4

@Kusco15 religia pokoju i miłosierdzia

4

@Wossi61FCB piątek ostatnio wraca na dobre tory ogólnie, drugi gol z rzędu. Świetna informacja dla kadry.

0

@mistrzyk bez zastanowienia brałbym casemiro. Takiego zawodnika w środku pola nam brakuje, silny, szybki, brutalny i agresywny. Oczywiście gdyby nie wiek ramosa to postawiłbym na niego, obrona to nasz najsłabszy punkt obecnie.

1

Świetne zachowanie zielińskiego przy bramce, najlepszy nasz zawodnik dzisiaj ;))

1

@PJ777 zieliński to klasowy zawodnik, jak trener go dobrze wkomponuje w skład to da nam bardzo wiele. Jest inteligenty, ma ogromne umiejętności.

0

@cchesterr43 bo wrócił po wirusie, czy ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

1

@PJ777 ale przecież to jest sparing, trener oszczędza najważniejsze ogniwa które są ciągle w grze w klubie. Zielu gra bo musi wrócić do formy, a ten mecz nie ma znaczenia.

0

@LioMessi10 ja kupiłem taką w 2016 i po wielu wielu praniach zszedł napis UNICEF i popękały naklejki z numerem, ale tak to gites

0

@cchesterr43 słucham? Zieliński w Napoli to od dawna podstawowy pomocnik, jeden z tych od których zaczyna się ustalanie składu.

1

@cchesterr43 świetny żart w momencie w którym ludzie naprawdę na to umierają, brawo

1

@ElTomas dopiero co wrócił po wirusie :)

1

Czego wy się spodziewaliście po naszej grze w takim składzie? Typowy sparing, trener ogląda zawodników, wynik to kwestia drugoplanowa.Poważne granie będzie w kolejnym spotkaniu.

1

W sumie to ciekawy temat. Gdyby ktoś zaatakował nasz kraj to walczylibyście żeby dalej polska istniała czy postawilibyście na swoje i bliskich bezpieczeństwo?

0

@RivaldoVitorBorba lepiej być jak Polacy którzy sami pod swoimi rodakami kopią dołki?

15

@Foton to może ty nie pisz bezsensownych postów i nie rób z siebie idioty^^

9

@Foton skoro sanepid wydał negatywną opinię to co ma zrobić?

0

@xVENUMx po to bozia dała oczy żeby robić na oko

6

@RobiS a jutro o 4 40 wstawanko do pracy, życie jest piękne. Szkoda że nie moje :c

4

Wykłady online od 8 do 19:30 super sprawa,polecam gorąco

1

@Pasiak może być też tak że nikt z tego starszego, "inteligentnego" pokolenia niczego ich nie nauczył :)

5

@Tomason kolejny mały kroczek w stronę końca władzy pisu w polsce

2

@masq pewnie to drugie

1

Zauważyliście jak busquets przypakowany jest na tej grafice ze składami?

1

@Kamilos84 nie kumam o co ci chodzi

2

@chudymc słabi się muszą zaje***, a silni przetrwać. Polska myśl szkoleniowa się kłania.

0

@MacixxPL chętnie bym to zobaczył, ale to raczej niemożliwe

6

@mate92 jak z dystansem to wszystko na legalu

3

@Jakchcesz zaczną robić mniej testów i ilość zakażeń spadnie

1

@Jakchcesz mam nadzieję że na jednym toaście się nie skończy, życzę powodzenia i wytrwałości w dalszej pracy :))

3

@lukas10 bo to polski sasin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?