busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Piorun Pique i Mats. Na Busquetsa chyba nie ma co liczyć.
1
@kerouac myślę podobnie, ale jednak Stanowski dobrze powiedział-messiemu dużo czasu nie zostało na odejście, wyborów raczej nikt tak szybko nie przeprowadzi, więc nawet nie ma pewności że jakis pachołek Bartomeu nie wygra i nic się nie zmieni.
0
@bixmix oj tam, lepiej być optymistą i w coś wierzyć, chociaż mecze się będzie lepiej oglądać. Wiadomo że początki będą na pewno ciężkie, ale jak w końcu zarząd się zmieni to krok po kroku, cegiełka po cegiełce na pewno odbudujemy drużynę i jeszcze będziemy się cieszyć że rewolucja nastąpiła od razu w takich rozmiarach.
2
@Hubso ja słyszałem że o 24:60.No cóż, nie można nikomu wierzyć w tych czasach.
4
Ale bym sobie już tą nową Barcelonę zobaczył na boisku. Ciekawe jak to będzie wyglądać bez najlepszego piłkarza, ale za to z grą zespołową na wyższym poziomie.
0
@Zbyszard na pewno odpowiednią ilość zer wpisałeś?
0
@messiandiniesta co jest złego w byciu pryszczatym nastolatkiem?
3
@Homeopata8989 będą nominalni skrzydłowi, będzie napastnik ktory robi cokolwiek. Trzeba poczekać z oceną sytuacji bo tak naprawdę to nie wiadomo kto przyjdzie, kto odejdzie i jak się ta gra sklei. Jeśli Messi rzeczywiście odejdzie to mocno wierzę, że Cou, Griezmann i Dembele którzy zostaną obarczeni trochę większą odpowiedzialnością za wynik w końcu odpalą. To już nie będzie Messi i 10 randomowych zawodników tylko drużyna.
4
@Coutinho007 dajcie spokój z tym maxim, przecież to info to jakiś farmazon żeby tylko nabić kolejne wyświetlenia, pośmiać się jeszcze trochę że Barcelona się kończy
0
@BarcaInfo festiwal nic nie wartych informacji, część 2736267171
4
@mateuszdabski nie no jak czytam że Barcelona nie zasługuje na messiego to mnie krew zalewa. A kto go wyciągnął z Argentyny, opłacił mu leczenie kiedy inni twierdzili, że nie warto? Kto dał mu pierwszy kontrakt, miliony, setki milionów euro, życie jak w bajce w pięknym mieście i sukcesy sportowe w zespole naszpikowanym utalentowanymi zawodnikami pokroju iniesty, xaviego, Ronaldinho itp?no tak, ale teraz my kibice nie zasługujemy nawet na słowo wytłumaczenia od naszego kapitana po odpadnieciu w takim stylu z Bayernem, tylko o wszystkim dowiadujemy się z gazet XD
Messi marketingowo, sportowo ciągnie klub od lat, ale nie zapominajcie że ktoś kiedyś mu dał szanse i dzięki temu jest tu gdzie jest.
1
@Coutinho007 ostatnie dwa lata graliśmy bez skrzydeł i z napastnikiem od którego piłka odbijała się jak od kawałka drewna, więc to zestawienie nie jest najgorsze. Oczywiście fajnie by było jakby kogoś ściągnęli.
0
@Kamiloza91 cou-griezmann-dembouz
0
@BarcaInfo ale co z tego? To są drobnostki które dzieją się wszędzie a internet rozdmuchuje to do tragedii niemożliwych rozmiarów. Sensacja jakby zapłacili mu te pieniądze w walucie z monopoly,a tak naprawdę nic się nie dzieje.
1
@Coutinho007 po chu.. nam kolejny braithwait
1
@BarcaInfo już nie szukajmy sensacji na siłę, takie sytuacje to pewnie codzienność w klubach, ale że my jesteśmy w kryzysie to się szuka dziury w całym żeby pokopać leżącego i zdobyć parę likeów i atencji. Sam Setien pewnie ma to w du... bo wie że pieniądze dostanie, także wyluzujcie i przestańcie powielać takie głupoty.
2
@LucasW123 nie szukaj sensu w planach transferowych użytkowników rambli
1
@AmigoBlancos tego długu nie da się spłacić, jeśli chce odejść to niech odchodzi, ale nie powinniśmy płakać ze go tracimy tylko cieszyć się że coś nowego się zaczyna.
0
@AmigoBlancos Kompletne brednie.Klub stoi na rozdrożu i kapitan,legenda klubu powinien być tu do końca co by się nie działo.Gdyby nie FC Barcelona Messi móglby nawet teraz nie być piłkarzem,o kwotach na koncie nie wspominając.Jeśli to nie jest zagranie pod dymisję Bartomeu to niech sobie odchodzi.Mes que un club to nie puste hasło.
17
"Juventus mnie chciał,ale zawsze odmawiałem.W 1997 roku zadzwonił Gianluca Vialli i oferował Chelsea.Powiedziałem mu:
-zostanę,mamy katastrofalny rok. Musimy się podnieść.
Później odezwał się Arsene Wenger.Odmówiłem.Sir Alex Ferguson też mnie chciał.Podziękowałem.Florentino Perez kompletował galacticos. Odmówiłem. Te wszystkie oferty zbiegały się z trudnymi latami dla Milanu. Liczono, że ulegnę. Łatwo było wtedy się spakować i wyjechać. Ale musiałem wziąć na siebie odpowiedzialność, zostać, wrócić do wygrywania trofeów.Nie mogłem odejść, kiedy było źle. Nie mógłbym sobie później spojrzeć w twarz."
~Paolo Maldini
Morału poszukajcie sami :)
2
@kamilop jakby dali Bernardo i Gabriela to ciekawe by było nawet
4
Panowie, im większa rewolucja tym szybciej wrócimy do normalności i sukcesów. Co by się nie działo, trzeba wierzyć w zespół i koemana.
1
@Kurkmen coutinho w "nowej Barcelonie" może wyglądać inaczej i mieć inną pozycje w szatni co lekko go odblokuje.ja tam się cieszę że wraca, przyjemnie się go zawsze oglądało.No i będzie idealny do 4 2 3 1,a z naszymi zawodnikami to możliwe że takim ustawieniem zagramy.
0
@XaviHeart myślę że jest potrzebny, pomoc wygląda bardzo ubogo. Nie musi grać w pierwszym, ale taki perspektywiczny młody holender do duetu z de jongiem mógłby dać nam wiele radości w przyszłości.
0
@kampe oczywiście że tak, w najlepszej wersji mało kto miał podjazd
31
@BarcaInfo szacuneczek dla Luisito że nie robi problemu
118
No i krótka piłka,nie ma co się rozwodzić pół godziny nad tematem
0
@Transu96 widzę myślimy podobnie. Ewentualnie za pjanicia van de beek.
13
No i w końcu de jong na swojej pozycji, może nawet Griezmanna przestawi tam gdzie grał zawsze i nagle się okaże że nie jest taki słaby i to nie w jego osobie był problem. Trzymam kciuki za koeman, w końcu ktoś z jajami.
1
@damianex10 co zrobi? Dodzwoni? Hahahahhahahahahahhaha dobre XD