busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messiandiniesta albo jesteśmy najlepsi, albo najgorsi, proste :D
12
Wygrywamy 3-1 z Napoli w lidze mistrzów a wy nadal szukacie dziury w całym, cieszmy się że drużyna się obudziła w odpowiednim momencie, a nie szukajmy na siłę kto gra najsłabiej.
1
@MaTt_BarcaFan mamy wróżbite na sali :O
0
@Lares isco, dlaczego on nie trafił do nas eh
0
@IronSanHybrid kierowca jaka trzeźwa ocena sytuacji odrazu "rozje***** auto" XD
4
@Janiama spokojnie, polacy w końcu zrozumieją że PiS ich dyma w każdy możliwy sposób.
Po czym znowu wybiorą PO XD
14
Jak ktoś mówi o brazylijskim Ronaldo że jest "prawdziwym Ronaldo" to już wiem że nie warto z nim rozmawiać na temat piłki.
1
@inViNcibl3 polon jak dla mnie rozbił bank zupełnie i pozamiatał. Kazdy track siedzi oporowo.
0
@LuisSalvano twoja wiedza o rapie to okrągłe zero, a na M jak Miłość pewnie też się ***ja znasz :)
0
@barcelonaLM mega farcik że mi się to na głównej wyświetliło
1
@Joe_Pesci już jest
3
@shinthps ojj tak, odkąd zniknął to coś słabe transfery robimy
0
Są tu jacyś kurierzy?
0
@sergio5 dziękuję, czuję się jakbym sam sobie odpowiedział
0
Czy jeśli sprawdzę numer VIN w jakiejś internetowej stronce do tego służącej dostanę pełen przegląd historii pojazdu czy to jest nic nie warte?
1
@Varkond jeśli chodzi o białko to moim zdaniem warto patrzeć na te najpopularniejsze firmy na rynku, lepiej zapłacić 10zl więcej niż mieć problemy żołądkowe także postaw na sprawdzone produkty.
4
@pax i co mu da to bca?
1
@Varkond jedz rzeczy mniej sycące jak jakieś szejki itp, będzie Ci łatwiej nabijać te kalorie. No i odżywka białkowa chyba najprostszy sposób, a jak i z nią jest ciężko to poprostu większe porcje sobie jej dawaj i tyle.
0
@Danny Gaucho Boruc to żywa legenda polskiej piłki, jak najbardziej uzasadniony hype. Marketingowo, sportowo ruch 10/10.Przyciagnie ludzi, polepszy wizerunek, ogarnie szatnię, a po zakończeniu kariery pewnie wciągną go w działalność na rzecz klubu.
0
@tobiasson92 oczywiście że na plus,, Klich i grosik pograją. W premier league i pojadą tam jako inni piłkarze, krychowiak, Lewy, zielu wiadomo, nadal będą pewnie w formie, reca ogra się w serie A, jak dla mnie ten rok dobrze nam zrobi, a może właśnie jozwiak czy puchacz "zaskoczą".
1
Miłej soboty!
9
@Tomo1989 świetny timing na taki komentarz, akurat jak mbappe ma kontuzje i nie gra xd
5
@malicinho no nie wiem, ja tam widzę spore podobieństwo
0
@Olkovsky9 w przypadku w którym dojdzie do wymiany-czyli prawie niemożliwe :)
101
@Chwytliwy czyli podział na płci to stereotyp? Ta poprawność polityczna na siłę kiedyś nas zniszczy. Dobrze że mieszkamy w takim "zaścianku" jakim jest polska xd
7
@BarcaInfo dobre wiadomości
2
Komentarz usunięty
0
Jakie auto polecacie tak do 7k około?
4
@Messibestplayerintheworld czyli zupełnie nic nowego :D
1
@cules100pro ja coraz bardziej mam wrażenie że więcej w tym klubie znaczy posłuch w szatni niz realne taktyczne zdolności.