1

@PrinceDamon ale każdy kto trochę myśli wyczuje ze jeśli piszesz coś takiego caps lockiem to jest to podprogowo prowokacja.

1

@PrinceDamon myślę że ważny też jest kontekst komentarza

0

@Pilka_jest_okragla Griezmann za pedriego, wątpię żeby Pedri po 80 minutach w klasyku wybiegł teraz na juve

9

@Rewolucja123 czepianie się de jonga to nowa moda na La rambli widzę

0

@Tomek_TF takie gadanie to nie jest żaden argument w poważnej dyskusji, zwykle gdybanie

1

@Rewolucja123 Ja uważam że brak pressingu u Messiego przekreśla go na pozycji 10tki.A taki zawodnik, z takim ciągiem na bramkę zawsze coś stworzy z przodu, myślę że do podania prostopadłego też wybiegnie.Po to jest trener żeby mu wpoić takie zachowania.ktos kto ma tyle jakości co Leo i jest tak bramkostrzelny poradzi sobie na 9tce,oczywiscie nigdy nie będzie typowym napastnikiem.

0

@draxidox nie ma dosłownie żadnej dobrej opcji. Nawet żadnego "mniejszego zła".

1

@Rewolucja123 też uważam że Messi i Griezmann mogliby się wymieniac w ten sposób pozycjami, problem pojawia się wtedy kiedy Griezmann dostaje piłkę 5xrzadziej od Leo, bo ten ciągle się cofa. Na skrzydłach wtedy fati i Dembele, albo coutinho. Zależnie od formy oczywiście.

1

@Rewolucja123 Messi jest obecnie najlepszą opcją na napad, nie ma nikogo bardziej odpowiedniego. Ma taką jakość że poradzi sobie bez problemu, a te jego powroty do pomocy i brak pressingu to jest kula u nogi dla całego zespołu. O Griezmannie na ps nie ma co dyskutować bo wystawianie na skrzydle zawodnika bez dryblingi i szybkości na dłuższą metę nie może mieć sensu w dzisiejszym futbolu.

0

@Ratamahatta 4 2 3 1 z tym składem jest optymalnym ustawieniem, problem leży w tym że Messi który powinien grać na 9tce biega w pomocy, a na skrzydle wystawia 10tki. Co w sumie jest zabawne bo koeman sam mówił że piłkarzy powinno się wystawiać na nominalnych pozycjach.

BTW Muller technicznie to jest top, niech cię nie zmylą jego drewniane ruchy :D

0

@tobiasson92 jakiś zakładzik?

9

Więcej takich zawodników w zespole i wrócimy na dobre tory. Szybki nieustępliwy, z dobrym dryblingiem, o to chodzi w futbolu.

5

@Janiama myślę że w Lechu pracują ludzie którzy mają świadomość że gra na tylu frontach to nie jest bułka z masłem, a sam awans do LE i potencjalne obiecujące występy dadzą trenerowi duży kredyt zaufania.

5

@tommyVERceti inna osobowość, inne poczucie humoru. Widać pewne podobieństwa, ale chyba tylko w kwestii tytułu gry i ilości przekleństw.

3

@Barca_Big_Moment przygłup wchodzący z ławki? Stanowski odleciał, często ma rację, ale widać że post pisany pod wpływem emocji. Ciekawe co sądził o Realu po meczu z shakterem :)

0

@Janiama dobry zawodnik, ale mnie tam zawsze śmieszy takie gadanie w stylu "wow, on nie imprezuje i nie ma social mediów, niesamowite". Jego wypowiedź o tym że sztuczki są bez sensu bo tylko tracisz siłę i że lepiej grać prostą piłkę (czy jakoś tak, oglądałem to jakiś czas temu już) też trochę kontrowersyjna.

3

@Tomek_TF Dembele 2x lepszy jest na prawym skrzydle

0

@Yoshi94 ansu ma tyle jakości że może poradzić sobie w każdej pozycji w ataku. Jego największym atutem jest właśnie ustawianie się, on zawsze jest w odpowiednim miejscu, zawsze piłka spada pod jego stopy. Żeby grać na stałe na 9tce musiałby nabrać trochę siły, ale czysto piłkarsko ma wszystko, przede wszystkim instynkt i wykończenie.

0

@Coutinho007 tak, ale jeśli chodzi o meritum sprawy czyli ustawienie na boisku messiego, griezmanna i zbędne pworoty messiego do pomocy to chyba się ze mną zgodzisz?

0

@Cwaniak4 Nie ma co na to zwracać uwagi na ten moment. Trzeba patrzeć na sam poziom gry, bo czasu mamy mnóstwo na odrobienie strat. Real 3lata z rzędu na jesień był pośmiewiskiem, a na wiosnę wygrywał LM. Grunt to iść do przodu cały czas.

1

@Coutinho007 dlatego właśnie Messi który nie biega w obronie,a jednocześnie ma najlepsze wykończenie w zespole powinien być przywiązany do pozycji numer 9,a griezmann powinien być ustawiony niżej. Tyle ludzie tutaj piszą o tym mitycznym Messim-rozgrywającym, a jakie sukcesy nam to przyniosło? W 2014/15 Messi był bardziej skrzydłowym niż pomocnikiem i wtedy ostatni raz zrobiliśmy coś naprawdę wielkiego, od tamtego czasu dobrze idzie nam jedynie klepanie ogórków w la lidze. Nasza pomoc przez lata nie była na wysokim poziomie, była mocno średnia, ale w obecnym ustawieniu, z obecnym składem naprawdę nie powinniśmy się martwić że będzie problem z dostarczeniem tej piłki napastnikom.

0

@Coutinho007 Fati to zupełnie inny profil zawodnika, bazujący na innych aspektach. Polecam przeczytać mój poprzedni post.

1

@Coutinho007 Sam koeman powiedział że zawodnicy mogą pokazać swoje umiejętności tylko kiedy grają na swoich pozycjach,wiec nie dziw się że griezmann nie gra świetnie na prawym skrzydle albo na 9tce gdzie nie dostaje żadnych piłek bo Leo wszystko zgarnia. Wypadł cou i mamy idealny moment żeby przetestować go na 10tce tam gdzie czuję się najlepiej. Co prawda bez nominalnego napastnika przed sobą, ale Messi który przestałby się notorycznie cofać na pewno by wystarczył.Przeciez atutami griezmanna nie są ani szybkość ani dryblingi, ani siła fizyczna, tylko przegląd pola, strzał, żelazne płuca i boiskowe IQ. To nie trzeba być einstainem żeby się domyślić że taki zawodnik im mniej ma piłki tym gra gorzej. Na prawym skrzydle dostaje ją rzadko, a na 9tce nie ma jej prawie wcale bo stoi za nim Leo do którego idą wszystkie podania. Pozwólmy mu zagrać 5 spotkań na swojej pozycji i potem oceńmy.

0

@Coutinho007 bo jest wystawiany na prawym skrzydle, które nie jest jego pozycją. A odpowiedzialności nie bierze na siebie nikt kiedy Messi sobie beztrosko biega w pomocy.

6

@Alberto1031 nie zgadzam się,mamy świetnych zawodników, utalentowaną młodzież. Za rok odejdą Messi i Bartomeu i będzie można otworzyć nowy rozdział i zacząć budować zespół z czystą kartą.

1

@cchesterr43 jeśli rzeczywiście są w stanie komputerowo wyrysować tak dokładną linię że wychwycą 2mm spalonego to powinni to oczywiście gwizdać.

0

@socha nie zgodzę się, Griezmann bardzo dobrze operuje piłką, świetnie ją rozrzuca.Poza tym nie róbmy z reszty naszych zawodników jakichś piłkarzy drugiej kategorii-każdy w pomocy i napadzie jest w stanie wykreować sytuację, muszą tylko brać na siebie odpowiedzialność-patrz dwa pierwsze mecze ligowe.

7

@busquets5 truchtał w pomocy***

2

Jak widzicie skład na juve w obliczu kontuzji cou? Ja będę zawiedziony jeśli koeman wystawi inny niż :
Dest araujo lenglet alba
De jong busi/pjanic
Dembele griezmann ansu
Messi
Chociaż jak znam życie to griezmann zagra na 9tce a Messi będzie biegał w pomocy ;)

0

@kiper09 myślę że nie, raczej każdy rozumie obecną sytuację. No chyba że koeman znowu będzie eksperymentował ze składem w takim meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?