busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 aborcja jako antykoncepcja?
0
@Rewolucja123 oby miał włosy jak na mundialu, nie jestem fanem męskich wdzięków, ale w krótkich wyglądał zajebi**** xd
27
Griezmann w końcu obciął włosy, teraz będzie grane jak nic. Formo przybywaj.
1
@ksobi ja nie wierzę w takie zbiegi okoliczności że ilość testów rośnie/maleje akurat wtedy kiedy jest to na rękę partii rządzącej. Może się mylę i na siłę szukam teorii spiskowej, nie wiem. Tak poprostu mi się wydaje.
2
Mega śmieszne jest to zamieszanie z covidem, teraz robią coraz mniej testów i za tydzień w tvp będzie wychwalanie władzy jak to skutecznie i sprawnie nie zadziałali i nie uchronili nas od lockdownu. A ludzie to łykną jak pelikany, piękny kraj :))
5
Tracimy bramki bo mamy beznadziejnych stoperów i Busquetsa który jest nijaki w destrukcji.
1
Lewy jedzie z frajerami, króciutko
1
Chłopaki mogliby przestać robić sobie jaj bo postawiłem 20zeta na naszych orłów.
0
@mkord wielkie dzięki!
0
Panowie dlaczego ja na tvp1 nie mam borasa, pomocy, to się da jakoś przełączyć czy jak xd
0
@Barwindg to dlaczego ja mam jakichś dwóch nudziarzy a nie borasa co jest
0
Borek na tvp1 komentuje?
0
Wam też coś komentarz nie bangla na tvp?
1
@ksobi to prawda, irytuje mnie jak ktoś spłyca jego grę do robienia wślizgów i biegania.
1
@Barca1992 poprawił się fizycznie względem ostatniego zgrupowania i zagrał kilka dobrych spotkań między innymi z atletico
0
@msmsms ja normalnie na siłownię wróciłem po dłuuuugiej przerwie. Akurat otworzyli 2km od mojego domu, nie wiedziałem wcześniej o jej istnieniu :)
0
Polska kadra dawno nie miała tak dobrego składu.Mysle że dzisiaj ogramy osłabionych Włochów, każda passa się kiedyś kończy, a 20 meczów bez porażki to i tak długo.
11
@jaras121 jak Rosjan to nie ma problemu
1
@Bartunek jak to mówią, do 3276 razy sztuka :)
0
Poszedł kupon na serbie, gol kane'a i Polaków.to jest ten dzień panowie.
0
Może dziś akurat krychowiak przestanie być żelbetonowym klocem który składa się do podania dwie minuty. Oby.
1
@Yosemite swoją drogą chciałbym zobaczyć miny kibiców Milanu gdyby w 11/12 ktoś powiedziałby im że Ibra będzie ich ciągnął za uszy za 9 sezonów xd
0
@MarioVeB! Oj nie, nie wydaje mi się
0
Jakieś pewniaczki na dzisiejsze spotkania?
1
Myślicie że w ciągu dwóch najbliższych lat zobaczymy Bednarka w pierwszym składzie klubu z top4 premier league? Albo dowolnym topowym klubie z top5 lig typu atletico, psg, Borussia?
0
Jak widzicie skład na Włochy?
Mój idealny to :Szczęsny
Kędziora-glik-bednarek-beres
Góralski-moder
Szymanski-zielinski-jozwiak
Lewy
0
@Grubson06 najbardziej w tym wszystkim szkoda Monchiego. Kogoś takiego właśnie brakuje w tym klubie.
3
@Fawrf porównaj wagę goli które strzelał griezmann i tych które strzelał turan.
3
@Fantastyczny Chłopiec ale w czym macie problem, odbiorcami rsperow-youtuberow są praktycznie tylko ich widzowie i osoby sprawdzające z ciekawości. Nie można nikomu zabronić tworzyć muzyki, a jak nie pasuje to wystarczy nie słuchać :)
0
Griezmann musi dotrwać do odejscia Messiego, potem już z górki