busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję że wejdzie Trincao za braithwaita bo gość sabotuje nam mecz
0
@Rewolucja123 tym razem ciężko się z tobą nie zgodzić, a pasowałoby dla zasady :D
1
@xBoMBoWiECx z drugiej strony musimy gonić atleti, a umtiti raczej nie rozegra tylu meczów pod rząd
0
@fart jak wygrywają to pewnie też jest cicho skoro nie ma kibiców
0
Co się stało że live tak spuchło w ciągu 10minut? Nie mogłem oglądać :c
0
@tadzik447 byle do piątej eh
6
@SiSenior naruszają konstytucję więc działają poza zakresem swoich kompetencji, pozatym jeśli na nich nie głosowałem to mam prawo narzekać.
4
Jak totki wygrywają to piłkarze są wychwalani pod niebiosa, a jak przegrywają to obrywa się głównie Mourinho. Chłop ma naprawdę ciężko z tą swoją reputacją.
1
@LUPR wygląda to tak że tu się przesunie, tam się zakryje, tu się pożyczy i wszystko będzie cacy, jak ktoś myśli że ludzie pozwolą takiej globalnej marce i maszynce do robienia pieniędzy jak Barcelona upaść to są w grubym błędzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@axegrinder w skrócie wystarczy mieć cojones a nie wydmuszki i nie dać sobie wejść na głowę.
0
Jest jakaś polska strona psg? Znalazłem jedna ale nie ma w ogóle komentarzy pod artykułami, jestem ciekawy jakie są u nich nastroje przed dwumeczem.
13
@Encore jeden lahoz powie tak, drugie powie nie jak mawia przysłowie. W tym momencie należy sobie jednak przypomnieć jak w meczu z Bilbao gość skasował de jonga łokciem w plecy i nie było jedynastki :)
22
@szkutnik91 a żeby tak Messi strzelił hat-tricka w meczu z PSG i po wszystkim pocałował herb do kamery. Huk pękających dup w paryżu słychać byłoby do samych emiratów arabskich :)
2
@PaCo teraz mamy wybieganych zawodników jak Griezmann, De Jong czy Pedri, to jest właśnie siła naszej drużyny. Zawodników z umiejętnościami mieliśmy zawsze teraz dokładamy do tego fizykę i są efekty.
3
@BarcaInfo ja polecam skrót na fullmatchesandshows, tam jest ponad 20minut, wszystkie najlepsze akcje
5
@tristan87 człowieku nie strasz
8
Możemy nawet nic nie wygrać, byleby każdy mecz wyglądał pod względem zaangażowania jak ten wczorajszy. De Jong i Griezmann to nowi liderzy, w końcu Leo nie musi brać wszystkiego na siebie. Ostatni raz było tak chyba za czasów MSN :')
0
@BARCA_FOR_EVER a uśmiech Alby jest wymuszony i w ogóle źle mu z oczu patrzy.
0
Super skład, ale kto ustawił terminarz w ten sposób że mecz zaczyna się wtedy kiedy ja zaczynam zmianę w robocie?
2
@masq za valverde ktoś grał dwa dobre mecze i potem miesiąc się nie podnosił z ławki, czasami człowiek się zastanawiał czy valverde jest jakimś geniuszem i my jesteśmy głupi, czy to on ma jakieś swoje fanaberie.
0
@messi564 oczywiście że to plus dla dużych klubów bo ostatecznie jest mniej meczów do rozegrania. Zyskują też te mniejsze ponieważ w jednym meczu łatwiej sprawić niespodziankę. Ten format jest ciekawszy i bardziej widowiskowy.
23
Super że para umtiti-araujo się ogrywa, wszystko wskazuje na to że w końcu mamy trenera którego decyzję są logiczne i stara się stworzyć stabilny blok obrony przed meczem z PSG.
Koeman Ufam Tobie
2
@APRA morata to świetny zawodnik, to nie jest przypadek że tyle pieniędzy kolejne kluby za niego płacą
3
@DaPi jedyne co mi się w quaresmie podobało to zewniaczki wzorowane na turbogrosiku. Polskie akcenty w Barcelonie zawsze spoko.
2
@tobiasson92 no i dobrze, 2021 rok a władza dalej sobie może bezkarnie naginać przepisy i pluć obywatelom w twarz, to jest średniowiecze.
0
@Dzemix111 no i się doigrałeś, zawijaj mandżur
2
@Tomek54321 cringe
6
@AlexDark00 ale mamy 2021 rok, od czasów guardioli minęło 10lat,od trypletu prawie sześć. Ten zespół byłby pewniejszy gdyby w środku pola obok de jonga grał jakiś mobilny śpd z dobrym odbiorem, na dziewiątce biegał typowy napastnik jak haaland, a w obronie grali obrońcy którzy potrafią bronić.
0
@PatrykBarca ciekawe jest ze w każdym klubie w którym trenuje Mourinho jak zespół zaczyna się sypać to odpowiedzialność wszyscy zrzucają na niego, o piłkarzach i ich formie każdy zapomina xd