busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz moja ulubiona seria, szanuję za ogrom wkładanej pracy i pasję
0
@MESSIah16 oczywiście że Messi może się nie zgodzić na rozłożenie pensji na raty. Ale zakładam że jemu nie robi różnicy czy dostanie 10 baniek teraz, a 30 za rok, czy wszystko na raz. A klubowi mogłoby to sporo pomóc.Ja przez lata wierzyłem w kryształowy wizerunek Messiego, ale jeśli to prawda to będzie kolejny kamyczek do ogródka.
4
@MESSIah16 co to znaczy że zmusił go na siłę? Albo masz zapis w umowie że możesz odejść, albo masz zapis że nie możesz, to nie jest podstawówka ze ci ktoś na siłę kanapki zabierze xd
0
@Litman za lekko ponad pół roku już go tu nie będzie, więc wyciska co się da.
0
@Joe_Pesci a gdzie Maldini? To byłby przecież faworyt.
0
Będzie jakaś podwyżka minimalnej pensji od nowego roku?
5
@sebasek99 moim zdaniem ocena powinna pójść o stopień do góry ze względu na to że jest młodym hiszpańskim talentem,oraz co najmniej 0,5 do góry za DNA Barcelony.
1
@Pilka_jest_okragla oczywiście że nic się nie zmieni od razu. Ale kiedy w końcu z drużyny odejdzie Messi, odejdą również Busquets i Pique, to będziemy mogli zacząć nowy rozdział. Teraz tylko przedłużamy agonię, bo widać że ci zawodnicy są wypaleni, że siedzą w nich porażki w LM, że nie są fizycznie przygotowani, jednoczenie czują się wieksi niż sam klub. To jest bardzo niezdrowe dla funkcjonowania szatni i klubu kiedy jeden gość znaczy więcej niż trener i prezydent i od jego widzimisię zależy tak wiele. Zwolnią się ogromne pieniądze z ich pensji, będziemy mogli kupić topowych zawodników, głodnych gry i sukcesów. Możliwe że paru zawodnikow odblokuję się kiedy odpowiedzialność za wyniki rozłoży się na cały zespół, bo poczują się zwyczajnie ważniejsi. A co do Suareza, przecież on w ostatnich dwóch latach grał taką padake, że nawet dobre statystyki tego nie przykryją. Trzymanie zawodników z sentymentu to prosta droga do zostania średniakiem.
3
@filipVeB tu właśnie jest problem
0
@Myky Messi również jest problemem. Jak ustawić taktykę i zespół w realiach dzisiejszej fizycznej, szybkiej piłki podczas gdy jeden zawodnik nie biega?Pressing się sypie jak domek z kart, a przecież właśnie agresywny doskok i ciągle naciskanie rywala charakteryzuje w 2020 roku najlepsze drużyny. Ja rozumiem, to najlepszy zawodnik, kiedyś tak grał i działało, bla bla bla, ale czasy się zmieniają i dzisiaj to jest nie do przyjęcia.
0
@tomono może macie rację. PIerwsze co mi przychodzi do głowy jak myślę o galerii to bardzo duże skupisko ludzi, więc biorąc pod uwagę to jak działa teraz nasz rząd wydawało mi się to logicznym posunięciem z ich strony.Podkreslam że logicznym biorąc pod uwagę ich działania, bo zamykanie czegokolwiek na miesiąc i otwieranie znowu raczej ma wątpliwą skuteczność.
0
@IronSanHybrid no ale to chyba głupie pytanie było, bo czy to się da w ogóle policzyć?Ja nie jestem za zamykaniem czegokolwiek itd, zachowuje raczej neutralne stanowisko, ale rozumiem retorykę tego goscia co odpowiadał, pytanie za to bez sensu jak się człowiek zastanowi.
1
@MESSIah16 w punkt.
0
@IronSanHybrid ale jak udowodnić ze ktoś się akurat w galerii zaraził, a nie na siłowni ?
0
@Woland10 mam nadzieję że to bait.
1
@Szpenser oczywiście że się nie kończy. Ale staje się powoli kulą u nogi zmian sportowych w Barcelonie.
3
@BarcaInfo w pierwszych dwóch meczach było to zauważalne, a potem zjazd do normalności
2
@Volk wtedy i tak będzie schodził do środka i nie będzie ani skrzydła ani dodatkowego zawodnika w obronie po prawej stronie. Ostatnie kilka lat chyba nic nie nauczyło xd
0
@olejtm ja właśnie wypełniłem ankietę na stronie mBanku i jadę dzisiaj do placówki ogarnąć resztę, z tego co czytałem najlepsza opcja, szczególnie dla młodych ludzi.
12
@DaPi na pewno wezmą to pod uwagę xd
1
@ferdas_rawa "bo to chyba jedyny jego atut"-brzmi jakby to było coś co nie może robić wrażenia, jakby to nie było żadnym osiągnięciem xd
Chyba o to chodzi żeby Barca była wielka?
2
@Deraxium ten filmik jest celny jak Messi w tym sezonie.
0
@KapiFCB jak to musi się zmotywować, to trofea do wygrania dla takiego sportowca nie są motywacja? A te dziesiątki milionów które inkasuje nie motywują go do biegania po boisku? Mówisz tak jakbyśmy mieli jakiś zespół inwalidów i Leo Messiego, a nasza drużyna ma duży potencjał i może coś ugrać.
0
@horang ojjj tak, legendarne dna. Tiki taka te sprawy.
0
@Fake69 mimo wszystko bez niego też to może świetnie wyglądać. Ansu Pedri ousmane i griez z przodu.
2
@KapiFCB a to wina zespołu że Messi jest bez formy?
1
Ciekawe jak będzie wyglądał skład bez Messiego. Z jednej strony Argentyńczyk samą obecnością na boisku stwarza presję na rywalu, a z drugiej strony wyobraźcie sobie 10ciu piłkarzy w pressingu zamiast 9ciu i stu procentową grę zespołową, zamiast szukania Messiego na siłę. Mam nadzieję że z dynamem zobaczymy właśnie coś takiego, idealny moment na odpoczynek dla Leo.
1
@Firestone no to chociaż tyle że gra była dobra, pół biedy jak mieliśmy poprostu pecha. Teraz jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała gra bez messiego bo pewnie na dynamo wyjdziemy bez Leo.
0
Panowie nie mogłem oglądać wczoraj meczu, co tam się stało że zremisowaliśmy? Nagle zagraliśmy aż taką padake czy przeciwnik miał dobry dzień?
5
@tomcias10 zawsze można opchnąć komuś nazwę stadionu czy coś takiego. Opcji jest pewnie multum przy tak wielkiej organizacji i uznanej marce.