11

@Michal03 oczywiście że to jest dobra opcja dla haalanda. Z miejsca dostanie pierwszy skład i kluczową rolę w klubie dużo mocniejszym niż Borussia w lepszej lidze. A klauzula to nie tak dużo bo 75mln.

0

@Rust_Cohle haaland>lukaku, a cena pewnie podobna

0

Ogarnia ktoś jak przy pomocy IP webcam zrobić kamerę z telefonu do lekcji na teamsie?

0

@LuisSalvano współczuję twoim uczniom

1

@Messibestplayerintheworld super gra wygladala w ostatnich latach. Pasmo kompromitacji w lidze mistrzów.

9

Zbliża się 2021 rok a niektórzy nadal myślą że problem w tym klubie stanowi trener. Co za czas by żyć.

0

@Quavosk w pojedynku sprinterskim busi bez szans :D

0

@Coutinho007 i raczej nie będziemy jeśli trener postawi na Trincao któremu psychika narazie nie wytrzymuje, Konrada który nie zagrał chyba minuty w la lidze i braithwaita którego największym osiągnięciem w karierze są gole z dynamem kijów.

0

@Coutinho007 w założeniu fajna sprawa, 4 3 3,jest puig jest Pedri, jest uwielbiany tutaj Konrad i perspektywiczny Trincao.


A w rzeczywistości jakby na nas to levante siadło to byśmy się obudzili za rok w lidze Europy z Lechem Poznań w grupie :)

3

@Azi koeman akurat reaguje często zmianami na sytuację na boisku, w przeciwieństwie do poprzedników którzy przy słabym wyniku potrafili wpuszczać dodatkowego defensywnego pomocnika na boisko itd. Wczoraj nie wahał się przed ściągnięciem zawodników którzy grali słabo.

0

@norbi77 ciężko pewnie uniknąć dużej ilości bugów w tak rozbudowanej grze

0

@Coutinho007 Barcelona jak chce to znajdzie kasę bez problemu, jak co roku. Rozłoży na prę kolejnych lat, zwiększy dług itd itd.

0

@Coutinho007 Trincao też się nie odnajduje jak widać, a Konrad nie zagrał chyba minuty w tym sezonie.

0

W lecie powinniśmy ściągnąć kogoś z trójki upamecano-gimenez-de vrij i na śpd kogoś pokroju parteya czy rice'a.Jak chcemy wygrywać to trzeba najpierw wzmocnić obronę.

0

@Coutinho007 Pedri zagrał świetnie na ls chociażby w 1meczu z juve, a na pozycję 9tki nie mamy lepszego wyboru niż griezz

0

@Coutinho007 dobrze wiedzieć że to jawny troll, nie trzeba już się dalej mieszać w dyskusje

0

@Azi nie mamy zawodników do 4 3 3, no chyba że dla ciebie Messi i griezmann to skrzydłowi

0

@Bartek22 może być nawet 10 dziesiątek na boisku, ważne żeby to byli piłkarze którym się chce grać, zresztą na autobus szybcy skrzydłowi wiele nie zrobią. Pedri i Riqui są świetni w grze kombinacyjnej i dużo się ruszają, a tego brakowało z cadizem, kiedy braithwait stał jak słup woli w polu karnym a coutinho tylko przyjmował piłkę i oddawał spowrotem do Alby.

2

@Azi za mało wtop zaliczyliśmy w 4 3 3 żeby La Rambla przekonała się że to nie ustawienie jest problemem a piłkarze?

0

Griezmann
Pedri riqui messi
De jong pjanić
Firpo-lenglet-araujo-dest

Tak bym to widział w kolejnym meczu,ewentualnie cou za pedriego. I oczywiście po przerwie umtiti do składu za tego sabotażystę z Francji.

1

@bari_94 nie ma to sensu obecnie ze względu na kadrę jaką posiadamy

0

@Cobra303 nie, poprostu jest to ustawienie które można sprawdzić.

0

@cat_r37 gdzieś przeczytałem ostatnio że zawodnicy nie są przekonani do 4 2 3 1.

0

Myślicie że zagramy dzisiaj 4 3 3? Z pedrim i pjaniciem na śp

0

@MaTt_BarcaFan mają Ronaldo który w ważnych meczach potrafi robić wielkie rzeczy

1

@IronSanHybrid dzięki panowie, czasami człowiek ma już tak zrytą głowę że ciężko wpaść na takie proste z pozoru rzeczy. Ale wtedy pojawia się La Rambla :D

0

Ważne pytanko mam z matmy, jak wyznaczam dziedzinę funkcji i mam w mianowniku pierwiastek z 16-6x-x^2 to jak to rozpisać? Z góry dzięki za pomoc :D

0

@kkbarca jeden z nielicznych potrafiących dryblować 1vs1.Gdyby miał tam z kim pograć na prawej to byłoby z niego bardzo dużo pociechy.

2

Ile pauzuj się przy takiej kontuzji jakiej doznał dembouz?

2

@sendesara to lepiej dalej trzymać Pique Busquetsa i Messiego i niby być topowym klubem, ale w rzeczywistości kompromitować się co roku? Każdy kolejny sezon z nimi to przedłużanie agoni zespołu, trzeba się odciąć od starych czasów i zbudować nowy zespół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?