3

@masq La Rambla to forum o wszystkim, tu już nikt nie trzyma się sztywnych ram i to jest piękne w tej stronce.

2

@tobiasson92 ale co ty w ogóle porównujesz, to bez sensu. Może mieli tam 2h prosić o rozejście się, aż różaniec by się sam skończył i rzeczywiście by poszli do domów wszyscy XD

1

@kolczu100 a to różnie, ale zwykle bardzo szybko, w tym samym dniu

4

@NeroTFP ciekawe który z jego kuzynów został głównym doradca do spraw covid.

1

@jeyx77x jakieś umiejętności ma na pewno, ale większość hypu na niego to czysty marketing. Zobacz jakie on w tak młodym wieku będąc jeszcze w Barcelonie podpisywał kontrakty sponsorskie, jaką ilość obserwujących miał w social mediach. Młody zdolny pomocnik który ma na imię Xavi i w dodatku ma włosy jak Puyol to jest to co na czym oparła się jego rozpoznawalność :D
A z tego co kojarzę było wielu lepszych od niego jak kończył u nas grać.

0

@Rewolucja123 nadal uważam że lepsza opcja jest Messi wysoko ustawiony, nie schodzący tak często. Co z tego że on zejdzie i rozegra jak z przodu jest wielka dziura. Jakoś to wychodziło w kilku meczach,więc powinniśmy próbować dalej.

0

@itmustbejoke w pierwszych dwóch meczach Messi grał dużo wyżej, a potem znowu zaczal biegać w pomocy. Nie wiem o co chodzi, koeman zmienił jednak plan? Było bardzo dobrze, a teraz znowu jesteśmy przewidywalni bo kiedy Leo jest w pomocy to nie ma go w napadzie.

1

@KamilZ aż pięciu może by nam nie strzelili, ale z takim składem ze 3 w plecy to możliwy scenariusz.

0

@Encore mega szkoda gościa, miejmy nadzieję że wyjdzie z tego jeszcze silniejszy. Jak sobie człowiek pomyśli teraz ile razy Rafinha przez to przechodził i jaką ma psychikę że nadal jest w grze i zapracował na transfer do psg to ręce się same składają do bicia braw.

2

@geass właśnie niezbyt ogarniam temat rodzajów rowerów itp, będzie trzeba się skonsultować z kimś ogarniętym w temacie. Ale no jak sobie myślę o ulubionej piosence na słuchawkach i treningu na rowerze to aż nie mogę się wiosny doczekać :D

0

@geass ja bardziej bym preferował jazdę po asfalcie, w ogóle nie jara mnie jazda w terenie. Słuchawki na uszy i pedałowanie przez kilka godzin w ramach treningu to coś co mi się mega podoba. A mieszkam 30km od Krakowa, ładnych widoczków nie brakuje. Głównie chodzi mi jednak o trening i relaks, bo sport zawsze traktowałem jako hobby i rozrywkę, a z powodu studiów zaocznych i pracy nie mam już jak grać w piłkę, z siłownia różnie bywa, szczególnie teraz.

7

@macio_944 jakieś trzysta osób was dzisiaj już wyprzedziło, ale i tak chętnie zobaczę jeszcze raz to złoto

0

Nie dam rady oglądać, a jestem mega ciekawy-jest sobota na konferencji fame MMA?

1

@Messibestplayerintheworld nawet jakbyś biegał po kilometrze raz na tydzień to i tak jesteś krok dalej niż ci którzy nie robią nic :)

0

@geass jaki rower? Ogólnie planuje na wiosnę coś kupić i samemu sobie jeździć w wolnym czasie, bardzo podoba mi się ta forma aktywności. Jakieś porady na start co do sprzętu itp?

1

@clyde przed chwilą słuchałem tego numeru, złoto totalne

3

@Hushovt@Hushovt dumbledore>Gandalf szary

1

@Rewolucja123 szacuneczek, wygląda super

0

@Survier@Survier?? Dembele jako napastnik? Cou defensywny pomocnik? Wszystko ok u ciebie?

8

No cóż, w obecnej sytuacji trzeba szukać pozytywów. Ansu Fati i Pedri są dla mnie największymi. 17 letnie chłopaki, a grają jakby byli starymi wyjadaczami. Pedri wczoraj dał kilka ciasteczek, poza tym chłopak ma świetny ciąg na bramkę i pomimo słabej postury ciężko mu zabrać piłkę i wybić go z rytmu podczas biegu. Brawo dla klubu, że mamy takie dwie perełki w zespole i dla trenera że daje im minuty.

0

@sintesox to kogo byś za niego wystawił?

1

@WisniaKala sytuacja analogiczna do składu Barcelony w ostatnich latach ://

0

Fajnie się ogląda tego lola, ale trochę nudne jest to, że w kółko te same picki się przewijają.

0

@pax ja również uważam że to był karny, już abstrahując od języka komentarza. Zawodnik Getafe dodał od siebie sporo, ale De jong dał się poprostu złapać.

0

@geass no to może czas zmienić ta centralną postać i dać swobodę griezmannowi, zobaczyć co z tego wyjdzie,poki jeszcze jest czas na testy. Cou na lewej, griezmann w środku, Messi i fati napad/skrzydło. Jak nie sprawdzimy to się nie dowiemy.

0

@SzkodniKuss w tym przypadku to nie w jego głowie powinno się coś przestawić. Nie gra dramatycznie, na pewno nie ma nikogo lepszego na ten moment do 1 składu. Problemem jest to że gra na skrzydle, a jego nominalna pozycja jest podwieszony napastnik.

3

Ja mam wrażenie, że ludzie tutaj ślepo podążają za polskimi komentatorami i jakimiś losowymi wpisami na Twitterze. Stąd opinie, że De Jong gra słabo, a Griezmann to już w ogóle się nie nadaje na piłkarza. A no i oczywiście Dembele ma gdzieś całe granie i naparza tylko w fortnite.
Polecam się wam przerzucić na zagranicznych komentatorów, po przegranym meczu nie robi się z nikogo kozła ofiarnego, poprostu przegrali, jedziemy dalej, ocenimy po sezonie. Za nami kilka kolejek, a niektórzy już wiedzą że nic z tego nie będzie xd

0

Panowie mam problem, jak coś kliknę cokolwiek w laptopie to mi się ekran obraca o 90 stopni, nw co robić, zmieniam w ustawieniach wyświetlacza i za chwilę znowu

0

@Yoshi94 bo tam są wszyscy silni, a u nas topka leci w dół

1

@jakub1906 messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?