1

@michal26 aborcja jako antykoncepcja?

0

@Rewolucja123 oby miał włosy jak na mundialu, nie jestem fanem męskich wdzięków, ale w krótkich wyglądał zajebi**** xd

27

Griezmann w końcu obciął włosy, teraz będzie grane jak nic. Formo przybywaj.

1

@ksobi ja nie wierzę w takie zbiegi okoliczności że ilość testów rośnie/maleje akurat wtedy kiedy jest to na rękę partii rządzącej. Może się mylę i na siłę szukam teorii spiskowej, nie wiem. Tak poprostu mi się wydaje.

2

Mega śmieszne jest to zamieszanie z covidem, teraz robią coraz mniej testów i za tydzień w tvp będzie wychwalanie władzy jak to skutecznie i sprawnie nie zadziałali i nie uchronili nas od lockdownu. A ludzie to łykną jak pelikany, piękny kraj :))

5

Tracimy bramki bo mamy beznadziejnych stoperów i Busquetsa który jest nijaki w destrukcji.

1

Lewy jedzie z frajerami, króciutko

1

Chłopaki mogliby przestać robić sobie jaj bo postawiłem 20zeta na naszych orłów.

0

@mkord wielkie dzięki!

0

Panowie dlaczego ja na tvp1 nie mam borasa, pomocy, to się da jakoś przełączyć czy jak xd

0

@Barwindg to dlaczego ja mam jakichś dwóch nudziarzy a nie borasa co jest

0

Borek na tvp1 komentuje?

0

Wam też coś komentarz nie bangla na tvp?

1

@ksobi to prawda, irytuje mnie jak ktoś spłyca jego grę do robienia wślizgów i biegania.

1

@Barca1992 poprawił się fizycznie względem ostatniego zgrupowania i zagrał kilka dobrych spotkań między innymi z atletico

0

@msmsms ja normalnie na siłownię wróciłem po dłuuuugiej przerwie. Akurat otworzyli 2km od mojego domu, nie wiedziałem wcześniej o jej istnieniu :)

0

Polska kadra dawno nie miała tak dobrego składu.Mysle że dzisiaj ogramy osłabionych Włochów, każda passa się kiedyś kończy, a 20 meczów bez porażki to i tak długo.

11

@jaras121 jak Rosjan to nie ma problemu

1

@Bartunek jak to mówią, do 3276 razy sztuka :)

0

Poszedł kupon na serbie, gol kane'a i Polaków.to jest ten dzień panowie.

0

Może dziś akurat krychowiak przestanie być żelbetonowym klocem który składa się do podania dwie minuty. Oby.

1

@Yosemite swoją drogą chciałbym zobaczyć miny kibiców Milanu gdyby w 11/12 ktoś powiedziałby im że Ibra będzie ich ciągnął za uszy za 9 sezonów xd

0

@MarioVeB! Oj nie, nie wydaje mi się

0

Jakieś pewniaczki na dzisiejsze spotkania?

1

Myślicie że w ciągu dwóch najbliższych lat zobaczymy Bednarka w pierwszym składzie klubu z top4 premier league? Albo dowolnym topowym klubie z top5 lig typu atletico, psg, Borussia?

0

Jak widzicie skład na Włochy?
Mój idealny to :Szczęsny
Kędziora-glik-bednarek-beres
Góralski-moder
Szymanski-zielinski-jozwiak
Lewy

0

@Grubson06 najbardziej w tym wszystkim szkoda Monchiego. Kogoś takiego właśnie brakuje w tym klubie.

3

@Fawrf porównaj wagę goli które strzelał griezmann i tych które strzelał turan.

3

@Fantastyczny Chłopiec ale w czym macie problem, odbiorcami rsperow-youtuberow są praktycznie tylko ich widzowie i osoby sprawdzające z ciekawości. Nie można nikomu zabronić tworzyć muzyki, a jak nie pasuje to wystarczy nie słuchać :)

0

Griezmann musi dotrwać do odejscia Messiego, potem już z górki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?