busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho bez formy jest mega irytujący,ale w takiej dyspozycji jak z interem,albo totkami jest poprostu magikiem i na pewno do tej formy niedługo wróci.No chyba że dalej będzie przyspawany do ławki w "normalnych"meczach
0
myślicie,że ponad 2,5gola w meczu bvb-lipsk i typ że obie druzyny strzelą w meczu united z totkami mają szanse powodzenia? :D
0
Bernardo sprawia wrażenie mlodszej kopii Davida,i to nie tylko ze względu na nazwisko.Crack.
2
Jak sobie przypomnę jak w wakacje od szóstej rano do osiemnastej,czasami dziewietnastej co 10minut zerkałem na zegarek z nadzieją że już blisko końca to aż zaczynam się cieszyć że dzisiaj wracam do technikum,a nie roboty :)
0
Taktyczny.
7
Bo nie da się chyba obronić tej nagrody xd
Wiadomo ze nie ma nikogo lepszego w jego wieku ehh
5
GDZIE MIODOWE LATA
11
Oczywiście że Pique zasłużył,od początku meczu imponował skupieniem,ilość jego interwencji jest niemal nie do policzenia,w dodatku przy stanie 4:0 sam wyprowadził i sfinalizował akcję bramkową,a przypomnijmy,że to środkowy obrońca.Mecz idealny w jego wykonaniu i brak "dychy" jest spowodowany chyba tylko i wyłącznie klasą rywala.
1
to może oznaczać że plotki o odejściu Ivana mają w sobie ziarnko prawdy
0
Ja w niego wierzę,ma umiejętności,dochodzi do sytuacji,czasami jeszcze brakuje szczęścia.Nie ma co prorokować,trzeba poczekać i się przekonać
0
jest młody,już łapie regularność w strzelaniu goli,mogę się założyć,że jeśli nie dozna kolejnych kontuzji to będzie jednym z najlepszych napastników serie A,a to chyba potwierdzi jego klasę i przynależność do topu?
0
Ma ktoś może link do streama meczu evertonu z pl komentarzem?
1
Chłopak jako jeden z nielicznych zapiep*zał po 80' mimo że miał te minuty w nogach,Będą z niego i Mirandy ludzie :)
0
Świetny jest ten plan,może do niego wrócę.
0
Ma ktoś może jakiś ciekawy plan fbw i chciałby się nim podzielić?Szukam czegoś ciekawego co mógłbym wpleść w swój trening żeby zabić monotonie i troszkę pokombinować :)
0
jakiej firmy monohydrat polecacie?
3
Świetnie by było go znów zobaczyć w koszulce Blaugrany,mielibyśmy najlepszy skład świata,a konkurencja byłaby daleko w tyle.Ale za to jak się zachował już nie ma dla niego powrotu.
0
A co sądzisz o cytrulinie?Warto odpuścić sobie na chwile kreatyne a za ten hajs spróbować cytruliny?
0
no to może w końcu vidal pogra tyle ile mu się należy
0
Jak gral malcom bo dopiero wróciłem do domu?
15
Cou 8dryblingów :O
W tym meczu wzniósł się naprawdę na poziom niedostępny dla większości śmiertelników,świetnie się oglądało każdy jego kontakt z piłką.
1
Może trzyma te miliony ojro w skierach,kto go tam wie
9
Myślę że przesadzasz i tyle
57
Bez przesady,nie widziałem żeby ktoś robił z niego niewiadomo kogo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Podziwiam gościa,skała jakich mało
2
Rafinha nie lubi tego
2
Proszę o stream na priv i w minutę dostaję 4 linki,kocham tą stronke :D
0
Poleci ktoś jakiś streamik na priv?
0
Ma ktos moze dostep do skrótu występu semedo?Nie mogę znaleźć nic na yt :/