busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kwiatek67 jest jeden powód żeby ich nie zamykać, a mianowicie chodzi o składki na tacę
5
Brzeczek by mi zaimponował jakby zamiast na tego ruszającego się jak wóz z węglem krychowiaka postawił na kogoś z dwójki moder-linetty. W formie krycha jest świetny, ale bez formy jest niesamowitym hamulcowym.
0
Komentarz usunięty
1
@mrboom też czasem mam syf w aucie, ale sodówka mi chyba nie odbiła. Taki vidal nie tyle miał syf w aucie co kasował auta i co, osiągnął światowy poziom xd
Tak, wiem że to jest przenośnia, ale nie znoszę takiego gadania.
21
Oby mu się udało, brakuje tej nieprzewidywalności
0
Jeden z najlepszych jakie wyszły
0
@Janiama boniek i brzeczek sami sobie rzucają kłody pod nogi swoim gadaniem/książką.Zespół mamy moim zdaniem lepszy niż w 2016 więc to nic dziwnego że ludzi mają większe oczekiwania niż poprostu kwalifikacja na Euro i nie dostanie oklepu od Holandii.
4
@Kacper1432 to może być spore zaskoczenie, ale grafika celności podań jest właśnie po to żeby pokazać ilość udanych podań i ich kierunek. Pozdrawiam serdecznie.
3
Czekam na książkę Domagalik o najmanie i przekmine w stylu "Najman wygrał z zawodnikiem x, który wygrał z zawodnikiem y, który wygrał z zawodnikiem z, który pobił kiedyś kuzyna Mike Tysona na imprezie w remizie, więc Marcin jest fighterem na skalę światową,mozna go porównać do Jamesa Douglasa" XD
3
Solidny mecz Roberto? Chyba inny mecz oglądaliśmy, zagrał tragicznie.
11
@BarcaInfo jak ktoś doda położenie na boisku messiego i Roberto, ilość strat które zanotowali i ilość podan które otrzymal griezmann to może się jednak okazać że francuz tam zwyczajnie nie ma zbyt kolorowo na prawej i problemem nie jest w 100 procentach jego gra :D
11
Strata i brak powrotu, klasyka u messiego. Nic tak chyba nie wkurw..
0
@Pogba ruchu brakuje, po prostu ruchu
4
Nie chce się wychylać, ale mam wrażenie że z komentarzem gry griezmanna jest podobnie jak z komentowaniem każdego ruchu Barcelony przez ostatnie półtora miesiąca. Co by się nie stało to trzeba napisać że chu*nia, bo jest moda na jechanie po griezmannie/Barcelonie i tyle. Jeden gość napisze że transfer Suareza to porażka i jesteśmy frajerami, pięciu to powieli i za chwilę to się stanie jedyną słuszną prawdą na ten temat. Nie mówię że griezmann gra tak jak powinien, ale daleko mi do zgadzania się z tym że powinien wylecieć ze składu. Pozdrawiam wszystkich którzy myślą samodzielnie :)
0
@ObywatelPL za to kocham La ramble XD
4
@El dominatore no w tym meczu Messi na podobnym poziomie jak narazie
0
Griezmann tam chyba zamknął licznik
0
@Cave to raczej kwestia tego że nie możemy znaleźć dobrego po, ale twoja wersja pasuje do kontekstu że Barcelona się kończy i tak dalej, bla bla bla
6
Coutinho to chyba by się musiał sklonować żeby mieć z kim pograć w ataku, wszystko na stojaka dzisiaj, zero ruchu. Jak Messi się cofa do pomocy do wracamy do punktu wyjścia, mam nadzieję że mu to koeman wybije z głowy w przerwie.
0
@pax ja nie wiem jak ty Roberto z tych zagrań w pierwszej połowie wytłumaczysz xd
2
@KamilZ co? Ostatnie dwa mecze były z ogórkami? Z interem w LM to też był spacerek?
1
Messi strata co chwila, masakra
0
Dlaczego ten Messi znowu w pomocy biega eh
0
@NemeZis93 strims world w Google
2
Piłka nie dochodzi do adresata, ale Hudson musi 100x powiedzieć "Messi, whaaaat a Ball, oh my God"
1
@tommyVERceti ten brak przecinka to raczej nie przypadek
2
@tommyVERceti to ty chyba te mecze na flashscorze oglądasz
0
Dobrze, namoczone koszulki będą cięższe, to taktyka
0
@cchesterr43 atletico i real za to niszczą Anglię swoją regularnością xd
1
Roberto nie za wesoły, chyba wie co się święci