busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FCBKasza oj nie nie, ja bym tak tego nie zobrazował w tym momencie
5
@VenoM każdy nowy wpis na La rambli to nowe zaskoczenie
2
@RadekACCA no cóż, kibicem się jest, a nie bywa-bolą cię oczy od oglądania to nie oglądaj, ale pomyśl sobie ze większość kibiców to ludzie wspierający zespoły które pewnie przegrywają 50% swoich meczów, a trofea widzą co najwyżej na zdjęciach. Także czasem lepiej docenić to co się ma.
3
@abram3k@abram3k ciekawe jak im w Manchesterze idzie nauka hiszpańskiego żeby się z Leo dogadać xd
18
@barcelonaLM no i co w związku z tym? W wolnych chwilach miał przeglądać La ramble czy jak?
5
@k.b.fcbarca należy mu się takie odejście jakie ma w umowie i koniec kropka. Zarobił na tym klubie setki milionów więc dlaczego teraz mielibyśmy go puścić za darmo skoro ma klauzulę i możemy zarobić? Chce odejść to niech odejdzie ale za dobre pieniądze które pomogą postawić zespół na nogi. Najlepiej oddawajmy wszystkich za darmo i za parę lat będziemy trafiać w eliminacjach LE na polskie zespoły.
0
@FCBMati10 okienko jest niby otwarte do października, pytanie czy ktoś będzie chciał tak późno przyjść
8
@Mesi12 witam, jestem idiotą
3
@abram3k dlaczego sąd a nie klub który ma podpisana umowę z zawodnikiem?
1
@BarcaInfo to tak realnie coś zmieni w sumie? Bo jak nie ma klauzuli to chyba tym bardziej mogą go tu trzymać na siłę?
1
@itmustbejoke ostatnie zdanie itmustbejoke
5
@NGTRX właśnie w tym momencie umowa jest respektowana, ponieważ widnieje na niej data czerwcowa. Ty żyjesz chyba w swoim świecie.
2
@NGTRX ale nikogo nie obchodzi przyzwoitość i tego typu tematy, to jest biznes z wieloma milionami w tle.I cieszę się że w końcu Barcelona walczy o swoje a nie odpuszcza i robi z siebie frajera.
3
@D1OS tak, dokładnie tak jak mówisz
0
@Ghotti widocznie nie porozmawiał
32
@NGTRX jeśli ma zapis że do 12 czerwca może wypowiedzieć umowę to byłoby przyzwoite gdyby wypowiedział ją do 12 czerwca zgodnie z umową
0
@damian16161212 coś nowego
0
@adamm13 griezmann, przecież on dużo biega
1
@Azi bez sensu porównanie
8
@Azi to że Messi to legenda klubu i mu się należy za to co zrobił to nie jest logiczny argument kiedy rozmawiamy o umowie zawartej na papierze chronionej prawem. To jest trochę robienie kur** z logiki.
0
@VeB77 jeżeli rzeczywiście chcą grać 4 2 3 1 to ma to sens. I pewnie chciał tego koeman który już protestował jak de jonga wystawiano na nie nominalnej pozycji.
0
@LuisSalvano no to niech się wypowie, czy to takie ciężkie?
4
@LuisSalvano rozumiem że kibicowi nie przysługuje prawo dostania jakiejkolwiek informacji od kapitana na temat swojego odejścia? A rozczarowanie taką postawą to niewdzięczność?
0
@_catalan ale testy są jutro, a konferencji nie było i nie będzie
3
@Croocers odejście godne kapitana :)
Ale spokojnie, napisze 10 wersowy list na Instagramie po wszystkim i będzie git. Mes que un Club w końcu.
3
@Nocturno to nieźle pociągnął ten wózek jak przez te ostatnie sezony zaliczyliśmy największe wpadki w "nowej" historii. Wiadomo, piłkarzem jest niesamowitym, sportowo dawał nam mnóstwo, ale może na poziomie relacji w szatni czy klubie pozycja "starej gwardii" stała się już zbyt mocna? Piłkarze zarabiają tutaj tyle że myślą że mogą sobie pogrywać i ustawiać trenera i cały klub pod swoje widzimisię.Jak ma problem ze ktoś chce sprzedać Suareza to droga wolna, on jest od grania a nie od zarządzania. To jaki pilkarze mają wpływ na klub to jest patologia.
2
@LuisSalvano :O :O
Ale zaskoczenie, jestem w szoku :D
Co prawda to prawda, ja też już w nic nie wierzę bo dzienniki prześcigają się w coraz głupszych newsach, niektóre są tak abstrakcyjne że dziwię się że ktoś w to wierzy, no ale cóż :)
1
@Ghotti alena odejdzie, Roberto i monchu to nie ten poziom
3
Oby messiemu udało się odejsc w tym okienku.
1
@PatrychoO holender to holender, po co drążyć temat