0

@messiandiniesta albo jesteśmy najlepsi, albo najgorsi, proste :D

12

Wygrywamy 3-1 z Napoli w lidze mistrzów a wy nadal szukacie dziury w całym, cieszmy się że drużyna się obudziła w odpowiednim momencie, a nie szukajmy na siłę kto gra najsłabiej.

1

@MaTt_BarcaFan mamy wróżbite na sali :O

0

@Lares isco, dlaczego on nie trafił do nas eh

0

@IronSanHybrid kierowca jaka trzeźwa ocena sytuacji odrazu "rozje***** auto" XD

4

@Janiama spokojnie, polacy w końcu zrozumieją że PiS ich dyma w każdy możliwy sposób.

Po czym znowu wybiorą PO XD

14

Jak ktoś mówi o brazylijskim Ronaldo że jest "prawdziwym Ronaldo" to już wiem że nie warto z nim rozmawiać na temat piłki.

1

@inViNcibl3 polon jak dla mnie rozbił bank zupełnie i pozamiatał. Kazdy track siedzi oporowo.

0

@LuisSalvano twoja wiedza o rapie to okrągłe zero, a na M jak Miłość pewnie też się ***ja znasz :)

0

@barcelonaLM mega farcik że mi się to na głównej wyświetliło

1

@Joe_Pesci już jest

3

@shinthps ojj tak, odkąd zniknął to coś słabe transfery robimy

0

Są tu jacyś kurierzy?

0

@sergio5 dziękuję, czuję się jakbym sam sobie odpowiedział

0

Czy jeśli sprawdzę numer VIN w jakiejś internetowej stronce do tego służącej dostanę pełen przegląd historii pojazdu czy to jest nic nie warte?

1

@Varkond jeśli chodzi o białko to moim zdaniem warto patrzeć na te najpopularniejsze firmy na rynku, lepiej zapłacić 10zl więcej niż mieć problemy żołądkowe także postaw na sprawdzone produkty.

4

@pax i co mu da to bca?

1

@Varkond jedz rzeczy mniej sycące jak jakieś szejki itp, będzie Ci łatwiej nabijać te kalorie. No i odżywka białkowa chyba najprostszy sposób, a jak i z nią jest ciężko to poprostu większe porcje sobie jej dawaj i tyle.

0

@Danny Gaucho Boruc to żywa legenda polskiej piłki, jak najbardziej uzasadniony hype. Marketingowo, sportowo ruch 10/10.Przyciagnie ludzi, polepszy wizerunek, ogarnie szatnię, a po zakończeniu kariery pewnie wciągną go w działalność na rzecz klubu.

0

@tobiasson92 oczywiście że na plus,, Klich i grosik pograją. W premier league i pojadą tam jako inni piłkarze, krychowiak, Lewy, zielu wiadomo, nadal będą pewnie w formie, reca ogra się w serie A, jak dla mnie ten rok dobrze nam zrobi, a może właśnie jozwiak czy puchacz "zaskoczą".

1


Miłej soboty!

9

@Tomo1989 świetny timing na taki komentarz, akurat jak mbappe ma kontuzje i nie gra xd

5

@malicinho no nie wiem, ja tam widzę spore podobieństwo

0

@Olkovsky9 w przypadku w którym dojdzie do wymiany-czyli prawie niemożliwe :)

101

@Chwytliwy czyli podział na płci to stereotyp? Ta poprawność polityczna na siłę kiedyś nas zniszczy. Dobrze że mieszkamy w takim "zaścianku" jakim jest polska xd

7

@BarcaInfo dobre wiadomości

2

Komentarz usunięty

0

Jakie auto polecacie tak do 7k około?

4

@Messibestplayerintheworld czyli zupełnie nic nowego :D

1

@cules100pro ja coraz bardziej mam wrażenie że więcej w tym klubie znaczy posłuch w szatni niz realne taktyczne zdolności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?