busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pafcioxxx real D, real C to espanyol
4
Z jednej strony fajnie, że real przegrał, a z drugiej też w sumie fajnie xd
Ale z trzeciej strony to w sumie smutna sprawa że hiszpańska piłka leci w dół, mam nadzieję że jeszcze wrócą czasy gdzie o el clasico cały świat piłki myślał już miesiąc wcześniej, a Barcelona i Real były w losowaniu LM jak wyrok śmierci.Im słabszy real tym słabsza Barcelona, ta rywalizacja jest bardzo potrzebna.
0
@Barcza223 klopp
1
@Herato James to jedno, ale Ancelotti robi tam robotę.
4
@SiSenior pozwolę sobie skopiować swoją wypowiedź na temat tego wpisu:"nie ma co wierzyć w plotki, przecież dziennikarze żyją z pisania farmazonów. A stwierdzenie że "Dembele słucha swoich kumpli którzy mówią mu ze jest lepszy od mbappe" to jest chyba jakiś żart xd".
Krecidlo napędza nagonkę na Barcelonę od miesięcy, niech popatrzy na swój real i hazarda :))
34
@bartoszekkk nie ma co wierzyć w plotki, przecież dziennikarze żyją z pisania farmazonów. A stwierdzenie że "Dembele słucha swoich kumpli którzy mówią mu ze jest lepszy od mbappe" to jest chyba jakiś żart xd
4
@kamilop jeśli rzeczywiście koeman zapewniał go ze będzie grał na swojej pozycji, a teraz wystawia go na prawym skrzydle to francuz ma powód i prawo do narzekania.
0
@Michal_2003 myślę że coutinho w tej formie fizycznej nie jest taki wolny jak dwa lata temu :D
Gość biega w ciągu meczu 2x więcej, jest bardzo dynamiczny. A może griezmann by się odblokował na swojej pozycji.
0
Dobrze by było spróbować ustawienia z coutinho na lewej, griezmannem w środku i ansu/Dembele z prawej. Ciekawe jakby to działało.
0
Komentarz usunięty
3
@tobiasson92 no i po co takie kombinacje, raz by się przyznali do błędu i otworzyli to normalnie a nie robili z ludzi idiotów.
0
@koziar wiem,ale meritum wypowiedzi jest jednak trochę inne xd
0
Gram sobie w lola parę gierek w tygodniu od marca i stwierdzam, że jakby się człowiek nie starał to nie da się solo iść do góry w rankedach, chyba że na mega szczęściu. Ludzie w tej grze to jest dramat. Co mecz pozytywne staty, duże dmg, a i tak jakaś nikola 12 przyjdzie i się wywali 15razy :))
3
@Janiama grunt to zakazać zgromadzeń żeby rozgonić protesty XD
0
@Aaron10 zależy od wielkości pomieszczenia. Najlepiej chyba grzejnik na prąd, prosta sprawa będzie z ogrzaniem.
0
@Barca1992 odrazu stegen na bramkę, neto prezentował się różnie, miał dobre momenty ale nie zrobił nic nadzwyczajnego, a im szybciej Marc wróci do formy tym lepiej.
4
Co do tego teamu złotej piłki. Moim zdaniem najlepszy skład powinien się prezentować następująco:
Neuer
Dani Alves, Ramos, Cannavaro, Maldini
Zidane, Xavi, Iniesta
Messi Maradona Cristiano
Dlaczego Neuer, a nie Buffon? Moim zdaniem Niemiec jest zwyczajnie lepszy,wygrał wszystkie najważniejsze trofea, a co najważniejsze wprowadził coś nowego do gry bramkarzy. Wiadomo, Buffona wszyscy lubią, ale moim zdaniem kilka ostatnich lat w jego wykonaniu to odcinanie kuponów i psucie swojej renomy. Tymczasem Neuer może jeszcze sporo wygrać i nadal jest kluczową postacią klubu i repry.
62
Paulinho>Vidal
Fakt nie opinia
0
Sędziowanie w tym meczu to żart
1
@HK23 człowieku, Włochy to jest obecnie top5 na świecie, a my nie wyglądamy wcale tak źle na ich tle xd
9
75 minuta, glik wygląda jakby właśnie wrócił z Wietnamu, a krychowiak jakby wyszedł dopiero co z butiku xd
5
@pawel0304 jak Pedri jest sztywny to nasz skład jest chyba zbiorem betonowych klocków
0
Naprawdę dobry skład na papierze, brawo dla brzęczka za decyzję
14
@justfootball myślę że nie
3
@SelloutCrowd tu nie ma co dyskutować, gołym okiem widać że poziom życia w Polsce nie jest dobry. Ale zły też nie jest.Zależy od punktu widzenia.
1
@SonBarcaGoku Polak został najlepszym piłkarzem najpopularniejszego sportu na świecie, wygrał wszystkie możliwe trofea,będąc liderem swojej drużyny. A my zastanawiamy się kto jest sportowcem roku. Lewy calutkie 12miesięcy był w niesamowitym gazie, a trofea były tylko ukoronowaniem jego formy.
0
@FranzMaurer ale z drugiej strony Klich w zestawieniu z innym pomocnikiem niż krychowiak i bez zielińskiego mógłby wziąć więcej gry na siebie i w końcu rozwinąć skrzydła w kadrze.A linetty i kadra to już jest w ogóle fenomen xd
0
@FranzMaurer podoba mi się, ale brakuje klicha. No chyba że jest niepowołany, albo nie może grać i o tym nie wiem,ostatnio średnio kadrę śledziłem.
0
Jaki byście skład wystawili na Włochy dzisiaj?
2
@michaleu i pod stołem x razy tyle