busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kusco15 religia pokoju i miłosierdzia
4
@Wossi61FCB piątek ostatnio wraca na dobre tory ogólnie, drugi gol z rzędu. Świetna informacja dla kadry.
0
@mistrzyk bez zastanowienia brałbym casemiro. Takiego zawodnika w środku pola nam brakuje, silny, szybki, brutalny i agresywny. Oczywiście gdyby nie wiek ramosa to postawiłbym na niego, obrona to nasz najsłabszy punkt obecnie.
1
Świetne zachowanie zielińskiego przy bramce, najlepszy nasz zawodnik dzisiaj ;))
1
@PJ777 zieliński to klasowy zawodnik, jak trener go dobrze wkomponuje w skład to da nam bardzo wiele. Jest inteligenty, ma ogromne umiejętności.
0
@cchesterr43 bo wrócił po wirusie, czy ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?
1
@PJ777 ale przecież to jest sparing, trener oszczędza najważniejsze ogniwa które są ciągle w grze w klubie. Zielu gra bo musi wrócić do formy, a ten mecz nie ma znaczenia.
0
@LioMessi10 ja kupiłem taką w 2016 i po wielu wielu praniach zszedł napis UNICEF i popękały naklejki z numerem, ale tak to gites
0
@cchesterr43 słucham? Zieliński w Napoli to od dawna podstawowy pomocnik, jeden z tych od których zaczyna się ustalanie składu.
1
@cchesterr43 świetny żart w momencie w którym ludzie naprawdę na to umierają, brawo
1
@ElTomas dopiero co wrócił po wirusie :)
1
Czego wy się spodziewaliście po naszej grze w takim składzie? Typowy sparing, trener ogląda zawodników, wynik to kwestia drugoplanowa.Poważne granie będzie w kolejnym spotkaniu.
1
W sumie to ciekawy temat. Gdyby ktoś zaatakował nasz kraj to walczylibyście żeby dalej polska istniała czy postawilibyście na swoje i bliskich bezpieczeństwo?
0
@RivaldoVitorBorba lepiej być jak Polacy którzy sami pod swoimi rodakami kopią dołki?
15
@Foton to może ty nie pisz bezsensownych postów i nie rób z siebie idioty^^
9
@Foton skoro sanepid wydał negatywną opinię to co ma zrobić?
0
@xVENUMx po to bozia dała oczy żeby robić na oko
6
@RobiS a jutro o 4 40 wstawanko do pracy, życie jest piękne. Szkoda że nie moje :c
4
Wykłady online od 8 do 19:30 super sprawa,polecam gorąco
1
@Pasiak może być też tak że nikt z tego starszego, "inteligentnego" pokolenia niczego ich nie nauczył :)
5
@Tomason kolejny mały kroczek w stronę końca władzy pisu w polsce
2
@masq pewnie to drugie
1
Zauważyliście jak busquets przypakowany jest na tej grafice ze składami?
1
@Kamilos84 nie kumam o co ci chodzi
2
@chudymc słabi się muszą zaje***, a silni przetrwać. Polska myśl szkoleniowa się kłania.
0
@MacixxPL chętnie bym to zobaczył, ale to raczej niemożliwe
6
@mate92 jak z dystansem to wszystko na legalu
3
@Jakchcesz zaczną robić mniej testów i ilość zakażeń spadnie
1
@Jakchcesz mam nadzieję że na jednym toaście się nie skończy, życzę powodzenia i wytrwałości w dalszej pracy :))
3
@lukas10 bo to polski sasin