busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdrianStoku oczywiście że taka ikona klubu jak Xavi będzie mieć posłuch w szatni
0
@Bartek22 Valverde to dobry fachowiec, ale w szatni ewidentnie brakuje postaci w stylu Lucho, który nie cackał się z fochami Messiego i spółki i nie bał się zaryzykować żeby postawić na swoim. Może właśnie charyzmatycznego trenera brakło nam z Romą i Liverpoolem? Myślę, że Klopp czy Enrique samą mową ciała przy lini obudzili by swoich piłkarzy w takich ciężkich momentach, czasami potrzeba jakiegoś bodźca, czy podpowiedzi z ławki, a nasi widzieli tylko Valverde w przykucu z pokerową miną. Xavi to jest legenda,uważam że przy nim De Jong, Arthur, Puig i wszyscy inni młodzi piłkarze rozwinęli by się piłkarsko.On ma naprawdę ogromny autorytet i myślę, że nasza gra od razu z miejsca by się poprawiła, bo zwyczajnie dla kogoś takiego piłkarzom chciałoby się biegać na boisku, a stara gwardia miałaby świadomość, że jest ktoś kto będzie miał cojones posadzić ich na ławie, a potem usunąć z klubu.
4
@koksik2700 a ja się nie mogę doczekać samej aury która wytwory się wokół drużyny po jego przyjściu. Kto ma poruszyć zespołem jak nie jedna z największych legend klubu? No i powrót do prawdziwej tiki taki to pewniak z Generałem na ławce.
1
@KamQiX odejście Valverde po sezonie jest swiatelkiem w tunelu dla tego gracza. Niesamowity talent, czysta magia w każdym kontakcie z piłką,aleee nieee, za chudy i za słaby, gramy Vidalem i Rakiticiem na przemian...
0
Kiedy jest finał?
0
Jak oglądam ten Milan to się nie dziwię, że Piątek zaliczył zjazd w tym sezonie. Zero podań w jego stronę, mimo ciągłej aktywności Polaka, a jak już jakimś cudem skrzydłowy ma miejsce na dośrodkowanie to posyła jakiegoś farfocla do nikogo. Ciekawe jak się zaprezentuje Zlatan, oby tylko nie wszedł za Krzyśka.
0
@Sandman21 taktyk.
0
@kkbarca dlatego Vidal pewnie zostanie
4
@Adamski69 jak można porównać Busquetsa i Alenię? Zawodnicy o zupełnie innym profilu.W Barcelonie jest parcie na wygrywanie wszystkiego co się da i dopóki nie przyjdzie trener z charyzmą, który potrafi zaryzykować to młodzi zawodnicy nadal będą oglądać mecze Barcelony co najwyżej z trybun.
0
@Adamski69 ciekawe jak zbiera się drużyny na mistrzostwa świata bezdomnych
3
@Striker na Alenie nie było nigdy takiego hypu jak na Dembouza.Btw uważam, że kontuzje w końcu dadzą mu spokój i na wiosnę będzie ważnym zawodnikiem w naszym zespole.
0
@Suzu tak właśnie myślałem, tylko nie pamiętałem kiedy to dokładnie wypada
0
Gdzieś mi mignął Odegaard w koszulce Man City,ktoś coś o tym wie, czy to troll?
0
Polecacie jakieś dobre męskie perfumy w przystępnej cenie?
7
@PrinceDamon rzeczywiście może filmik jest lekko naciągany, ale ogólnie rzecz biorąc pokazuje problem naszej lini pomocy i samego Ivana. Porównaj sobie zachowania FDJ i Rakiticia. Ten pierwszy zachowuje chłodną głowę na całej szerokości boiska, zawsze dużo widzi i wybiera optymalną opcje podania, a Rakitić często gra poprostu na alibi i akurat w klasyku to mocno rzucało się w oczy.Trzeba czekać na powrót Arthura do formy i zaczniemy wyglądać lepiej.
0
Panowie ile teraz kosztuje Jack Daniels 1l albo 0,7?
0
Jak przyjdzie Neymar to Griezmann albo Messi na 9tce?Bo nie wierzę żeby Suarez kolejny sezon grał wszystko,a wątpię że kupią jeszcze Lautaro w takim układzie.
2
@robert12181 e tam, bijemy rekord komentarzy na La Rambli
24
Jak Alena po meczu z Interem nie dostanie dzisiaj kolejnej szansy to będzie dramat. Takiego pomocnika brakuje w naszej drugiej linii, a zamiast dać mu szansę rozwoju to EV kisi go na ławce od pół roku. Na tle drużyny z Mediolanu wyglądał bardzo dobrze.
0
Kiedy będzie losowanie LM?
0
@Kompletny trzymam kciuki
1
@kamilo0066 ostatnie zdanie to jakiś żart chyba :)
Oprócz tego że stworzyła się na niego nagonka na internecie to zrobił kilka bardzo ważnych rzeczy które pchnęły ten nasz futbol do przodu, także szacunek się jednak należy.
3
A ty pewnie będziesz nowym prowadzącym familiady?
0
@Chwytliwy hehe
0
Pamięta ktoś może te słowa Koke po wygraniu ligi Europy, coś w stylu że ten puchar to nagroda pocieszenia? Nie mogę znaleźć nigdzie tego wywiadu
0
Można gdzieś zobaczyć po polsku, albo z napisami ten nowy film o naszym klubie?
0
@Katalończyk 99 w obecnej sytuacji? Atletico jest w ogromnym dołku, a my właśnie rozgromilismy Borussię, także no...
0
@BarcaInfo jak nazywał się ten utwór?
2
@Barca_Big_Moment gol z romą gdzie Messi przelobował Szczęsnego to był majstersztyk, najlepszy okres za kadencji LE
2
U siebie, jak to u siebie pewnie rozmontujemy Borussie niezależnie od stylu gry. Ale mam nadzieję, że w końcu zobaczymy dzisiaj Barcelonę na którą czekamy od kilku lat. Dobry dzień na przełomowe zmiany w grze i nastawieniu,chociaż mi szczerze mówiąc wystarczyłoby gdybym zobaczył jedynastu facetów walczących za swój klub, a nie pozorantów i biznesmenów tenisowych :)