busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 no właśnie
6
@MesQueUnClub96 a na co to komu?
0
@Criss18Barca e tam, fajna baba się wydaje, ten strój może trochę zmieniać wygląd całościowo :D
2
@Barca1992 to się opiera na statystykach, a skoro wszystko w Barcelonie przechodzi przez messiego to siła rzeczy musi mieć dobre staty
0
Kto dostał najwięcej butelek od messiego? Pewnie ten bramkarz Sevilli?
5
Da się zmienić nick?
4
Liczę że dzisiaj wyjdzie jan-szpakowanie 4 :D
0
Czy on ma jakiś plan rozwoju klubu czy cały projekt opiera tylko na Xavim?
3
Brajtłajt daje im nadzieję żeby kolejne 3 gole które strzeli zabolały bardziej.
0
@arraco mniejszy tłok w środku i jakoś od razu skrzydła są aktywniejsze, szczególnie prawa strona
9
Jak znam ten klub to wygramy dzisiaj 5:0,a w kolejnym meczu wrócimy do 4 2 3 1 i będziemy męczyć bułe dalej
1
@BarcaInfo jestem fanem talentu desta, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca i tak dalej i tak dalej
0
Komentarz usunięty
26
Dest to jest kocur, kręci obrońcami jakby to był mecz futsalu.
0
@Kapitan_SW no jeśli zdarza się to co tydzień to coś jest nie tak, ale dwa-trzy razy do roku nie jest zbrodnią
0
@VenoM a skąd wiesz ze gdybyśmy wystawili zamiast messiego coutinho i braitha trzech przypadkowych meneli po harnasiu zgarniętych spod biedry to byśmy nie wygrali? Przecież nigdy tak nie graliśmy lol
1
@VenoM ale w tym zestawieniu bylibysmy słabi. Wtedy to już by zostało naprawdę tylko liczyć na przebłysk Messiego xd
0
@Kurkmen słuchaj no to nie jest tak że człowiek planuje się naje... do odciny, to samo tak wychodzi. Pijesz jeden drugi kieliszek, potem piąty, atmosferka jest super to pijesz dalej, wszystko jest fajnie, a nagle cię uderzają z nienacka te procenty i jest już za późno :c
1
@Coutinho007 nic dziwnego, na jednym skrzydle miał Messiego, a na drugim Neymara, obaj w życiowej formie.
0
@VenoM no i będzie 5
0
@socha piękne czasy kiedy w tej niebieskiej koszulce pakował brameczki Borussi mynsiengladbsch w lidze mistrzów, oj kiedyś to było
0
@Fawrf co ma chillwagon do cypisa?"rakowski" to jest twój komentarz.
17
Kanał sportowy to jedna z najlepszych rzeczy jakie się wydarzyły w 2020 roku
0
@LuisSalvano jaka jest tak właściwie jego nominalna pozycja?
1
@FC1899Barca życie to sinusoida więc słabszy moment musiał nadejść po takiej fali sukcesów w ostatniej dekadzie. Trzeba zacisnąć zęby i przeboleć kilka kolejnych lat. Założę się że już niedługo znowu będziemy wywoływali strach u przeciwników, niezależnie czy to Levante czy Liverpool :)
0
Trzeba stawiać na Najmana w walce z taxim bo na pożegnalnej pewnie ustawi walkę pod swoje zwycięstwo.
17
Mam nadzieję że Araujo wskoczy na stałe do pierwszej jedynastki, nawet po powrocie Pique. Wreszcie solidny, silny, wysoki, szybki obrońca, w dodatku z głową na karku. Ściągnąć mu do pary jakiegoś solidnego zawodnika i będzie dobrze.
1
@Yosemite odkąd wypadi Ansu i Dembele to już nie gramy typowym 4 2 3 1,tylko formacja gdzie napastnicy są bliżej siebie w środku, a wysoko na skrzydła wychodzą boczni obrońcy. Mówisz że powinno się ustawiać formacje pod zawodników. To jakie ustawienie byś zaproponował i w jakim składzie?
1
@NeroTFP Konrad chyba nie jest jeszcze gotowy skoro koeman który tak chętnie stawia na młodzież nie daje mu ani minuty
6
@NeroTFP a co jeśli nie masz w kadrze skrzydłowych gotowych na pierwszy skład, za to cztery dziesiątki?