1

@Kacper1432 mógł mówić po porażce z Bayernem, jednak posiadanie opaski kapitana chyba do czegoś zobowiązuje? Wyobrażasz sobie ze puyol by się nie odezwał po czymś takim? Albo Iniesta?

1

@`Sin kogo?Po meczu z Bayernem byłem pewien że nie posiadamy kogoś takiego.

4

Piqe pewnie zajęty był kreceniem, dlatego tak cicho siedzi ostatnio.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pt9 poziom motywacji i morali na starcie sezonu będzie wyje... poza skalę

1

@Derean nie z nami takie baity

0

@Arkon i za rok go pewnie zwolnią jak nie zrobi wyniku :)
Szkoda kolejnego sezonu ehh

1

@IronSanHybrid mówienie że ktoś jest nieuczciwy, podczas gdy to jego stanowisko jest zgodne z prawem jest trochę bez sensu xd
Stano chyba za bardzo identyfikuje cały klub z osobą Bartomeu i stąd to uprzedzenie i robienie z Messiego męczennika.

1

@Arkon dokładnie tak, lepiej żeby odszedł niż marnował sobie i drużynie kolejny rok

2

@damian.09 ty za to masz pojęcie? Oświeć nas.

1

@PatrychoO Messi z Griezmannem na odwrót moim zdaniem.

0

@barcelonaLM ale musi być jakaś jedna właściwa interpretacja, więc dlaczego poprostu nie poddali tej sprawy sądowi? Może Messi wie że nie ma racji i gra na czas?

1

To strasznie skomplikowany ten kontrakt musi być jak od dwóch tygodni się kłócą o to kto ma rację xd

2

@masq obecna sytuacja jest tak abstrakcyjna że nic mnie nie zdziwi

1

@kacperek2005letsgo jeszcze warunki chce stawiać, no hit xd

0

@Pawelsky nie, nie było najgłośniej o nim. Te głosy pojawiły się tylko z powodu obecnej sytuacji. Szukasz dziury w całym.

0

@marcin000019 no i grajmy juniorami, proste

0

@PatrychoO 4 2 3 1 coutinho lewa griezmann spo

1

@Pawelsky słucham? Chyba na La rambli. Ogółem zasłużył na postawienie w szeregu z każdym innym graczem bo był tak samo beznadziejny w tym meczu. Ale głosy że to jego wina słyszałem w postach podobnych do twojego-mających usprawiedliwić leo przez pokazanie niewdzięczności kibiców. Pozdro.

4

@Pawelsky ale w Barcelonie raczej nikt nie zwalał nigdy winy za porażkę na niego. A jak tak się działo to były to jakieś pojedyncze głosy, które każdy miał w d...
Taka mała różnica, tu był zawsze kochany, tam najgorszy :)

0

@Herato może jeszcze niech mu podwyżkę dadzą xd

1

Mam niebieskie ściany w pokoju, podobnego koloru są oczy ojca Leo Messiego. Niezła ciekawostka co?
[busquets5 ]

4

@masq wijnaludm jest obecnie dużo lepszym piłkarzem niż Rakitić. Nawet pomimo tej śmiesznej kompilacji wrzuconej przez Barcainfo :)

31

@tristan87 ludzi o takiej mentlanosci powinniśmy szukać. Vidal się nawrzucał zdjęć jak robi rekordy na10km na bieżni która była pochylona w dół(XD), a potem na boisku dętka w 70tej.Lewy więcej robi niż mówi i to przynosi efekty.

0

@betonito może dzielić i rządzić najwyżej na ławce rezerwowych, albo w ostatnich 30stu minutach meczu.

1

@Yolo1994 walkowane milion razy, po co kolejny raz zaczynać ten sam temat. Pożyjemy, zobaczymy.

1

@VamosRakieta f jak fajnie by było jakby Messi już odszedł i zabrał ze sobą Bartomeu

0

@avanes nigdzie indziej piłkarze tyle nie zarabiają i tyle

3

@Kurkmen otóż to, nic ja siłę, chce odchodzić to niech odchodzi,, ale za dobre pieniądze

27

@BarcaInfo szkoda że najbardziej rykoszetem obrywają kibice i zespół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?