0

Puyol czy Cannavaro?

2

@Rysiu miał okres gdzie hurtowo marnował stuprocentowe okazje i to nie był miesiąc czy dwa, więc nic dziwnego że część osób się z tego śmiała

1

@Junngeas de jonga oczywiście

2

@SiSenior za 20lat kościół pewnie będzie się od tego odcinał żeby ludzie wrócili dawać im na tace xd

0

@insp1re w następnej kolejce LM odpocznie.

3

@mateusz19191010 nie, to normalne w czasach jakie nastały. Myślę że są kluby w gorszej sytuacji, a te pieniądze na pewno się znajdą bo Barcelona to marka na całym świecie i nikt nie pozwoli jej upaść.

0

@pax@pax Roberto moim zdaniem w przykładzie drugim powinien jednak ustawić się pomiędzy zawodnikiem na skraju pola karnego, a tym który powinien być kryty przez araujo. A to że boczny obrońca w polu karnym stoi bliżej swojego stopera niż skrzydłowego który rozciąga grę to normalka, na tym polega przesuwanie do piłki i chyba każdy tak gra.

9

Jak się ogląda fatiego to człowiek ma wrażenie że ten gość ma conajmniej 25-27lat na karku. W tym sezonie złapał taką pewność siebie,taki rytm, że ciężko sobie wyobrazić wyjściowy skład bez niego. Naprawdę strach pomyśleć co ten chłopak będzie robił za dwa-trzy lata,skoro już w tym wieku notuje tyle ważnych goli i świetnych spotkań. Bogu dzięki, że coś się w końcu zmienia w tej Barcelonie bo jakbym znowu miał oglądać Rakiticia i Vidala z Busquetsem to chyba bym odpuścił kilka spotkań.

0

@Transu96 mam przyjść wojem?

0

@Encore ja też nie wierzę,ale piłka mnie nauczyła żeby nie oceniać niczego przed turniejem/meczem itp. Szczególnie że do 2022 jeszcze sporo czasu i składy mogą się lekko pozmieniać.

1

@Rewolucja123 Jezus Maria, powodzonka z tym

0

@Encore nigdy nie mów nigdy,szczególnie jeśli chodzi o Messiego

3

@Encore oczywiście że byłby w stanie.

0

@daniel32778 śnieżki z kamieniami by poszły w ruch jak nic

4

Pjanic zaczął średnio, ale w drugiej połowie świetnie grał. Rozkręcał się z każdą minutą, widać że presja z niego schodziła.Swietny zawodnik, za Busquetsa do składu idealny na ten moment.

0

@DanielOOL żadnej podniety nie ma, nie wymyślaj. Zagrał poprostu solidnie jak na 17latka w LM w meczu z juve. A z fajnych akcji chociażby ruletka przy wyprowadzaniu piłki i rozrzucenie do prawej :)

1

@Dajnatace a kiedy były takie lata?

0

@SinMistico zaraz Ansu wejdzie, spokojnie

3

@cules100pro po co ściągać griezmanna który jest jednym z lepszych?

5

Ansu za pedriego i robimy im tibijski wjazd w drugiej połowie

0

No i może się okaże że opłacało się kłócić przez dwa lata że Dembele jeszcze zaistnieje w tym zespole :D

0

@Rewolucja123 widzę że twoja czarna lista jest długa jak liczba słabych zagrań de jonga :c

1

@Rewolucja123 tez mi nie pasuje lenglet w składzie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

0

@Bartek22 pewnie Pedri spo, Dembele na lewej i griezmann na ps, ale mam nadzieję że się mylę.

0

@kamiVeB 4 kominarki na łeb, 4 gramy ganji na łeb

0

@Janiama albo griezmann ps, Dembele ls i Pedri spo. Kompletnie mi się to nie podoba swoją drogą, jest szansa żeby griezmann grał tam gdzie lubi to trzeba ją wykorzystać i zobaczyć efekt.

0

@msmsms 500plus i reszta socjali za 3,2,...

1

@M4G1K mi też się podobało że Polska jest wolna od uchodźców, terroryzmu, rozbojów. Ale nie podoba mi się że właśnie odbiera się nam najważniejsze nasze prawo-wolność. Idzie młodość i tego nikt nie zatrzyma, politycy mentalnie zatrzymali się w miejscu, nie jestem fanem przesadzonej poprawności politycznej jak na zachodzie, bo to już zaczyna zakrawać o abstrakcję,ale o abstrakcje też zakrawa działanie pisu. Nie jest Ci wstyd żyć w kraju w którym paru gości w garniturach może Ci zabronić decydowania o swoim losie? To jest chore.

0

@Suzu przeoczyłem, mój błąd. Całe szczęście!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?