szymon6847 dywizjon 303
0
@Encore na pewno nie Tottenham, to pewne. Strzelam że standartowo city i Liverpool będą walczyli do końca miedzy sobą, a reszta na dłuższym dystansie zostanie w tyle
0
@Murazor a co miał zrobić skoro środek zaryglowali na amen? To nie jest fizyka kwantowa, czasami lepiej grać na proste wrzutki niż szukać kwadratowych jaj.
0
Mignął mi gdzieś komentarz że morata jest przehajpowany. Ja bym powiedział że przez kibiców raczej jest niedoceniany. To świetny napastnik.
0
@pt9 jak miał się rozwinąć jak United przez te wszystkie lata to ma skład stworzony z kilku kłód drewna. Pogba w otoczeniu zawodników na swoim poziomie w reprezentacji czy juve wymiatał. On nie pasuje to tak defensywnej drużyny bo jego głównym atutem jest kreatywność.
0
@pt9 odpal sobie np MŚ 2018,albo jego mecze w juve to może zrozumiesz.
8
@BarcaInfo ale jak to, przecież na Barcelonie same pikniki :oo
1
@don'T.R.I.P.e oglądam ten zespół od lat i wiem że jest bardzo cienka linia między dobrymi morałami i załamaniem zespołu. Grunt to zacząć wygrywać, potem zacząć robić to przekonująco, a potem zwyciężać efektownie jak za dawnych lat. Brzmi prosto :D
1
Maguaier jak ma piłkę to człowiek ma wrażenie że zaraz coś się wyleje w obronie i United straci bramkę.
4
Szkoda ze dzisiaj nie ma el clasico. Ale i tak ten finał budzi we mnie więcej emocji niż jakikolwiek mecz w ciągu ostatniego roku. Może to ze względu na moment w jakim jest drużyna.Ten mecz może umocnić koemana na pozycji trenera i położyć fundamenty pod budowę morali zespołu na najważniejszy okres sezonu. Coś jak słynna anoeta. Lepszej okazji na całkowite przełamanie chyba już nie będzie.
3
@MasnyTed a na drugim Roberto,ojjj tak
3
@Janiama 100% prawdy, ale trochę internet Explorer. Tamten post był prowokacją w najczystszej postaci, wiadomo, wolność słowa itd, każdy ma prawo do analizy, ale bądźmy poważni.