0

Czy Bosak chce całkowitego zakazu aborcji? W każdym przypadku?

0

@redbed123 A w jakim innym klubie jest tylu piłkarzy którzy są związani z tym klubem od dziecka, a w dodatku są w światowym topie? Nie dziw się, że Pique czy Messi którzy spędzili tu całe życie i zrobili tyle dla klubu nie boją się postawić komukolwiek. Myślę że jedyni trenerzy którym byliby w 100% oddani to Guardiola, Klopp i Enrique. Tu trzeba pokazać charyzmę żeby zdobyć szacunek, zobaczymy jak będzie z Setienem,ja bym go nie skreślał.

2

@rafa324 masz przykład Ansu fatiego który udowodnił ze się nadaje i gra regularnie mimo że ma 17 lat.

5

@FC1899Barca ale chodzi o gola który podkręci ten hype, kto będzie pamiętał jego bramki z grupy jak nic nie ustrzeli w najważniejszych starciach

0

@DLFCB a jakieś szczegóły w czym to się objawia? :D

2

@itmustbejoke musi strzelić jakiegoś gola w LM i się pewnie zacznie, oby to był ten rok

0

Ogląda ktoś juve? Jak gra obecnie pjanic?

2

@matelkoveb ciężko miał z tym wielkim śo z celty, myślę że zagrał przeciętnie na tle reszty zawodników, ale w swoim stylu-próbował dryblować i strzelać.

0

@Messcr bo nikt nie zmienił, czy to ma aż tak duże znaczenie?

1

@LuisSalvano po pierwsze dopóki piłka w grze to nic straconego, po drugie nie popadajmy w paranoję, po ostatnim meczu Realu też byłem wkurw... ale z perspektywy czasu i na chłodno ciężko doszukiwać się jakiegoś spisku w La lidze

1

Teraz tylko real przegrywa i możemy kupować cały skład spowrotem :D

0

@Gomess araujo za to jest w rytmie xd

4

Chociaż Puig i Ansu dobrze zagrali

0

@Rivaldo55 semedo jest świetnym po

1

Jest Riqui, jest Fati, jest piłeczka
Grają sobie chłopaki

0

@Hushovt mylisz się, dwie bramki dołoży jeszcze Ansu fati

1

Myślicie że Puig wyjdzie w pierwszym składzie razem z Fatim?

8

@barcelonaLM a ludzie z wypranymi mózgami biją jeszcze brawo

0

Pjanić ma dostać u nas podwyżkę względem pensji w Juve?

1

@fart tylko że w tych okolicznościach, patrząc na naszą kadrę bardziej ucieszyłby nas jakiś młody pomocnik na stałe, a nie kolejny doświadczony na rok.

1

@Kettger spokojnie, Setien się wydaje takim gościem co popcha tego malucha :D

2

Ja mam nadzieję że Puig odpali na dobre i będziemy się najwyżej martwić czy ławkę będzie mu grzał Arthur czy Pjanić

2

@cules100pro wstępne porozumienie to chyba moment w którym do ustalenia zostały już tylko szczegóły typu umowa zawodnika itp, więc to chyba jednak się trzyma kupy

5

Riqui ma dokładnie to czego nie ma cała reszta naszych pomocników, nie boi się zagrać niekonwecjonalnej piłki między liniami. Na autobusy to on powinien być pierwszym wyborem, albo conajmniej pierwszym zmiennikiem.

3

W idealnym świecie fati i puig zagraliby w kolejnym meczu w wyjściowej jedynastce, a pewnie znowu znikną z radaru

0

@heniek168 no i dalej cię możemy wyśmiewać skoro już oceniasz jego pracę

0

@Jaca27 ważna jest też intensywność takiego biegu :)

0

@messi564 pomoc jest bezproduktywna bo nie ma od lat skrzydłowych w tym zespole i opcje gry są mocno ograniczone

2

@kamilop bardzo dobrze gra dzisiaj

0

@Matelel Cristiano by był spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?