busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Michal03 oczywiście że to jest dobra opcja dla haalanda. Z miejsca dostanie pierwszy skład i kluczową rolę w klubie dużo mocniejszym niż Borussia w lepszej lidze. A klauzula to nie tak dużo bo 75mln.
0
@Rust_Cohle haaland>lukaku, a cena pewnie podobna
0
Ogarnia ktoś jak przy pomocy IP webcam zrobić kamerę z telefonu do lekcji na teamsie?
0
@LuisSalvano współczuję twoim uczniom
1
@Messibestplayerintheworld super gra wygladala w ostatnich latach. Pasmo kompromitacji w lidze mistrzów.
9
Zbliża się 2021 rok a niektórzy nadal myślą że problem w tym klubie stanowi trener. Co za czas by żyć.
0
@Quavosk w pojedynku sprinterskim busi bez szans :D
0
@Coutinho007 i raczej nie będziemy jeśli trener postawi na Trincao któremu psychika narazie nie wytrzymuje, Konrada który nie zagrał chyba minuty w la lidze i braithwaita którego największym osiągnięciem w karierze są gole z dynamem kijów.
0
@Coutinho007 w założeniu fajna sprawa, 4 3 3,jest puig jest Pedri, jest uwielbiany tutaj Konrad i perspektywiczny Trincao.
A w rzeczywistości jakby na nas to levante siadło to byśmy się obudzili za rok w lidze Europy z Lechem Poznań w grupie :)
3
@Azi koeman akurat reaguje często zmianami na sytuację na boisku, w przeciwieństwie do poprzedników którzy przy słabym wyniku potrafili wpuszczać dodatkowego defensywnego pomocnika na boisko itd. Wczoraj nie wahał się przed ściągnięciem zawodników którzy grali słabo.
0
@norbi77 ciężko pewnie uniknąć dużej ilości bugów w tak rozbudowanej grze
0
@Coutinho007 Barcelona jak chce to znajdzie kasę bez problemu, jak co roku. Rozłoży na prę kolejnych lat, zwiększy dług itd itd.
0
@Coutinho007 Trincao też się nie odnajduje jak widać, a Konrad nie zagrał chyba minuty w tym sezonie.
0
W lecie powinniśmy ściągnąć kogoś z trójki upamecano-gimenez-de vrij i na śpd kogoś pokroju parteya czy rice'a.Jak chcemy wygrywać to trzeba najpierw wzmocnić obronę.
0
@Coutinho007 Pedri zagrał świetnie na ls chociażby w 1meczu z juve, a na pozycję 9tki nie mamy lepszego wyboru niż griezz
0
@Coutinho007 dobrze wiedzieć że to jawny troll, nie trzeba już się dalej mieszać w dyskusje
0
@Azi nie mamy zawodników do 4 3 3, no chyba że dla ciebie Messi i griezmann to skrzydłowi
0
@Bartek22 może być nawet 10 dziesiątek na boisku, ważne żeby to byli piłkarze którym się chce grać, zresztą na autobus szybcy skrzydłowi wiele nie zrobią. Pedri i Riqui są świetni w grze kombinacyjnej i dużo się ruszają, a tego brakowało z cadizem, kiedy braithwait stał jak słup woli w polu karnym a coutinho tylko przyjmował piłkę i oddawał spowrotem do Alby.
2
@Azi za mało wtop zaliczyliśmy w 4 3 3 żeby La Rambla przekonała się że to nie ustawienie jest problemem a piłkarze?
0
Griezmann
Pedri riqui messi
De jong pjanić
Firpo-lenglet-araujo-dest
Tak bym to widział w kolejnym meczu,ewentualnie cou za pedriego. I oczywiście po przerwie umtiti do składu za tego sabotażystę z Francji.
1
@bari_94 nie ma to sensu obecnie ze względu na kadrę jaką posiadamy
0
@Cobra303 nie, poprostu jest to ustawienie które można sprawdzić.
0
@cat_r37 gdzieś przeczytałem ostatnio że zawodnicy nie są przekonani do 4 2 3 1.
0
Myślicie że zagramy dzisiaj 4 3 3? Z pedrim i pjaniciem na śp
0
@MaTt_BarcaFan mają Ronaldo który w ważnych meczach potrafi robić wielkie rzeczy
1
@IronSanHybrid dzięki panowie, czasami człowiek ma już tak zrytą głowę że ciężko wpaść na takie proste z pozoru rzeczy. Ale wtedy pojawia się La Rambla :D
0
Ważne pytanko mam z matmy, jak wyznaczam dziedzinę funkcji i mam w mianowniku pierwiastek z 16-6x-x^2 to jak to rozpisać? Z góry dzięki za pomoc :D
0
@kkbarca jeden z nielicznych potrafiących dryblować 1vs1.Gdyby miał tam z kim pograć na prawej to byłoby z niego bardzo dużo pociechy.
2
Ile pauzuj się przy takiej kontuzji jakiej doznał dembouz?
2
@sendesara to lepiej dalej trzymać Pique Busquetsa i Messiego i niby być topowym klubem, ale w rzeczywistości kompromitować się co roku? Każdy kolejny sezon z nimi to przedłużanie agoni zespołu, trzeba się odciąć od starych czasów i zbudować nowy zespół.