8

@geass a mi się nie ogląda wcale źle, myślę że trochę narzekacie z zasady na ekstraklasę :D

0

@Janiama wiadomo że nie ma co skreślać gościa który dopiero co robił naprawdę niesamowite liczby w serie A, ale też nie dziwię się że jest na niego teraz lekki hejt, bo po jego wypowiedziach czuć było że czuje się zbyt pewny siebie,a nie osiągnął jeszcze nic. Ja mu życzę jak najlepiej,oby teraz wrócił do formy.

0

@Gomess to niezłe trudne sprawy xd

15

Naciąganie faktów dla klikalnego tytułu, przecież nikt normalny nie rozpatruje Dembele czy Cou w kategoriach zastępcy Suareza.

1

@Chakalaka sytuacja zmienia się dynamicznie na całym świecie, wiadomo że to się wydaje śmieszne no ale nikt nie jest cudotwórcą i nie przewidzi co będzie za dwa miesiące z gospodarką itp.

0

@Foton oby nie :/

0

@Foton młody z Francji? Bramkarz?

2

Jak piątek zagrał nie licząc karnego?

1

@Veb1233 w mojej miejscowości młody chłopak zabił 16 latkę na pasach i też nie poszedł siedzieć, także widocznie to nie jest tak surowo karane oczywiście w określonych okolicznościach.

0

@Janiama takie uroki posiadania młodego zespołu

0

@kamilo0066 ostatnio był kontuzjowany chyba, może go oszczędzają. No albo poprostu nie chcą mieszać w działającym systemie.

0

@Outlook jak się cofasz to ciężko o dobry wyskok

1

Włączyłem i od razu kimmich gol, pozdrawiam kibiców bvb

0

poprosze link koledzy

4

@Triv44 zdecydowanie tak

0

@kamilop nie ma miejsca na boisku dla takiego zawodnika jak fekir

0

@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 Prawa noga działała dopóki nie zorientowali się że jedyny jego atut na skrzydle to zejście do środka i strzał po długim :/

0

@mr_robot jakieś przykłady takich meczów? Ja kojarzę może że dwa gdzie grał w środku i to raczej z jakimś słabym zespołem

0

@MesQueUnClub_87 to jest odpowiednik messiego tyle że po lewej stronie

2

@Kapitan hawk pamiętniki z wakacji były tak głupie że oglądanie tego to była czysta przyjemność xd

1

@kkbarca sprawdź chociażby jak prezentował się w meczach z Barceloną i zrozumiesz

1

To niezła analiza gry

1

@Wossi61FCB 5 lat :O
Wydaje się że max 3,ale ten czas leci

2

@itmustbejoke "podobno" słowo klucz

7

To już nie trzeba oglądać, dzięki

4

@Messibestplayerintheworld dla mnie to jest mimo wszystko śmieszne że zarzuca Barcelonie że nie odnosi się do plotek gazet. Po pierwsze, wszyscy wiedzą jaki mamy teraz okres i jak działają ci "dziennikarze", a po drugie to ostatnio mamy chyba jakiś festiwal na robienie z FCB tej złej strony.

0

@Messibestplayerintheworld ale jak to w ogóle brzmi, dlaczego poważny klub miałby komentować wypociny hiszpańskich dzienników?

0

Tak wracając do Rakiticia, czy dla was to nie jest chore że piłkarz ma pretensje o to że klub nie dementuje plotek prasy na jego temat?

1

@AmigoBlancos przez ostatnie dwa lata to łezka pociekła chyba tylko kiedy zmarł mój wujek i kiedy rozstałem się z dziewczyną, chociaz co do drugiego to dzisiaj myślę sobie ze byłem chyba głupi że tak się tym przejmowałem,ale pewnie każdy przechodzi to w ten sposób. Ze szczęścia nie płakałem chyba nigdy.

5

@Janiama każdy trzeźwo myślący człowiek rozumie takie kwestie i nie wsadza wszystkich ludzi do jednego worka. W każdej grupie społecznej znajdzie się jakaś czarna owca, ale nie każdy policjant to ***** i nie każdy ksiądz to pedofil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?