2

Mam nadzieję że wejdzie Trincao za braithwaita bo gość sabotuje nam mecz

0

@Rewolucja123 tym razem ciężko się z tobą nie zgodzić, a pasowałoby dla zasady :D

1

@xBoMBoWiECx z drugiej strony musimy gonić atleti, a umtiti raczej nie rozegra tylu meczów pod rząd

0

@fart jak wygrywają to pewnie też jest cicho skoro nie ma kibiców

0

Co się stało że live tak spuchło w ciągu 10minut? Nie mogłem oglądać :c

0

@tadzik447 byle do piątej eh

6

@SiSenior naruszają konstytucję więc działają poza zakresem swoich kompetencji, pozatym jeśli na nich nie głosowałem to mam prawo narzekać.

4

Jak totki wygrywają to piłkarze są wychwalani pod niebiosa, a jak przegrywają to obrywa się głównie Mourinho. Chłop ma naprawdę ciężko z tą swoją reputacją.

1

@LUPR wygląda to tak że tu się przesunie, tam się zakryje, tu się pożyczy i wszystko będzie cacy, jak ktoś myśli że ludzie pozwolą takiej globalnej marce i maszynce do robienia pieniędzy jak Barcelona upaść to są w grubym błędzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@axegrinder w skrócie wystarczy mieć cojones a nie wydmuszki i nie dać sobie wejść na głowę.

0

Jest jakaś polska strona psg? Znalazłem jedna ale nie ma w ogóle komentarzy pod artykułami, jestem ciekawy jakie są u nich nastroje przed dwumeczem.

13

@Encore jeden lahoz powie tak, drugie powie nie jak mawia przysłowie. W tym momencie należy sobie jednak przypomnieć jak w meczu z Bilbao gość skasował de jonga łokciem w plecy i nie było jedynastki :)

22

@szkutnik91 a żeby tak Messi strzelił hat-tricka w meczu z PSG i po wszystkim pocałował herb do kamery. Huk pękających dup w paryżu słychać byłoby do samych emiratów arabskich :)

2

@PaCo teraz mamy wybieganych zawodników jak Griezmann, De Jong czy Pedri, to jest właśnie siła naszej drużyny. Zawodników z umiejętnościami mieliśmy zawsze teraz dokładamy do tego fizykę i są efekty.

3

@BarcaInfo ja polecam skrót na fullmatchesandshows, tam jest ponad 20minut, wszystkie najlepsze akcje

5

@tristan87 człowieku nie strasz

8

Możemy nawet nic nie wygrać, byleby każdy mecz wyglądał pod względem zaangażowania jak ten wczorajszy. De Jong i Griezmann to nowi liderzy, w końcu Leo nie musi brać wszystkiego na siebie. Ostatni raz było tak chyba za czasów MSN :')

0

@BARCA_FOR_EVER a uśmiech Alby jest wymuszony i w ogóle źle mu z oczu patrzy.

0

Super skład, ale kto ustawił terminarz w ten sposób że mecz zaczyna się wtedy kiedy ja zaczynam zmianę w robocie?

2

@masq za valverde ktoś grał dwa dobre mecze i potem miesiąc się nie podnosił z ławki, czasami człowiek się zastanawiał czy valverde jest jakimś geniuszem i my jesteśmy głupi, czy to on ma jakieś swoje fanaberie.

0

@messi564 oczywiście że to plus dla dużych klubów bo ostatecznie jest mniej meczów do rozegrania. Zyskują też te mniejsze ponieważ w jednym meczu łatwiej sprawić niespodziankę. Ten format jest ciekawszy i bardziej widowiskowy.

23

Super że para umtiti-araujo się ogrywa, wszystko wskazuje na to że w końcu mamy trenera którego decyzję są logiczne i stara się stworzyć stabilny blok obrony przed meczem z PSG.
Koeman Ufam Tobie

2

@APRA morata to świetny zawodnik, to nie jest przypadek że tyle pieniędzy kolejne kluby za niego płacą

3

@DaPi jedyne co mi się w quaresmie podobało to zewniaczki wzorowane na turbogrosiku. Polskie akcenty w Barcelonie zawsze spoko.

2

@tobiasson92 no i dobrze, 2021 rok a władza dalej sobie może bezkarnie naginać przepisy i pluć obywatelom w twarz, to jest średniowiecze.

0

@Dzemix111 no i się doigrałeś, zawijaj mandżur

2

@Tomek54321 cringe

6

@AlexDark00 ale mamy 2021 rok, od czasów guardioli minęło 10lat,od trypletu prawie sześć. Ten zespół byłby pewniejszy gdyby w środku pola obok de jonga grał jakiś mobilny śpd z dobrym odbiorem, na dziewiątce biegał typowy napastnik jak haaland, a w obronie grali obrońcy którzy potrafią bronić.

0

@PatrykBarca ciekawe jest ze w każdym klubie w którym trenuje Mourinho jak zespół zaczyna się sypać to odpowiedzialność wszyscy zrzucają na niego, o piłkarzach i ich formie każdy zapomina xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?