1

@Herato griezmann dzisiaj świetne zawody, włącz mecz

3

@Rewolucja123 słuchaj, ja wiele jestem w stanie zrozumieć, ale jak mówisz że griezmann i de jong którzy grają pierwsze skrzypce i robią nam grę są przeciętni to ty chyba inny mecz oglądasz delikatnie mówiąc

3

Araujo i umtiti to tacy Alberto Loco i Joseph Bratan z Barcelony dzisiaj. Chłopaki z atlethiku lekko nie mają.

5

@Jakchcesz trzeba patrzeć na ogół jego gry a nie na cyferki i wtedy widać klasę jak przystało na mistrza świata

0

Chętnie bym zobaczył Trincao przez 45minut, ale z drugiej strony połowa akcji jakie stworzyliśmy to długa piłka na Dembele za plecy obrońców, kończyło się to średnio, ale za którymś razem w końcu pewnie wyjdzie.

0

@Dargani powinien wejść Trincao który ostatnio ma dobry moment

1

@VenoM słynny vidal z Roberto, to były czasy!

0

Nawet alba dzisiaj jakoś mniej wkurza, coś się dzieje

0

Jakby marca codziennie pisała takie artykuły to może byśmy ugrali coś w tym sezonie, bo Messi dzisiaj to inny piłkarz niż przez ostatnie pół roku.

5

@Brashearr cytując klasyka "co ty pierdo**sz człowieku?"

24

-mamo, kup mi van dijka
-synku, mamy van dijka w domu

ARAUJO BARCE ZBAW

0

@izabella niestety nie, to są kwestie wykraczające poza aspekt sportowy i nawet 5 goli tego nie zmieni, pozdro izabela dla ciebie i rodzinki

4

Lets papyn bojz

0

Obiecujący początek, zaczynamy wyglądać jak drużyna, a nie zlepek przypadkowych transferów.

1

Dobrze się gra układa, ale jeszcze bardziej mi się podoba jak Garcia jest złomowany przez umtitiego i de jonga

0

@Quavosk strimsworld

0

U was się Messi pod pachą drapie już a u mnie dopiero wchodzą kurła uwielbiam to, kwintesencja oglądania meczów

0

@pauletaa nie musisz oglądać jak czytasz La ramble

4

@MesQueUnClub96 Dembele właśnie strzela czwartego gola

6

Oglądanie meczów i czytanie La rambli to jest jedna z najlepszych rozrywek XXI wieku

2

@IronSanHybrid jak wyjdzie ta książka Najmana to się zacznie jazda od nowa xd

5

@Jordi10 orła to on może na śniegu zrobić co najwyżej patrząc na jego grę w tym sezonie

0

24 gole ma już Lewy w BL, gość jest niesamowity. Jak strzelał te 5goli przeciwko Wolfsburgowi to już się wydawało że dotyka czubkiem głowy swojego sufitu,a z roku na rok jest coraz większą bestią i nic nie wskazuje na koniec tej dominacji.Coś pięknego.

1

@mekston szkoda ze nam tak dobrze nie idzie, ale jeśli już ktoś ma wygrywać to dobrze że robi to właśnie atleti. Za te wszystkie porażki w LM należy im się w końcu jakieś trofeum. Czasami mówi się że grają antyfutbol itd itd, ale ja ich mega szanuję za własny styl, dyscyplinę w grze i grę zespołową o której my możemy pomarzyć. Poprostu cholismo :)

15

@zadafcb wszystko zależy od herbu na koszulce zawodnika

1

@neeed przewiń La ramble byczq

9

Uwielbiam jak suarez strzela gola i wszyscy piszą "aaa po co go sprzedaliśmy, jesteśmy frajerami."
Wtedy zawsze się zastanawiam co te same osoby sobie myślały jak suarezowi się piłka odbijała od nóg jak od kawałków drewna, a jego dobre zagrania mogły na palcach liczyć nawet osoby po amputacji kończyn.

2

@Gaz myślę że jest to też zasługa marki jaka zbudowała sobie Barcelona przez dekady, ale prościej powiedzieć że to dzięki Messiemu. W końcu Xavi, Iniesta i reszta legend to jakieś noname nic nieznaczące kto by ich tam oglądał

1

@Gaz problem w tym że są dane które potwierdzają ze wydajemy masę pieniędzy, a nie ma takich które potwierdziłyby że to się zwraca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?