2

Pique ale bube teraz odwalił z tym zejściem do boku. Zostawił napastnika samego xd

0

@PatrykBarca a skąd masz takie info?

0

Biorąc pod uwagę że będziemy grali 4 2 3 1 jakie zestawienie widzicie w ataku? Jak dla mnie optymalnie będzie
Messi coutinho dembele
Griezmann

0

@Majkel34 Luisito już udowodnił ze nie może, a nie stać nas na opłacanie takiej pensji rezerwowego

1

@Bartunek szybki jak błyskawica i ostry jak przecinak

10

@adasko1998 zdania ekspertów podzielone

1

@Ghotti zobacz zawodników którzy tam obecnie występują. Pl bije na głowę poziomem wszystkie inne ligi, widać to nawet po dokonanych w tym okienku transferach. Najlepsza liga nie równa się jednak najsilniejszej co udowadniają europejskie puchary.

0

@Coutinho007 zespół zespołowi nie równy, mozliwe że w tamtej taktyce się nie odnalazł ale tu się uda. Nie jestem fanem jego talentu i też uważam że raczej odejdzie, ale nie ma co skreślać chłopaka.

1

@ProMILs właśnie dlatego że mało zarabia, nie zabiera nikomu miejsca i jest pogodzony ze swoją rolą

9

@tadzik447 to będą łzy szczęścia. Ile on zarabia? Ze 30baniek?i nie potrafi się od trzech lat przygotować fizycznie do sezonu. Śmiech na sali.

11

@tadzik447 jeśli szukasz rezerwowego z pensją na poziomie największych gwiazd Europejskiej piłki to w sumie spoko opcja

0

@betonito gra o jak najlepsze warunki odejścia, chce wyciągnąć tyle kasy ile się da. Nie wierzę jednak ze zostanie na kolejny sezon.

0

@LuisSalvano z ciekawości, powiedz którzy to ci których słuchasz a którzy dziwolagi

0

@BarcaInfo taktyk.

10

@LuisSalvano zawsze mnie bawi jak wypowiadasz się o rapie. Mam wrażenie że traktujesz każdego rapera jako jakiś gatunek pod człowieka.

7

@VamosRakieta i jeszcze pjanić, który moim skromnym zdaniem może stworzyć duet niemal idealny z de jongiem.Oby koeman pokazał jaja, a nie trząsł się o wynik jak Setien i valverde którzy zmian często nawet przy 3:1 nie robili

65

De Jong na śpd, riqui biegający tam i spowrotem, 17 letni Ansu i Pedri, Trincao na skrzydle. Dembele wracający po kontuzji i coutinho. To może być dobry sezon, obyśmy tylko nie skończyli jak zawsze z tartakiem w pomocy i 9tkami na skrzydłach.

3

@Bamboleo mordeczko, oglądałeś dzisiejszy mecz czy tą kompilacje goli z zeszłego sezonu z linku Barcainfo?

1

@damian.09 Dembele na lewej jakby miał problem żeby wypuścić piłkę i pokiwać, z prawej strony dużo częściej dryblował takie mam wrażenie.

1

@Jaca27 to że tam się nie odnalazł to nie znaczy że tu się nie odnajdzie. Nie ma co nikogo skreślać przy nowym trenerze.

0

@PanZagadka w poszukiwaniu czego?

6

I co hejterzy, biegało się trochę w wakacje

2

Dembele co przypakował

1

Dembouz dobrze zaczyna

9

Pierwszy sparing a ludzie załamują ręce że tego i tego nie ma w składzie xd
La Rambla stan umysłu

4

@dorkizos w ostatnich latach zespoły które odnoszą sukcesy mają wybieganą pomoc, a ty chcesz tam upchnąć messiego który nie biega wcale.

0

@dorkizos Leo w środku pomocy lekarstwem na nasze problemy, genialne.

0

Fajnie wyglądają te składy w 4 2 3 1,ale nie wierzę że fati będzie grał kosztem coutinho. Prędzej Messi na 9 i cou na boisku.

0

@Transu96 no i tam były takie mega dziwne programy, zupełna abstrakcja co nie?

0

@Transu96 a kojarzysz te sceny gdy oni oglądali tv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?