busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@neeed ładowałem manę
77
Wracając do artykułu newonce.
@Chwytliwy nazwałeś Stanowskiego popoulistą. Widocznie nie wiesz co znaczy słowo populizm. Już tłumaczę. Populizm to zjawisko polityczne polegające na odwoływaniu się w swoich postulatach i retoryce do idei i woli „ludu”. A czy dzisiaj przypadkiem cały świat nie stara się pompować balonika rasizmu? Czy przypadkiem każda większa organizacja nie stara się pokazać jak to oni nie walczą o równość, po to by zyskać na tym materialnie i poprawić PR? To co jest populizmem w dzisiejszych czasach, opowiadanie się po stronie tych ludzi czy zdroworozsądkowe podejście do tematu? Stanowski wcale nie bagatelizował problemu rasizmu który niewątpliwie istnieje, ale zwracał uwagę na szukanie go w każdym możliwym miejscu,nawet tam gdzie go nie ma. Natomiast autor "artykułu" robi wszystko żeby za przeproszeniem wejść w tyłek środowiskom lewicowym, nagina rzeczywistość w taki sposób, że średnio rozgarnięty szympans widzi, że każde zdanie mija się z prawdą o kilometr. To są właśnie populizmy. Propagujmy dalej takie wartości, to za moment takie kwiatki jak kara pieniężna dla Cavaniego za nazwanie przyjaciela "negrito" co w jego języku nie jest obraźliwe będą na porządku dziennym.Pozdrawiam serdecznie!
21
@Chwytliwy populizmy? Bo stara się brać sytuację na logikę, a nie szuka na siłę wszędzie molestowania i rasizmu? Śmieszny tekst i śmieszne przytyki autora do Stanowskiego na poziomie gimnazjum. Gość założył sobie tezę i na siłę szukał pod nią argumentów, co widać i nie do końca się udało. Stanowski na pewno odpowie w sposób rzeczowy i zgodny z logiką, bez zasłaniania się żadnymi flagami i populistycznymi hasłami. Newonce pewnie już żałuję że taki artykuł wyszedł.
I dziwne że nie krytykują Kuby Wojewódzkiego który tam pracuje, a znany jest z szofinizmu :)
2
@kkbarca od razu przypomniał mi się wers Kaliego "na szczytach się tułam jak Jurek Kukuczka"
0
@Gh0st 2pisz sobie stronkę szaloneliczby pl i matura, tam masz arkusze z poprzednich lat i wszystko dokładnie wytłumaczone. Ja się uczyłem rozwiązując arkusze tylko i wyłącznie, po czasie dochodzisz do takiej wprawy ze pierwsze 20 zadań robisz z automatu bo zadania co roku są takie same, lekko zmieniają polecenia
0
Typ w artykule na newonce zarzuca Stanowskiemu sianie propagandy i fermentu, a sam sprowadza go do roli gościa którego szczytem humoru jest picie alko na wizji, w dodatku umniejsza jego roli w zbudowanie weszło xd
Oj czekam na odpowiedź.
4
@Holsik xD
Normalny wyraz twarzy, ani smutny ani wesoły. Ostatnio w footrucku fajnie Wojtek Szczęsny opowiedział o rozmowie z CR na temat słynnego zdjęcia gdzie siedzi niby obrażony na gali na której lewy ostatnio dostał nagrodę najlepszego piłkarza. Cristiano powiedział że siedział bardzo długo bezczynnie, nie zadawano mu pytań, był znudzony i zwyczajnie założył rękę na rękę, a wtedy akurat ktoś zrobił mu fotkę i zrobili z niego obrażalskiego. Także nie ufajmy zdjęciom.
1
Kojarzy ktoś kiedy Brighton gra ten mecz pucharowy? Bo chętnie bym obejrzał debiut modera
0
@Kurkmen w momencie w którym kupowaliśmy Griezmanna był w nieco innym momencie swojej kariery. Wtedy wydawał się dużo lepszy niż lukaku. A to że ktoś nie myśli nad kadrą i nie wpadł na to że na 9tce nie wypali to już inna kwestia
8
@D10SLEO to kwota brutto
0
@macio_944 a tak btw ile ta cola teraz kosztuje?
3
Macie jeszcze tą colke?
0
@Herato pogba to chyba jeden z najgorszych transferów akurat xd
0
@Chaoss ile teraz kosztuje?
0
@takisobiektos nie sledze za bardzo jego gry, czy on jest wystawiany nadal na śpd czy na śo?
BTW myślę że ma papiery na lepszego zawodnika niż krychowiak.
30
Powrót Dembele to jest światełko w tunelu dla tej drużyny, takich zawodników już nie produkują. Jeden z niewielu ofensywnych piłkarzy który wyłamuje się ze schematu i potrafi stworzyć coś z niczego. Jak kiedyś rozegra dwa pełne sezony pod rząd, czego mu życzę, to zapomnimy o jakichś mbappe i innych neymarach.
2
@Arkon a na ławce Klich
1
Klich trzecim ofensywnym pomocnikiem premier league według rankingu squawki zaraz za bruno i KDB. Totalny kozak, bawi się w najlepszej lidze na świecie.
0
@Witekk10 szkoda, nieliczny z grupy zawodników którzy mają "to coś". Wymierający gatunek.
0
Jak idzie Jamesowi w Evertonie? Był szał na początku a teraz coś ucichło, a nie sledze ich meczów.
0
@MasnyTed na pewno pozbędziemy się kilku zawodników, za coutinho dostaniemy trochę pieniędzy, bo to uznana marka w świecie futbolu i w premier league, a tam kluby mają pieniądze.Mysle że marketingowo byłby to strzał w dziesiątkę, sportowo również, a sam haaland miałby tu pewny pierwszy skład i mimo wszystko wizję wygrywania trofeów.
0
@MasnyTed myślę że skoro się do tego odniósł to coś musi być na rzeczy, bez powodu nie podsycał by tematu. Moim zdaniem jeśli laporta wygra to transfer jest do zrobienia w lecie.
0
@Chakalaka w punkt jak zawsze, brawo dla Donalda, wspaniały gość
0
@Katalończyk 99 on chyba kibicuje Barcelonie także wcale by mnie to nie zdziwiło haha
3
@Prezes_sycylijczyk mąka na paletach to z tekstu Aviego? Czy tylko mi takie skojarzenie się nasunęło? :D
1
@Barca1992 jest szczęśliwy bo znając życie to tvp przedstawiło to w taki sposób, że powinniśmy się z tego wszyscy cieszyć i na kolanach im dziękować.
1
Jako jest z tym przemieszczaniem się dzisiaj? Mozna dostać mandat po 19? Wiem że i tak to nie ma podstawy prawnej i mogę się odwołać, ale komu by się chciało w to bawić xd
Jeden mówi tak, za chwilę drugi inaczej, już nic nie wiadomo.
3
@Emhyr myślę że laporta ma już wygraną w kieszeni i właściwie możemy tylko dyskutować o tym co zmieni w tym klubie po objęciu sterów. Font zdaje się cała swoją kandydaturę opierać o xaviego, a nawet taka legenda nie pociągnie swoim wizerunkiem takiej słabej kampanii .
1
@MesQueUnClub96 ciężko porównać bo zupełnie inne pozycje, to tak jakbyś zapytał czy lepszy jest dani Alves czy puyol
8
@GadulkiGembulki malcom nie był zły, poprostu grał na pozycji messiego