0

@MSN30 zależy od budżetu

0

@arasz1819 Szliśmy w dobrym kierunku od początku, ale obecnie chyba weszliśmy w jakąś ślepą uliczkę. Potencjał mamy bardzo duży, jeśli Dembele wróci do formy, a wszystko w tym temacie idzie dobrze to nasza prawa strona będzie naprawdę świetna z Destem który również jest nieprzewidywalny w ataku i pewny w obronie. Martwi tylko pozycja Messiego.

52

@BarcaInfo schował viniciusa do kieszeni. Jest szybki, dynamiczny, ma dryblingi i pewność siebie.

6

Potrafi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego po dwóch obiecujących meczach na starcie sezonu w których Messi grał jako 9tka i sporadycznie cofał się po piłkę, nagle zmieniliśmy zupełnie ustawienie i Messi wrócił to swojej roli z poprzednich lat w której był głównym kreatorem gry?
Od tego momentu w każdym kolejnym spotkaniu wyglądamy coraz gorzej i w ataku i w obronie-Messi stoi 40m od bramki przeciwnika więc nie ma go w napadzie,do tego jedna osoba mniej w pressingu. Ja rozumiem, że celta i Villarreal nie powinny być wyznacznikami, ale mimo wszystko sto razy lepiej wyglądał zespół z coutinho na 10tce.Koeman tyle mówił o tym jak ważne jest to żeby piłkarze grali na swoich pozycjach, a wczoraj cou na ls na którym nie czuję się najlepiej i ansu na 9tce,podczas gdy cały sezon spędza na ls. Ciekawy jestem czy w obliczu kontuzji Brazylijczyka koeman w końcu wystawi griezmanna na 10tce i Dembele na prawym skrzydle.

4

@VenoM nie bez powodu dwa pierwsze mecze wyglądały super pod względem samej gry, już pomijając wynik. Potem Leo znowu zaczal grać w pomocy i nastąpił zwrot akcji:)

3

@Katalonbar ramos dodał bardzo dużo od siebie, przecież widać było że rzucił się na ziemię po chwili zastanowienia. Ale karny prawidłowy, to lenglet dał się złapać i zachował się głupio.

1

@Fenelon powinien grać griezmann na dziesiątce, a Dembele na skrzydle. Ale biorąc pod uwagę że Leo znowu sobie beztrosko biega w pomocy to podejrzewam że griezmann na 9tce a Leo na 10tce

1

@barcelonaLM a czego się spodziewałeś po La rambli

3

@Janiama Nostradamus normalnie, weź się nie kompromituj z takimi wywodami.

1

@sebo939 skasowałem to skasowałem, na **** drążyć temat

1

Najlepszy moim zdaniem de jong, praktycznie same poprawne decyzję, dobre prostopadle piłki no i piękne wyjścia spod pressingu balansem ciała.

1

@Bartek22 Pique niestety zaryzykował się się przeliczył, powinien powoli cofać i kupować czas

3

Problem jest taki że jak przejmujemy piłkę to wędruje ona do Messiego, a ten już nie ma komu podać do przodu bo fati jest tam sam. Pedri haruje w obronie, a potem nie ma siły już wybiec, to samo cou. Fajnie jakby wszedł wybiegany griezmann, albo Dembele. Albo oboje.

0

@Rysiu XD!!!!!!!!!!
Rysiu, jak ktoś chce zmienić taktykę to może zmianę zrobić nawet w 44' i nie będzie w tym nic złego.

1

Jest dobrze, fajnie by było jakby coutinho teraz poszedł do środka, fati na lewą a na prawa griezmann albo Dembele za pedriego. Trzeba czymś zaskoczyć rywala, trochę statycznie to wszystko wygląda w ofensywie.

0

To była tylko honorowa, spokojnie panowie

0

@BarcaInfo płynie w nas ta młoooda kreeew

9

@xVENUMx ty to przeciętny kibic jesteś

25

Jak skład się podoba La rambli to zwykle przegrywamy. Najlepszy moment na przełamanie tej słynnej klątwy.

0

@BaroPodertos bo na viniciusa potrzebny jest bardzo szybki obrońca z agresywnym odbiorem, a Roberto nie jest takim zawodnikiem

7

@NaFazieHitman oho, coś nowego xd

1

@dawo17 4k@dawo17 4k bym wybrał

0

@kaziks ostatnio tak średnio, a Koeman chyba woli agresywnego w odbiorze i szybkiego desta na viniciusa.

0

@Tomo1989 pedri myślę że z powodzeniem może grać na skrzydle, jest bardzo dynamiczny i ma ciąg na bramkę

5

Od dwóch lat narzekamy na to, że mamy starzejący się skład, że będziemy drugim Milanem. Tymczasem mamy rok 2020 i w pierwszym składzie na klasyk wychodzi dwóch 17latków.I nie wychodzą przez kontuzję podstawowych graczy, nie przez brak konkurencji. Poprostu są świetni. Piękna sprawa, w zeszłym sezonie mecze oglądałem głównie dla Fatiego,bo był odświeżeniem w drużynie która przez 4 lata się w ogóle nie zmieniała. Teraz mam wrażenie jakbym oglądał nową Barcelonę, nowe twarze, nowe talenty, no aż chce się oglądać panowie. Vamos!

58

Uwielbiam ten moment kiedy cała La Rambla odświeża stronkę i liczy na to że za chwilę zobaczy post Barcainfo ze składami

0

@tomono caps chyba po harnasiu jest

1

@Adamski69 ale bym sobie obejrzał takie el clasico z pepe di Marią ozilem i xavim kręcącym kółeczka, coś pięknego

0

@RobiS w pierwszej mapie dostali srogi oklep, a w drugiej sami spuścili srogi oklep. Szanse oceniam 50/50 :D

4

@FC1899Barca niestety trzeba będzie jeszcze pewnie kilkanaście lat poczekać zanim coś się zmieni na poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?