1

@daniel32778 niezły baicik z tym Pique.

2

Ale tak całkiem na poważnie, Riki ma ogromny talent, tyle że po jego wejściach jakiś straszny haos nastaje w naszej drugiej lini. Może to kwestia braku ogrania, albo tego że gra końcówki i mecz już bardziej przypomina ping-pong niż piłkę nożną, ale to jest do poprawy. Nie mamy za to wielu piłkarzy którzy gwarantują tyle otwierających podań co Puig. A to już jest całkiem niezła baza.

2

@Cwaniak4 no co ty, Pedri to kopia 1 do 1.skromniutki chłopak, wątła budowa, ogromne umiejętności. Piłka przyklejona do nogi, ruletki, piętki. Puig też jest świetny,ale Pedri to naprawdę jakieś drugie wcielenie iniesty.

1

@kcule14 dzięki mordzia

7

Wróci Ansu to braith się z ławki nie podniesie pewnie. Trzeba sprzedać póki jeszcze ma niezłą opinię.

8

Alba i Suarez głupie żółte, czyli wszystko po staremu. Ahh nostalgia!

13

@ricardo0705 Pedri to totalny kox, ale nie wiadomo co by było gdyby Riki tyle minut rozegrał. Także nie narzekaj tylko ciesz się że tacy chłopacy się znaleźli w tym bagnie

17

@Haxen wczoraj palił blanty do piątej rano, ale dzisiaj wstał na mecz, na tym polega odpowiedzialność.

0

10 lat odrazu. Nie każdy dojrzewa w tym samym tempie, nie każdy jest mbappe czy Ansu. Niech wejdzie na światowy poziom nawet za dwa lata to i tak będzie miał masę czasu jeszcze przed sobą na grę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pedri dzisiaj bez fajerwerków, ale poprostu robi wszystko dobrze. Podaje tam gdzie trzeba, kiedy trzeba, tak jak trzeba. Jest tam gdzie piłka, często akcja przechodzi przez niego. No co tu dużo mówić, płaciliśmy 160mln za nowego inieste, a tu przyszedł chłopak z Las Palmas i zjada starych wyjadaczy. Piękna sprawa, w zeszłym sezonie oglądało się mecze dla Ansu, teraz dołączył do niego Pedri. Oby niedługo do tej trójki dołączył Puig :)

3

Goat za goat'a - tak pisze się historia futbolu

1

W idealnym świecie wszedłby teraz puig za pedriego.

3

Gdzie jest ten naczelny hejter de jonga?

0

@barcowy1899 dziennikarze to często nie wiedzą co jest pięć także nie sugeruj się ich gadaniem. Problem jest w tym, że potem te same osoby wybierają tego najlepszego piłkarza xd.

0

@MaŁolat z tych których wymieniłeś wszystko grają tylko Messi i Pedri. Alba niedawno wrócił po kontuzji i długo nie grał. Wiadomo, zmiany są potrzebne, ale aspekt psychologiczny jest równie ważny.

0

@MaŁolat wiesz, jakbym był nim i widział że chłopakom dobrze się gra, że w końcu łapią wiatr w żagle i cieszą się grą sama w sobie to też bym im dał sobie pobiegać żeby ich dobrze nastawić na kolejne mecze.

3

@kulson1947 jak nie postawisz to wejdzie, jak postawisz to remis 0:0,nie ma co się oszukiwać że będzie inaczej

0

@eckov Pedri na spokojnie sobie poradzi na śp

0

@eckov mamy Pedriego,Riki jak w końcu dostanie szanse to jestem pewny że też da radę, pewnie Roberto zostanie przesunięty do pomocy. Nie ma dramatu, gorzej na 9tce i śo

0

Co ci obrońcy Napoli zrobili??

0

@cinero1996 paradoksalnie wyjdzie im to pewnie na dobre patrząc na liczbę meczów do rozegrania w tym sezonie.

0

Jak busi wyjdzie w podstawie to obstawiam naszą przegraną na stsie

0

@recha90 David Alaba niewielkie pieniądze? Wiesz ile on chce pensji? Za podpis pewnie też liczy na sporą sumkę skoro ma takie wymagania.

1

A ja się uciesze jak wijnaludm przyjdzie,lepszy on niż Busquets albo Pjanić. Jak za darmo to biorę.

2

@iksajotien brzydkie jak cholera szczerze mówiąc.

2

@Janiama zabranianie komukolwiek wypowiadania własnego zdania na jakiś temat to głupota. Ale za takie porównania to by na maturze było 0pkt.
Cała dyskusja niżej która została usunięta to była lekka błazenada.

0

@Janiama światopogląd ma bardzo różny? Co to oznacza? Jakieś przykłady? A jeśli już dwa lata temu powiedział x, a rok później y to jest to normalna sprawa, każdy człowiek wraz z upływem czasu i doświadczeniami zmienia się. Myślisz że mówi pod publiczkę takie rzeczy żeby zyskać poklask?

0

@Janiama ja myślę, że to co mówi to poprostu jego światopogląd.
Nie sprawdzimy ile osób ma takie poglądy, a ile ma inne bo jest to niewykonalne, ale zwróć uwagę na kierunek w którym podążają wszystkie masowe media.Sam populizm i jego definicja to temat rzeka, ale słuszności tego co mówi Stanowski moim zdaniem jest niepodważalna, to jest poprostu logiczne, logiki nie da się oszukać, można ewentualnie oszukiwać siebie że jest inaczej.

18

@Chwytliwy problemy o których mówisz nie występują tylko w naszym kraju, mają one obecnie skalę globalną. A trend na świecie jest jednoznaczny, wystarczy zresztą odpalić mecz i zobaczyć jak piłkarze klękają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?