0

@AmigoBlancos myślę,że jak Neymar wróci i przeprosi za zachowanie względem klubu to nikt mu rozpamiętywać tego nie będzie.Kibice zawsze go kochali i przychodzili na stadion między innymi po to żeby podziwiać go w akcji,a stara miłość nierdzewieje i jestem pewny że po kilku ładnych bramkach i paru trofeach znowu cieszyłby się uznaniem wśród cules.

4

@AmigoBlancos chyba jednak już łatwiej Neymara ściągnąć

1

@Ermitano no i o tym powinno się mówić,takie powielanie stereotypu,że w Argentynie gra tylko Messi w niczym nie pomaga

0

Porzygać się już można tym gadaniem o tym jak Messi ma ciężko w reprze,do wszystkich już dotarło na pewno,a tu nadal to samo nudne gadanie w wywiadach.Kreują drużyne Argentyny na pachołków przy każdej możliwej okazji,a potem dziwią się,że są słabi,nie zgrani i bez wiary we własne umiejętności.

1

@Kapitan_SW wprowadzenie logo Unicef na nasze koszulki było już niejako zapowiedzią tego co nieuchronne w kolejnych latach i przyzwyczajało nas do "ciała obcego"na trykotach.Plany na sponsora na koszulkach miał już z tego co kojarzę Laport.Ściągnięcie Fabregasa wyhamowało thiago,nie rozumiem również dlaczego nie postawiono na niego kosztem Xaviego no ale cóż,miejmy nadzieję,że w tym roku ktoś postawi na Arthura albo De Jonga kosztem Rakiticia,inaczej znowu prześpimy moment zmiany.No i nie ma co oceniać Valverdr,trenersko odwalił kawał dobrej roboty mimo wszystko,dwie ligi z miażdżącą przewagą to nie byle co,ten sezon oczywiście zakończył się porażką na obu frontach,ale zwróć uwagę na skład-brak świeżej krwi,brak skrzydłowego który zrobiłby wiatr(Dembele często pauzuje) i Suarez w podeszłym wieku.Jeśli porównać rządy Valverde do wszystkich trenerów po erze Pepa to nie wypada źle,brakuje tylko większego nacisku na ofensywną grę,ale patrząc jak ten zespół ewoluuje na przestrzeni dwóch ostatnich lat,to możliwe że się tego doczekamy w tym roku.

4

@kulka marzeniem to jest kupno odpowiednich zawodników i powrót do 4-3-3 jak za naszych najlepszych czasów

26

@ViscaBarca123 a u nas pewnie znowu caly sezon po 60 xd

0

da ktoś link do streama fame mma?

2

@german_17 nie sprowadzajmy wszystkiego do pieniędzy i materializmu,w Juve będzie miał pierwszy skład i możliwość rozwoju,a że przy okazji oferują mu stos banknotów to już nie jego wina.Jak dają to bierz,czy jakoś tak?

2

@Veb1233 to była rozwałka na całego,kosmos

5

@Nevermind te kontuzje to też kwestia tego,że w ligue 1 gra sporo "rzeźników" którzy lekko mówiąc go nie oszczędzają.

1

@gorgota barber nie tyka wąsa

1

@kubinho1032 tylko export.

0

@ViscaBarca123 taktyczna kropka
.

0

@kamiVeB 21 lat trzeba mieć podczas eliminacji żeby grać w turnieju

0

@TheNekro94 mam podobne odczucia,ten był dla takiego prostego słuchacza jak ja chyba zbyt głęboki i udziwniony :)
Ciekawy jestem featów.

1

@q1 dokładnie tak,a jeszcze gorsze było zachowanie "dziennikarza" po jego lewej stronie który powiedział o którymś młodym chłopaku z jagieloni,że jest beznadziejny i nie potrafi grać w piłkę.Żenada poprostu,jak można takie osądy wydawać na chłopaku który ma całą karierę przed sobą...

0

@TheNekro94 w końcu powrót na poważnie

0

@Avada Kedavra bardziej chodzi mi o to,że w studiu dziennikarze wręcz śmiali się z Bońka który mówił,że nie mamy czego się wstydzić i śmiało możemy rywalizować w tej grupie,to było bardzo słabe zachowanie,nawet jeśli nasza drużyna jest x razy mniej warta od Hiszpanii czy Włochów.
I nie zgadzam się,że Belgia jest piłkarsko lepsza od nas na każdej płaszczyźnie,to my mamy lepsze zgranie i kolektyw i ostatecznie to my wypadliśmy w tym meczu lepiej.

0

@kordyl1010 dosyć słabe porównanie,Polska była dzisiaj silniejsza jako zespół i solidniejsza zarówno w obronie jak i w ataku.Większość akcji Belgów to była długa klepka na 30m i wrzutka na nikogo.I bardzo fajnie,że utarli nosa takim znawcom którzy już przed pierwszym gwizdkiem ich przekreślili.

8

Boniek:w czym są Belgowie lepsi od nas?
Stano: W grze w piłkę generalnie

Śmieszki były straszne wczoraj z tej niby "riposty"dziennikarza,a chłopaki dzisiaj go zweryfikowali.Brawo!

3

@Kurkmen nie płacimy najwięcej

5

@draxidox ostatnio Pol świetnie powiedział,ludzie śmieją się kiedu Szpaku myli maradonę z messim,a ilu jest komentatorów którzy mieli okazję komentować grę obu?Należy mu się szacunek bo to żywa legenda,a emocje nadal oddaje najlepiej ze wszystkich.

0

@damianex10 wyrwane z kontekstu

0

@kylo12 przede wszystkim podchodzi do tematu z chłodną głową i zdrowym rozsądkiem w przeciwieństwie do reszty panów w studiu.

0


co sądzicie o tym programie?moim zdaniem Boniek ma rację w większości kwesti,a panowie dziennikarze oprócz łapania za słówka i głupich docinek nie przedstawili wielu dobrych argumentów.A pan w okularach po lewej jak wyskoczył z oceną tego młodego piłkarza jagieloni to aż ręce opadły,porażka.

1

Najlepszy mecz coutinho w naszych barwach to moim zdaniem występ z Interem Mediolan w fazie grupowej LM,oczywiście pomijając hattrick w LL,bo to nie ta ranga.Z interem zagraliśmy z Arthurem w pomocy i Dembele na drugim skrzydle,bez Messiego.Od razu się nasuwa wniosek,że to dublowanie z Messim jest problemem,ale ja tak nie uważam.Myślę,że to raczej wina tego,że kiedy gramy bez Leo nasza gra jest bardziej dynamiczna w rozegraniu,nie ma podawania do Messiego i "może coś wymyśli",jest ruch,jest większa wymienność pozycji,a pomocnicy biorą na siebie większą odpowiedzialność.Oczywiście nie chcę przez to powiedzieć,że z Messim jest gorzej,poprostu myślę,że to są właśnie warunki w których brazylijczyk może pokazać swoje najlepsze cechy.To nie jest zawodnik ktory zrobi wiatr na skrzydle,weźmie na sprincie obrońce i wrzuci.Gość jest stworzony do gry kombinacyjnej,a w tej naszej Barcelonie ostatnio dominuje statyczna gra i brak ruchu z przodu.Myślę,że wraz z przyjściem De Jonga,Griezmana,czy chociażby częstszą grą Arthura Cou odzyska formę,bo zwyczajnie będzie miał z kim pograć.

0

@Bagsik88 a ja mimo wszystko uważam,że jest dla niego miejsce i jeśli zagra świetny turniej to dostanie kolejną szansę,a może przy okazji Valverde otworzą się oczy na pewne aspekty.Oczywiście nikt z nas nie wie lepiej niz sam trener jakie ustawienie jest najlepsze,ale nie wierzę,żeby nie znalazło się miejsce na boisku dla tak genialnego gracza,o takich umiejętnościach technicznych,podaniu i strzale.Prawdopodobnie podstawowa "11" zostanie lekko przemeblowana,przyjdzie de jong który mam nadzieję ożywi lekko naszą długimi momentami statyczną grę,więcej pewnie będzie grał Arthur z którym Cou ma dobry feeling,więc może odpali i znowu będzie grał jak przez ten krótki okres po transferze.

0

@kubix05 dlaczego nie linetty?dlaczego Rybus znowu na ławie? tak wiele pytań,tak mało odpowiedzi ehh

2

@gumaz messi ronaldo hazard,pozdro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?