busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 mam nadzieję że pokonają huesce bo mam ich na kuponie
1
@ricardo0705
0
Poradzi sobie Granada z huescą? Jak myślicie?
0
@VenoM a do obrony koulibaly, gimenez albo upamecano i jesteśmy w domu. W 4 2 3 1 potrzebny jest silny śpd, nawet w wersji barcelonskiej.
2
@michal26 tam powinien być wstawiony piłkarz pokoju kante czy casemiro który zapieprza cały mecz na najwyższych obrotach, łata wszystkie dziury, a i z przodu potrafi coś zdziałać.
1
@blaugrana_36 podsumuje to tym klasykiem
2
@Barca1992 no ja uważam że jak tylu zawodników już zgasło przy Messim to może to znaczyć że to jednak nie z nimi tylko z nim jest coś nie tak.Zawodnik który steruję całym klubem nigdy nie będzie dobry dla zdrowego funkcjonowania szatni.
1
@BarcaInfo oczywiście że ciężko zastąpić takie postacie jak Messi czy busquets, ale każdy kolejny sezon z nimi to po wolna agonia całego zespołu i odwlekanie w czasie tego co nieuniknione.
1
@KapiFCB +1, czynnik psychologiczny to połowa sukcesu. Potrzeba prawdziwego odświeżenia tej kadry, nowego stopera, defensywnego pomocnika w stylu kante czy casemiro, oraz napastnika, najlepiej haaland/jesus/lukaku. Młodzi, ale ograni zawodnicy na światowym poziomiem, głodni gry i trofeów. Pique, Busquets i Messi blokują tylko szatnię i dopóki nie odejdą to żaden rewolucji nie będzie.
2
@BarcaInfo alba powinien zostać, ale Pique out, szczególnie po ciężkiej kontuzji może być u niego różnie z grą. Środek obrony z nim w składzie kuleje prawie tak samo jak bez niego. Potrzeba nam stoperów z prawdziwego zdarzenia. Koulibaly, gimenez, upamecano-jeden z nich powinien trafić do Barcelony.
1
@Fawrf akurat busi wczoraj świetnie grał, dobrze i sprawnie posyłał piłki do przodu. Problemem była indolencja w ofensywie i brak ruchu.Grajac na taki autobus powinniśmy zastosować taktykę ala real z tysiącem wrzutek na braithwaita i griezmanna, bo klepanie po obwodzie 90minut jak widać nie przynosi rezultatu.
2
@Janiama jedyny powazny zarzut w stronę koemana to eksperyment w el clasico. Poza tym ciężko go o coś winić, wątpię że kazał w meczu z cadiz stać naszej lini ataku jak słupy soli przez większość meczu, a obrońcom strzelać do własnej bramki. Koeman ma jasny plan, otwarcie mówi o tym na jakich pozycjach zespół potrzebuje wzmocnień żeby wygrywać. Ja mu ufam i liczę że w przyszłym okienku dostanie chociaż stopera.
5
@Comentateiro oddawanie piłki przeciwnikowi z naszą grą w obronie to nie jest dobra opcja. Ja uważam że zespół mimo wszystko zmierza w dobrym kierunku, poprostu w kolejnych okienkach należałoby ściągnąć napastnika z topu, środkowego obrońcę i jakiegoś śpd za Busquetsa. Materiał ludzki jest jaki jest, trener z pustej szklanki nie naleje.Tez nie podobają mi się niektóre sprawy, jak na przykład eksperymentalne ustawienie w klasyku, czy męczenie buły z autobusami w la lidze, ale dajmy się mu uczyć na błędach, ten sezon i tak miał byc traktowany jako lekko przejściowy ze względu na zmiany kadrowe w lecie.
0
@clyde coutinho lepszy w grze kombinacyjnej, cadiz jest zamknięte. Logiczny wybór.
0
Busquets akurat dobrze dzisiaj piłka operuje, z przodu zero ruchu jest jak to często bywało w poprzednich sezonach
1
@BarcaInfo haaland na pewno w tamtym momencie nie zdecydował by się na transfer do Barcelony w której suarez grał wszystko niezależnie od formy :)
2
@Junngeas Hiszpania zdecydowanie
15
@tristan87 trochę paranoja z tym wszystkim. Nie mam nic przeciwko lgbt, ale co to daje że siatki, logo sponsora, albo logo klubu będą tęczowe? To już nie jest okazywanie wsparcia tylko marketing.
1
@SiSenior płyta kabe też mega, świetne featy. Ogólnie to czego słuchać aktualnie, a ostatnio w sumie średnio było w rapie.
3
@SiSenior protego protego protegoo
1
@Bartunek a w hurcie?
0
@8IniestaMaestro8 jeśli odejdzie to raczej niewiele dołoży.
0
@Pilka_jest_okragla szczerze mówiąc tak. Neymar chyba nie palnął by czegoś takiego bez powodu, a z nowym prezydentem jego powrót będzie raczej wątpliwy w obecnej sytuacji
1
@Stasiuburza przez chwilę naprawdę zrobiło mi się przykro, a potem sobie przypomniałem że już grudzień i absencja potrwa niecały miesiąc. W każdym razie zdrówka!
19
Braithwait-Griezmann>MSN
Change my mind
0
Panowie mam duży problem z fb. Wylogowało mnie na wszystkich urządzeniach i jest zmienione hasło. Usiłuje odzyskać konto, zmieniam hasło przez kod który dostaje na maila, ale na końcu proszą o jakiś kod uwierzytelniający, a nigdzie go nie dostałem, nie przyszedł też SMS. Ktoś miał podobnie i pomoże?
0
@Rewolucja123 widać że już mu lżej po tym wywiadzie, także ja bym nie ryzykował. W każdym topowym zespole są plagi kontuzji, a my będziemy walczyć na trzech frontach. Także w meczu o nic posłałbym go na ławkę, a najlepiej na trybuny.Liczę że trener postawi na młodzież i wszystkim to wyjdzie na plus.
1
Ja mam tylko nadzieję że w kolejnym meczu w LM nie zobaczymy ani Messiego, ani Alby, ani De jonga. Fajnie jakby usiadł też Griezmann. Trzeba oszczędzać tych którzy grają najwięcej póki jeszcze jest szansa, potem będzie taki natłok ważnych spotkań, że chłopaki mogą nie wyrobić fizycznie.
2
Ale Trincao zatańczył, jak w futsalu
17
Świetnie, miło się patrzy jak Braithwait rośnie. Uwielbiam takich zawodników którzy nie marudzą tylko robią swoje i czekają na szanse.