busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@leonek160 o panie wtedy to jeszcze dinozaury po głównej biegały, a @Janiama na chleb mówił pep
1
@Barca_Big_Moment właśnie usadzil na ławce Lengleta, moglo ci to umknąć. Mógł Ci umknąć też fakt że koniec końców to piłkarze grają, a koeman raczej nie daje im wytycznych w stylu "podaj piłkę do przeciwnika przed własnym polem karnym", albo "za żadne skarby nie strzelaj, wejdź z piłką do bramki" :)
2
@clyde dziękuję za informację!
//zatrudnijmy kolejnego i za rok też go zwolnimy i będziemy mogli znowu się wspólnie zastanowić co jest nie tak z tymi trenerami.
0
@Janiama sprzedawać tych co nie pasują, brać skrzydłowych, defensywnego pomocnika jak partey i sensownego śo+depaya za darmoszke i jakoś to będzie w przyszłym roku. Odbudowa zajmie sporo czasu patrząc na obecną kadrę.
2
Moim zdaniem wina nie leży po stronie trenera tylko zawodników.Koeman dostał okrojoną kadrę złożoną pół na pół ze starej gwardi, która już ledwo człapie po boisku i młodych zawodników bez doświadczenia. Dodatkowo kwas z Messim i ogólne zamieszanie w klubie. No i jeszcze wypadli mu z podstawowej jedynastki Pique, Ansu, Dembele, Roberto. Mecze przegrywamy głównie przez błędy indywidualne stoperów którzy są w fatalnej formie. Facet ma drużynę bez skrzydłowych, okrojoną w każdy możliwy sposób, bez klasowej 9tki,za to z pięcioma mediapuntami. Jest takie powiedzenie "z gówna bata nie ukręcisz" i moim zdaniem pasuje tu idealnie. Zmiana trenera nic nam nie da, nie ma nikogo ciekawego na rynku, a jeśli przyjdzie ktoś nowy to zastanie to samo bagno co koeman. Trzeba poczekać do lata i sensownie przebudować kadrę, pozbyć się nadmiaru pomocników, pozyskać klasowych skrzydłowych, defensywnego pomocnika pokroju Thomasa parteya i śo. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :P
1
@SergioTomas podejście do życia i zachowanie poza boiskiem? Dembele to chyba nasz najjaśniejszy punkt w tym sezonie oprócz Leo, a ty porównujesz go do Cou? Ousmane ma pecha do kontuzji, raczej nie łapie urazów przez grę na konsoli do późna xd
1
@Katalonik97 zwróć uwagę jak wygląda na ten moment nasza kadra, ilu zawodników podstawowej 11stki jest kontuzjowanych.
2
Coutinho niby tu kółeczko zrobi, tam pomacha nogą, tu niby rogala zawinie, a koniec końców jak przychodzi co do czego to nic nie daje. Potrzyma piłkę, pokręci się trochę i odda do boku znowu. Oby wszedł de jong za niego i pjanić za Busquetsa.
0
4 3 3??tsk to wygląda
4
@IronSanHybrid potrzymaj mi piwo
4
Co by nie mówić o koemanie, fajnie że usadzil lengleta na ogarke
0
Pedri znowu śpd?
3
@arkasath pytanie brzmi czy bayernowi byłoby tak dobrze. Nikt tam chyba nie pasuje bardziej niż Muller
2
@eckov ja próbowałem w cs go grac, ale po pierwsze jakoś zupełnie inaczej się strzela i porusza w tej grze, nie czuję takiej płynności ruchow(może przez słabiutki sprzęt), a po drugie brakuje trochę takiego community jak w 1.6,wchodzilo się na serwer, wszyscy gadają na micro, pełna kultura, żadnego wyzywania matek.
1
@cchesterr43 mordzia dzisiaj wale hat-tricka i zamykam mordy hejterom pozdro
2
@4drian0 ale ja już tak nie czuję gier komputerowych :D
Jak z tyłu głowy mam że trzeba iść do pracy, ogarniać studia i martwić się o przyszłość, zamiast myśleć tylko o tym żeby spisać zadanie przed majmą to jakoś tak inaczej się gra człowiekowi :D
Ale community w tej grze jest najlepsze, czasami sobie wchodziłem randomowo na serwer na którym najczęściej grałem to po dwóch trzech latach nadal te same nicki się przewijały.
17
Ale bym się cofnął do 2012 i pograł w cs 1.6 na takim only dust2,a potem na jakimś codmodzie jeszcze komandosem oczywiście.Piękna sprawa.
1
@BarcaaVEB ale tam leci, brakowało takiej nawijki na rp
0
@pele1282 w rzeczywistości Messi by strzelał wszystko a Zlatan by siedział cicho
1
@NaFazieHitman jakby wszystko na tym świecie było sprawiedliwe to byśmy chyba z nudów umarli
7
@Toretto@Toretto???? Urodziłeś się wczoraj i nie wiesz że ludzie mają różne zaburzenia i wina nie musi leżeć po twojej stronie żeby ktoś zdecydował się na użycie wobec ciebie przemocy?
1
@DonMatteo901 ale akurat thiago mógł aspirować do bycia w top5 conajmniej. Niesamowity sezon rozegrał. Jeśli wyróżnia się de bruyne to thiago również na to zasługuje
3
@MesQueUnClub96 degraduje was, wyje#ie was wszystkich w pi#du
1
@daniel32778 spokojnie, życie to sinusoida, a dużo niżej Barcelona już raczej nie upadnie, także będzie dobrze :)
1
@VamosRakieta Dzięki za wsparcie mordeczko, ślę pozdrowienia do Sevilli z całą rodzinką
0
@tbas średnio jest z kim pograć na prawej przez duża część czasu, popatrz ile opcji ma Alba na swojej stronie a ile Dest
0
@macio_944 Bayern by nas pewnie pokonał, ale nie porównuj meczu przeciwko drużynie broniącej się tylko cały mecz autobusem do meczu LM gdzie przeciwnik również chce grać piłką.
0
@Szreko to trochę komplikuje sprawę, dzięki :/
1
@Moriarty 29 siedzi na pompie, casemiro będzie składany w następnym klasyku
2
Chciałem sobie zrobić duży tatuaż na przedramieniu i tak się zastanawiam jak przebiega gojenie. Czy możliwa jest praca fizyczna z takim świeżym tatuażem czy trzeba raczej wziac wolne?czy na taki świeży tatuaż można nałożyć sobie jakiś ochraniacz żeby nie odnieść żadnych obrażeń typu otarcia itp?