busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Napoleon_I oj nie, szkoda by mi było tramwajarza i pasażerów, nie można być takim samolubem
1
@Ksyku262 ojj tak byczku +420
19
@ArdoFCB Jak po kadencji Pisu ludzie wybiorą znowu PO i historia zatoczy koło to położę się na podłodze i będę turlał się ze śmiechu. W międzyczasie rezerwując sobie bilety lotnicze żeby wydostać się z tego syfu póki jeszcze będzie się dało :)
158
Jak to jest ze Tusk parę razy skomentuje coś ironicznie na tt i nagle połowa zapomina o tym co on robił jeszcze parę lat temu?
Piękny kraj xD
1
@patataj kazdy inny skład niż Roberto pique lenglet alba busi de jong cou Ansu Messi griezmann będzie dużym zaskoczeniem. To sprawdzona opcja, najlepsze mecze rozgrywaliśmy w tym zestawieniu, a zmiennicy w stylu szybkiego Dembele czy błyskotliwego pedriego będą świetni na zmęczony Real. Griezmann i Roberto na prawej zapewnia lepsza kontrolę w defensywie, a pamiętajmy ze ostatnie klasyki to show viniciusa, pomimo mnóstwa zmarnowanych przez niego okazji. Ja liczę na taki właśnie skład, ewentualnie Dest na lewej jeśli alba nie jest gotowy.
12
Też już nie możecie słuchać o koronawirusie i Pisie?
1
@Denzon w końcu rapuje a nie śpiewa i to mi się mega podoba. Uwielbiam Sariusa z nawijką jak na antihype, ale kolejne numery bardziej śpiewane średnio siadały.
1
@Cave to chyba jakiś troll, przecież jak Dembele dostawał szanse to zawsze się rozkręcał i grał super, poprostu wszystko kończyło się w momencie kontuzji.
0
@Zip świecicki to hipster więc jedynastka też musi być inna od każdej innej, nie próbuj tego zrozumieć xd
2
@marcin000019 o kim ty mówisz? O Dembele?
0
@szymon6847 właśnie mi coś nie pasowało. Ciekawe co zidane wystawi,on ostatnio to te składy chyba losuje w ciemno
0
@szymon6847 a co z pikejem
To za Pikeja araujo, ale araujo też jest kozakiem totalnym także będzie git
1
Panowie krótka piłka, jutro wychodzimy w zestawieniu Roberto pique lenglet dest(alba kontuzja nadal?)
W pomocy busquets i de jong, a z przodu Griezmann coutinho Ansu i Messi na 9tce.
W drugiej połowie wchodzą Pedri i Dembele.Tak będzie, nie zmyślam.
4
@Pilka_jest_okragla najgorszy z trzech możliwych wyborów na mecz z Realem xd
1
@badej60 prawdziwy człowiek renesansu z niego
0
@Hubso czy na tym treningu grał w gierce na pełnowymiarowym boisku 11 na 11 na prawym skrzydle?
1
Ja szczerze mówiąc średnio sledze ekstraklasę, ale jak widzę modera który przerasta tych Portugalczyków klasą na boisku, jak widzę puchacza który walczy o każda piłkę, jak widzę że Marchwiński wchodzi z ławki i się z nimi bawi, wchodzi w dryblingi, zakłada sita elastico to się zastanawiam dlaczego my tych obcokrajowców ściągamy hurtem skoro mamy takie perełki w Polsce. Na pewno jest multum takich chłopaków którzy czekają na szanse, no chyba że w Poznaniu pracują jacyś trenerzy-cudotwórcy którzy sami takie diamenciki szlifują.Lech toruje drogę reszcie polskich klubów, pokazuje im sposób dzialania jaki powinny obrać, miejmy nadzieję że skorzystają.
34
Jak oglądam grę Lecha to autentycznie czuję dumę, złote chłopaki.
0
@MESSIah16 człowieku, on nie pracuje na kopalni tylko gra w piłkę nożną. Ale już mniejsza o to, zacznijmy od tego że to całe spuszczanie głowy w tym sezonie i bycie nieobecnym to jest wasz wymysł, nudzi się wam okropnie i wymyślacie takie bzdety. Po pierwsze to on zawsze taki był,a po drugie to,zabrali mu Suareza i Vidala z którymi się kumplowal więc siłą rzeczy mniej się otwiera po bramkach niż kiedyś z nimi. No ale trzeba szukać jakiejś dziury w całym bo za spokojnie jest xd.
Myślisz że strzeli np gola w ćwierćfinale LM z Realem i spuści głowę? Ja myślę że świętowałby na maksa.
1
@MESSIah16 ale ty nie jesteś slawnym piłkarzem, nie liczą na ciebie miliony kibiców na świecie i nie płacą Ci za robotę 40baniek.Uwielbiam takie porównania xd
0
Jak Dest wczoraj zagrał?
0
@Encore w międzyczasie była długa przerwa w grze więc możliwe xd
0
@Rewolucja123 patrząc na to jak real ma okrojony skład, to jest możliwe. Oni bez ramosa są jak dzieci we mgle.
0
@Napoleon_I hakimi mógłby grać na prawym skrzydle, a na po też by pewnie sobie poradził bo przecież był tam wystawiany.Regi do walki o skład z Mendym bo Marcelo to parodysta jest.
0
@AllBundy shaktar jakby teraz grał z Bayernem to by był taki sam wynik tylko te piłki by do ich bramki wpadały, także nie mów hop póki nie przeskoczysz :D
5
Swoją drogą jak to teraz śmiesznie wygląda że real oddał i hakimiego i reguiliona,a został z Marcelo.
1
@Kacper1432 ja jestem w stanie podać przykład - Ansu fati
2
@HK23 czasami mam wrażenie że ci ludzie tam piłki nie oglądają w ogóle.
1
@masq no na pewno ktoś płaci za sianie propagandy na stronie FCB. Zresztą większość ludzi tutaj z tego co widać po postach ma własne zdanie w temacie polityki, albo w ogóle się tym nie interesuje, więc wątpię żeby to miało sens.
0
@justfootball odpowiadają, i to jak