busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato griezmann dzisiaj świetne zawody, włącz mecz
3
@Rewolucja123 słuchaj, ja wiele jestem w stanie zrozumieć, ale jak mówisz że griezmann i de jong którzy grają pierwsze skrzypce i robią nam grę są przeciętni to ty chyba inny mecz oglądasz delikatnie mówiąc
3
Araujo i umtiti to tacy Alberto Loco i Joseph Bratan z Barcelony dzisiaj. Chłopaki z atlethiku lekko nie mają.
5
@Jakchcesz trzeba patrzeć na ogół jego gry a nie na cyferki i wtedy widać klasę jak przystało na mistrza świata
0
Chętnie bym zobaczył Trincao przez 45minut, ale z drugiej strony połowa akcji jakie stworzyliśmy to długa piłka na Dembele za plecy obrońców, kończyło się to średnio, ale za którymś razem w końcu pewnie wyjdzie.
0
@Dargani powinien wejść Trincao który ostatnio ma dobry moment
1
@VenoM słynny vidal z Roberto, to były czasy!
0
Nawet alba dzisiaj jakoś mniej wkurza, coś się dzieje
0
Jakby marca codziennie pisała takie artykuły to może byśmy ugrali coś w tym sezonie, bo Messi dzisiaj to inny piłkarz niż przez ostatnie pół roku.
5
@Brashearr cytując klasyka "co ty pierdo**sz człowieku?"
0
PODCHODZĘ DO NICH SAM
WYSTRASZENI SĄ GORYLA
https://www.fcbarcelona.com/photo-resources/2019/10/11/4ee8b6b7-4ae8-4080-b57d-7b6f4799a61f/mini_Sevilla06102019-VictorSalgado_pic_2019-10-06_fcbbvssevilla_20.jpg?width=1200&height=750
24
-mamo, kup mi van dijka
-synku, mamy van dijka w domu
ARAUJO BARCE ZBAW
0
@izabella niestety nie, to są kwestie wykraczające poza aspekt sportowy i nawet 5 goli tego nie zmieni, pozdro izabela dla ciebie i rodzinki
4
Lets papyn bojz
0
Obiecujący początek, zaczynamy wyglądać jak drużyna, a nie zlepek przypadkowych transferów.
1
Dobrze się gra układa, ale jeszcze bardziej mi się podoba jak Garcia jest złomowany przez umtitiego i de jonga
0
@Quavosk strimsworld
0
U was się Messi pod pachą drapie już a u mnie dopiero wchodzą kurła uwielbiam to, kwintesencja oglądania meczów
0
@pauletaa nie musisz oglądać jak czytasz La ramble
4
@MesQueUnClub96 Dembele właśnie strzela czwartego gola
6
Oglądanie meczów i czytanie La rambli to jest jedna z najlepszych rozrywek XXI wieku
2
@IronSanHybrid jak wyjdzie ta książka Najmana to się zacznie jazda od nowa xd
5
@Jordi10 orła to on może na śniegu zrobić co najwyżej patrząc na jego grę w tym sezonie
0
24 gole ma już Lewy w BL, gość jest niesamowity. Jak strzelał te 5goli przeciwko Wolfsburgowi to już się wydawało że dotyka czubkiem głowy swojego sufitu,a z roku na rok jest coraz większą bestią i nic nie wskazuje na koniec tej dominacji.Coś pięknego.
1
@mekston szkoda ze nam tak dobrze nie idzie, ale jeśli już ktoś ma wygrywać to dobrze że robi to właśnie atleti. Za te wszystkie porażki w LM należy im się w końcu jakieś trofeum. Czasami mówi się że grają antyfutbol itd itd, ale ja ich mega szanuję za własny styl, dyscyplinę w grze i grę zespołową o której my możemy pomarzyć. Poprostu cholismo :)
15
@zadafcb wszystko zależy od herbu na koszulce zawodnika
1
@neeed przewiń La ramble byczq
9
Uwielbiam jak suarez strzela gola i wszyscy piszą "aaa po co go sprzedaliśmy, jesteśmy frajerami."
Wtedy zawsze się zastanawiam co te same osoby sobie myślały jak suarezowi się piłka odbijała od nóg jak od kawałków drewna, a jego dobre zagrania mogły na palcach liczyć nawet osoby po amputacji kończyn.
2
@Gaz myślę że jest to też zasługa marki jaka zbudowała sobie Barcelona przez dekady, ale prościej powiedzieć że to dzięki Messiemu. W końcu Xavi, Iniesta i reszta legend to jakieś noname nic nieznaczące kto by ich tam oglądał
1
@Gaz problem w tym że są dane które potwierdzają ze wydajemy masę pieniędzy, a nie ma takich które potwierdziłyby że to się zwraca.