0

Poratuje ktoś streamem albo Ace? Dzięki z góry!

0

@Chwytliwy no i oglądamy :))

0

@ViscaBarca123 a Krzysiu?

5

No cóż, przynajmniej Ansu pogra xd

0

Rzuci ktoś jakimś linkiem albo acestreamem?

0

@FafitFCB sweter na łeb, bomby od dołu i typ znika

0

@TheNekro94 bo ogólnie w rapie raczej nie chodzi o to żeby ładnie śpiewać, tylko przekazywać jakieś wartości :)

0

@contowsky co to za miasto?

2

@l0Messini dlatego transfer Lautaro wydaje się taką dobrą opcją. Brakuje ludzi którzy mogą mentalnie pociągnąć drużynę, wystarczy zobaczyć jak zmieniła się gra po wejściu Vidala z Valencią. Czasami mam wrażenie, że kiedy gra nie idzie to oni spuszczają głowy i czekają na zbawienie zamiast walczyć. Wracając do Martineza-wydaje się typem człowieka który ma mentalność zwycięzcy i takich ludzi właśnie trzeba żeby odnosić sukcesy.

0

Idealny składzik, Setien ufam tobie!

9

@jacob345 A gdyby Neto strzelił 5 goli z przewrotki to wygralibyśmy 7-1. Ibiza miała szczęście że tak się nie stało :)

0

@El dominatore bo ściągał na siebie obrońców grając głęboko

0

@Bagsik88 Dla Lengleta, Vidala, Rakiticia, Arthura to jest poprostu mecz gdzie mogą jedynie stracić, ich dobra dyspozycja zostanie odebrana jako powinność-w końcu są piłkarzami Barcelony i grają z 3-ligowcem,a ewentualny słaby występ od razu uaktywni całe zastępy krytyków. Tak to widzę.

2

@barteq kompletnie nie rozumiem przykładania jakiejkolwiek wagi do tego spotkania. Rezerwowy skład, eksperymentalne ustawienie, zawodnicy nie zagrali ze sobą zbyt wielu spotkań,mecz na wyjeździe. I ja rozumiem, że jakieś "Janusze" futbolu mogą powiedzieć "hola hola, skoro Griezmann kosztuje więcej niż cały zespół przeciwnika to powinien strzelić sam 10goli", no ale litości, pieniądze nie grają. Liczy się za to zaangażowanie i motywacja, a powiedzmy sobie szczerze, że dla naszych piłkarzy spotkanie z 3-ligowcem to jest raczej przykry obowiązek i nic ekscytującego, więc nie dziwi brak szczególnej motywacji i obraz gry.

0

@SonBarcaGoku no tak, nie ważne że ostatni miesiąc miał świetny xd

2

@itmustbejoke kocham tą stronkę

0

@LoveValverde no pewne jak moja szóstka w totka w następnej kumulacji

13

@FC1899Barca i nawet jeśli to co? Daj się pocieszyć tą chwilą, w końcu jest nadzieja na to że będziemy z przyjemnością oglądali mecze

56

@Janiama porownujesz zatrudnienie Setiena za Valverde do kupienia podstarzałego napastnika bez doświadczenia za 30-paro letniego Suareza i mówisz żebym nie przesadzał w porównaniach?
:)))))))))))

0

@emeu Francja? Coś kojarzę że ostatnio im się udało

145

@Janiama porównanie z piz.... za przeproszeniem, to gdzie w takim razie byłby dzisiaj Guardiola gdyby wszyscy kierowali się taką logiką jak ty?

151

@Janiama myślę, że twoja opinia jest mocno przekoloryzowana i na siłę szukasz dziury w całym.

0

@FC1899Barca w końcu wróci, jest młodszy, będzie kosztował pewnie tyle samo albo mniej, plus jest nominalny skrzydłowymm, którego brakuje w BM

14

@Konradomoreno teraz chodzi wśród świętych krów haha

1

@FC1899Barca myślę, że jeśli Bayern nie zajdzie conajmniej do półfinału LM to Coutinho wróci do Barcy bo Bayern będzie wolał kupić Sane. A z Setienem podejrzewam, że mógłby wrócić na odpowiednie tory, także trzeba czekać i trzymać kciuki.

20

Jak czytam ten wywiad z Setienem na głównej to banan na twarzy od ucha do ucha.Bogu dzięki za tego człowieka, jego podejście do futbolu, charyzmę i pewność siebie którą emanuje w każdym zdaniu. Tego właśnie nam brakowało przez ostatnie lata!

0

W końcu coś ciekawego się dzieje w tym klubie, świetne uczucie po takim okresie czekania na lepsze i narzekania na wszystko.

0

@Sebix897 uuu a pamiętnego 0-4 z Athleticiem to już nie pamiętasz?

0

@itmustbejoke dobry żart :)

0

@Veb1233 nie ma co porównywać betisu czy las Palmas do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?