0

Szejki proteinowe masa rzeźba forma

0

@NGTRX immobile wygrał złotą piłkę? :O Nie same gole świadczą o formie napastnika, Lewy robi w bayernie taką robotę ze liczby tego nie oddadzą

9

@FCMichalo stary to jest trzeci mecz w sezonie, gramy z najsilniejszym dotąd przeciwnikiem, co ty chcesz teraz zmieniać xd

0

@ranger3120 otóż nie. Lewy w 2020 osiągnął perfekcyjność, w jego grze już w sumie nie ma wiele do poprawy.Po prostu bezapelacyjnie najlepszy piłkarz świata.

0

@PatrychoO problem w tym że nie ma wielkiej konkurencji na ps, chyba że Dembele dzisiaj wejdzie i odpali

8

Lewy 2020>Suarez 2015

0

A kto waszym zdaniem ma grać za Griezmanna? Dembele który nie wszedł ostatnio nawet z ławki, Trincao który wszedł i ewidentnie zjadła go trema? Czy Pedri ma zagrać na ps?

1

@kuz nie da się wybrać najważniejszego czynnika, bez któregokolwiek wszystko by się posypało

1

@Janiama tak, cofnijmy messiego na skrzydło spowrotem i cała gra wróci do punktu wyjścia kiedy z prawej nie będzie miał kto biegać.

0

@Janiama dobrze ze teraz mają zadyszkę, forma to sinusoida i większe szanse że złapią wiatr w żagle w późniejszym, bardziej kluczowym etapie sezonu

1

@MesQueUnClub96 coś nowego

0

Co jest z bale'm? On w ogóle zagrał coś w tych totkach?

1

@chudymc ja wolałbym po asfalcie jeździć, jazda po lesie jakoś do mnie nie przemawia,chyba że po normalnej drodze to pewnie. Problem mam tylko taki że nigdy takimi rowerami nie jeździłem i nie bardzo wiem co jest dobre na pierwszy. A też jak mam kupić rower za 1k i po dwóch miesiącach szukać czegoś fajniejszego to wolę od razu zainwestować 2-3 i mieć frajdę o ile budżet pozwoli i auto nie odmówi nagle posłuszeństwa :D

1

Są tu jacyś zapaleni kolarze? Zawsze chciałem sobie sprawić fajny rower do pośmigania w weekend jakichś dłuższych tras, zrelaksowania się i treningu przy okazji,mega podoba mi się ta forma spędzania czasu, ale z kasą było średnio, były ważniejsze wydatki. Myślę żeby na wiosnę sobie taki sprawić, poleca ktoś coś na pierwszą kolarkę?

2

@kerouac ja tam w niego wierzę, dopóki jest naszym zawodnikiem to trzeba go wspierać, już nie raz udowodnił że ma talent na skalę światową. Przyjdzie dzień że i głowa dojedzie.

0

@Messibestplayerintheworld coś w tym jest, przed Bayernem też byłem spokojny xd

2

Z taką grą w pressingu jak ostatnio to ja jestem spokojny o tą seville,dawac już ten Real

4

@Kosteq73 nie ma czasu i pieniędzy żeby szukać sposobów jak przywrócić Suareza do żywych. On ma 34 czy tam 33 lata i raczej już jest bliżej końca kariery niż powrotu do formy sprzed 5lat.Skoro nie potrafi nawet utrzymać formy fizycznej, to wątpię żeby potrafił utrzymać się w składzie koemana gdzie raczej nie gra się za nazwisko, a za pracę na treningu.

5

@Ratamahatta bo jeden kręciło czy inny spec napisze na Twitterze "ale jak to, suarez oddany za darmo do atletico? Barcelona nie umie robić interesów" i cała reszta która nie używa samodzielnie mózgu już sieje ferment jakimi to my nie jesteśmy frajerami :)

//ci którzy oglądali chociaż 70procent spotkań wiedzą jak jego gra wygląda od dwóch lat i nie mieli żadnych wątpliwości

0

@Misanthrope życie straciłoby sens kiedy poznalibyśmy całą prawdę od tych dwóch

5

@Kamil92 araujo jak dostaje szanse to robi wszystko tak dobrze, że nie wyobrażam sobie ze Garcia może być od niego w czymś lepszy :D

5

Real bez carvajala na klasyk.Coś czuję że to będzie nasz mecz.

6

Zwykle to my byliśmy tymi mniej wybieganymi, a wczoraj od początku tak siedliśmy na celte że nie wiedzieli co się dzieje. In koeman we trust.

0

Pedri szefito :)

0

@Hrzan oczywiście że coutinho

1

@pauletaa póki dobrze idzie to pewnie tak

0

@Tasde przeszczep zrobił

0

@Miszcz Textu FCB witamy w 2k20

0

@Hosh zwiewa mu piłe a komentator myśli że 3 razy próbuje wkręcić

19

Jak ja cię koeman szanuję za te zmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?