busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aureczek To jak coutinho jest zniżany do roli przeciętnego grajka nigdy mnie nie przestanie bawić.W Bayernie nie gra bo wiadomo, bez sensu by to było skoro go nie wykupią. Ale na pewno nadal ma ogromne umiejętności i przy kimś takim jak Setien który ceni sobie takich zawodników może wrócić do formy chociażby z mundialu 2018.Ja go zawsze lubiłem i wierzę że sobie poradzi, na lewym skrzydle nie mamy nikogo lepszego, no chyba że Dembele w końcu poradzi sobie z urazami i zacznie grać na miarę swoich możliwości.
3
@mati10333 Valverde rewelacją się nie okazał, ale zły też nie był, jeśli istnieje coś takiego jak pech to poprostu miał go za dużo.
1
@Janiama semedo Pique lenglet alba
Vidal busi de jong
Suarez Messi Griezmann
0
@LuisSalvano albo gorsza, zależy od perspektywy
1
@IronSanHybrid co jest, o co tu chodzi xd
2
@Bykunn >zgłoszenie kradzieży
>bycie konfidentem xd
0
@Hushovt wiadomo że potężny burger>śmieszny torcik
1
@asdfdsg ale do 4 3 3 trzeba mieć odpowiednich skrzydłowych, albo chociaż jednego tak jak w 2014/15,a my takich nie posiadamy obecnie.
1
@LuisSalvano sprawdź opinie środowiska i bliskich mu osób na temat tego filmu. Jego postać została do bólu przekoloryzowana, a niektóre sceny nadają się najwyżej do wycięcia.
0
@asdfdsg myślę że gdyby Dembele był zdrowy to gralibyśmy 4 2 3 1, z suarezem na szpicy,Griezmanem podwieszonym który zasuwał by w pressingu, Messim z prawej i Dembele z lewej. Z tyłu busquests/vidal i De Jong o którym już było tyle razy mówione ze najlepiej gra na śpd.A przynajmniej chciałbym coś takiego zobaczyć :D
5
@DanielOOL myślę że wiele klubów chciało by grać taki antyfutbol i osiągać takie wyniki jak atleti na przestrzeni poprzednich lat
3
@Janiama zawsze mnie dziwiło jak przy takiej masie gość może być tak szybki, mieć taką technikę użytkową i opanowaną grę na małej przestrzeni, świetny byłby w Barcelonie, ale Lautaro to też dobry kandydat no i dużo młodszy. Lukaku myślę że jest nie do wyjecia z Interu na ten moment.
0
Czy coutinho grał aż tak słabo w Barcelonie? Z tego co pamiętam początek miał świetny, mimo że często grał na prawej pomocy w 4 4 2,strzelał z Realem, totkami, United, zaliczył hat-trick w ostatnim meczu ligi. Co poszło nie tak? Z czasem oczywiście to jego zejście do środka i strzał stało się tak bardzo czytelne,że praktycznie bezużyteczne, ale mimo wszystko gole strzelał. Zrozumiałbym gdyby za niego wskoczył tam szybki skrzydłowy, ale Griezmann? No chyba że wszyscy liczyli ze Dembele zadomowi się na tym ls.
0
Komentarz usunięty
4
@Veb1233 Boże święty ludzie skąd wy się bierzecie xd
12
@draxidox La Rambla wkracza na nowe poziomy absurdu xdd
3
Ale jak to gol, przecież tak nudno grają, a Kubo to nowy Messi i Iniesta :O
0
@Drozdu7 a kto ma najczęściej wymieniać piłkę kiedy cała drużyna przeciwnika broni od połowy i trzeba szybko zmieniać stronę gry?
3
@Gomess oj tak tak byczku, dobrze że jeszcze na to wszystko mecz nie jest o 12 w niedzielę bo wynik byłby już pewny xd
0
Przypominam że przeważnie jak skład jest fajny to przegrywamy :D
0
https://www.meczyki.pl/newsy/hazard-i-francuski-mistrz-swiata-od-silowni-5-powodow-dla-ktorych-real-madryt-zostanie-mistrzem-hiszpanii/144969-n
Ciekawe ciekawe
2
@Hiacynk Godin>Silva
0
@Lola120 nie mam pojęcia :D
0
@itmustbejoke nie takie rzeczy się na orliku robiło
1
@Lola120 ja też 3 w pierwszej części, a email powinien być ok
1
@Lola120 a jak tam a podstawa? Mi wydawała się mega prosta
2
@Lola120 pisaliśmy na sali gimnastycznej gdzie na listeningu było słychać tylko echo, a po 3 godzinach przerwy między arkuszami zasypiałem już w tej ławce, ale może nie będzie wstydu :D
2
@Chwytliwy w jaki sposób niby dobrze na tym wychodzą? Pieniądze się zgadzają ale w gablocie pusto. Z perspektywy kibica to nie jest raczej super układ.
19
@NaFazieHitman jest różnica między wygraniem bundesligi a laligi
9
@mrboom nie jestem zwolennikiem tego pomysłu ale wydaje mi się że jest spora różnica między maturą a wyborami