busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
taktyk
1
możliwe że Valverde mu daje 45minut odpoczynku przed klasykiem i tyle :)
0
to jest najlepszy mecz w fazie finałowej jak dotąd,współczuję jak cię to spotkanie nudzi,bo jest pełne akcji i "piłkarskich szachów",gole to nie wszystko.
0
myslicie że zagramy 4:4:2 z busquetsem rakiticiem demebele i cou?Ostatnio Vidal grał 90 minut więc może dzisiaj wyjdziemy w takim ofensywnym zestawieniu.
0
panowie i panie,czy on zagra w klasyku?
12
ale sie wykartkował skubaniutki
0
zobacz wczorajszy mecz xd
1
ale to jest irytujące jak taki suarez traci piłke i zamiast zapier*** za akcją jak wszyscy zawodnicy pomacha chwile rękami na siedząco a potem sobie wraca wolnym truchtem xd Rozumiem,przeciwnik nie był z najwyższej półki,ale jak się wchodzi z ławki to chyba po to żeby dać impuls i jakąś świeżośc,a nie zachowywać się jak gwiazda na czerwonym dywanie.Póki walczy i biega to nawet maskuje tą słabą formę,bez tego jest tylko osłabieniem.A Malcom siedzi,ciekawe czy on tak słabo się prezentuje na treningach czy Valverde najzwyczajniej go skreślił.
0
jak trollujesz to chociaż udawaj zabawnego
0
jaki jest waszym zdaniem najlepszy suplement wspomagający regenrację?Ciężko mi połączyć przygotowania do sezonu w klubie i siłownię,potrzebuję jakiegoś wspomagacza,a słyszałem że bca wcale tak świetnie nie dziala.
0
z jednej strony mam w głowie te nieudane występy malcoma w ostatnim czasie,gdzie brakowalo ustawienia,pewnosci siebie i zdecydowania,ale z drugiej ciągle pamiętam jego radość po tym golu z interem i to świetne wykończenie.Oby się odbudował,lepszej okazji niz dzisiaj może nie mieć.
2
przegrana w klasyku boli zawsze tak samo,nie ma wymówek
0
dzieki chłopaki :)
0
a jest jakaś inna steonka z linkami do acestreama?
0
ktoś wie co jest z reddit/soccerstreams?
10
nie widzę innego dobrego komentarza w zaistniałej sytuacji:
XDDDDD
3
trochę szkoda Carlesa który ostatnio prezentowal się lepiej od Malcoma.No ale cóż,niezbadane są wyroki Ernesto Valverde :D
0
taktyk
0
jak typujecie skład Realu na mecz z nami?
3
nie ma to jak dobry rap do herbatki :)
1
dokładnie,puig musi okrzepnąć,umiejętności już ma,brakuje fizyczności.Zresztą teraz w składzie jest zbyt duża konkurencja,za rok-dwa lata może już nie być w składzie Vidala,Rakiticia czy Denisa,wtedy 20-21 letni Puig będzie akurat gotowy na wprowadzenie na stałe do zespołu.
0
No tak,przecież lepiej wiesz w jakim Messi jest stanie fizycznym niż sztab i trener klubu xd
0
uuu no to zmienia postać rzeczy-chociaż nadal nie mała suma.Dzięki za poprawienie.
5
tam gdzie przez ostatnie kilka lat ryju
0
Mam nadzieje,że te 16mln to tylko plotka.Wiem-nie moje pieniądze,nie moja sprawa,ale to się w głowie nie mieści,żeby 21letni pomocnik zarabiał więcej w pierwszym sezonie niż "weterani" spędzający w klubie całą karierę.
5
świetny transfer,Francuz spisuje się bez zarzutu
0
kto dla was ma obecnie najlepszą kadrę na świecie?Barcelona,Juve,City,Live?
0
co by nie mówić,zwykle mają bardzo dobry poziom newsow i czas wrzucania najnowszych informacji.
0
ta ktoś link do sevilli?
4
co xd