busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@M4G1K dlaczego wyolbrzymia się sprawy dewastacji pomników i kościołów? Jak można porównać sytuację USA do tego co dzieje się w Polsce? Tak wiele pytań tak mało odpowiedzi. Dodam tylko że ogół protestujących odcina się od dewastacji kościołów i pomników, a dzisiaj widziałem zdjęcia jak protestujący czyścili pomalowany pomnik AK. Ale tego na tvp nie zobaczysz.
0
@bixmix prawdopodobnie ma najlepsza skuteczność i wykonuje je najlepiej w zespole
2
@Tomo_95 spalą pół kraju? Dziesiątki jak nie setki tysięcy wyszło na ulicę, wszystko co się stało to kilka pomalowanych kościołów, a tvp rozdmuchało temat tak jakby ludzie kompletnie zdziczeli. Jak widać niektórzy się nabierają. Nie trudno jest ustawić im takie akcje żeby potem móc sobie powiedzieć w wiadomościach że barbarzyńcy niszczą zabytkowe kościoły i dewastują miasta i pomniki. Faktem jest ze były takie przypadki, ale są odosobnione i ogół protestujących się od tego odcina. W każdym razie miłego oglądania tvp życzę, z fartem.
0
@Rewolucja123 no nie do końca tak jest, szczególnie że wiele osób tutaj przytacza tylko dane statystyczne, cytaty itd,mniejsza o to.
De jong nie gra źle, ale ty widzisz to co chcesz widzieć
1
@BarcaInfo uwaga podaje skład:
Dest lenglet araujo alba
Pjanic de jong
Dembele griezmann ansu
Messi
1
@Rewolucja123 powinieneś zaznaczyć że to twoja opinia, bo to wiele zmienia.
0
@Rewolucja123 ty się tak tego de jonga uczepiłeś chyba z braku laku,chłopak dobrze gra, a ty tu jakaś narracje wprowadzasz ze się nie nadaje
0
@Rewolucja123 ale ze w 2020 ktoś ma problem z tematyką treści na La rambli? Awesome
2
@PatrychoO dziwi brak ansu
17
A spróbuj tylko któryś napisać że skład fajny
1
@justfootball moim idolem jest Donald Tusk, uwielbiam te jego wypowiedzi w punkt. Chciałbym być kiedyś taki elokwentny i żeby mnie na rambli cytowali.
4
@JoeBlack to po co się przejmujesz zdaniem ludzi którzy dla ciebie nie są poważni? Bez sensu stary.
0
@Janiama meble z Ikei już nie jednego postawnego mężczyznę przerosły
7
@MESSIah16 dobrze gada, polać mu
2
@Janiama oby tylko ta informacja nie doszła do Marcina ://
1
@klemens100 bóg jest miłosierny, chyba że akurat wypadnie jakaś krucjata
2
@shaun tylko 3 przegrane przez 10 lat, całkiem nieźle to wygląda
2
@SteuerFreiMoney jeszcze spoko byli lokatorzy i ci drudzy, sąsiedzi chyba
72
Jakby Najman bronił Jasnej Góry w 1655 to byśmy teraz wszyscy strugali meble dla ikei
1
@Janiama ja myślę że taka prawdziwa, długofalowa poprawa w grze nastąpi jak ściągniemy 9tkę i zaczniemy grać bez Messiego.
1
A kto teraz będzie rządził? Wybór nowego prezydenta chyba trochę potrwa?
4
Ale jak to ci źli protestujący zablokowali drogę? :OO
Siedźmy dalej w domach i piszmy posty na fb, a rząd dalej będzie czuł się bezkarny i dymał nas na każdym kroku.
0
@Janiama a co im tam zależy na zamykaniu tej gospodarki?
2
To jest realny scenariusz te dwa tygodnie przymusowego siedzenia w domu? Przyznam szczerze że chyba bym się mocno wkurw**, gdzie w tym wszystkim jest jakaś logika i plan?
1
@katalonia15 zacznij sobie yerbe popijać w ciągu dnia
0
@draxidox te studia online to dramat jest
0
@Przemek2323 zależy od intencji. Casemiro miał w co pewnie ciężko uwierzyć czyste intencje, chciał wybić piłkę i nią był zainteresowany więc nie ma mowy o karnym. Co innego gdyby sytuacja była na styku i uderzył w podobnym momencie w messiego i piłkę, a co innego jak widać że ewidentnie pierwsza była piłka i to ona go interesowała.
0
@patataj jak to kościół nie ma wpływu na decyzję polityków? Ja mam wrażenie że oni robią takie idiotyzmy tylko po to żeby zrobić dobrze Kościołowi, bo kościół to największa machina propagandowa w Polsce.A PiS wie że ich koniec jest już blisko, więc rzutem na taśmę chcą jeszcze zdobyć poparcie w tej licznej grupie społecznej.
0
@barteq dobrze mówisz, zgadzam się ze wszystkim.
28
@Chakalaka ten Donald to jakiś geniusz jest, każde słowo w punkt. Czekam aż wróci do Polski i przejmie władze, będziemy kraina miodem i mlekiem płynąca, zieloną wyspą. Może nawet Barca zacznie wygrywać :o