7

Myślę że co by się nie działo to Messi.To jest ten rok.

1

todibo pewnie pójdzie na wypożyczenie,Verma/Murillo out.Zostanie trzech stoperów,więc w takim ukladzie de ligt może śmiało przychodzić

3

Boateng tu przyjechał chyba tylko na wakacje,zero ruchu,zero dynamiki i chęci do gry.Nie dziwi mnie że nie dostaje żadnych szans,to jest jakiś żart.

3

a ja uważam że mamy dwóch zawodników z topu

0



było lepsze colabo w polskim rapie?

3

Należy się im i koniec.Chociaż moim zdaniem nie ma co stawiać w jednym rzędzie takich wfistów czy katechetów razem z fizykami/chemikami/matematykami którzy mają dużo ciężej,a za parę lat na pewno tych dwóch pierwszych może brakować.

7

Dokładnie tak,w ważnych meczach zawsze zrobi różnicę podaniem,czy wyprowadzeniem piłki.Pomocnik z absolutnego topu,szkoda że nie każdy potrafi go docenić.Co mecz narzekania,a jak przyjdzie mecz z Realem i po raz enty zagra perfekcyjne spotkanie to nagle jest super :)

0

podeśle ktos jakis stream?

8

a jest w tym coś dziwnego?wygramy tą ligę i wtedy można oszczędzać się do woli,a teraz kiedy nie mamy jeszcze pewności lepiej dmuchać na zimne,szczególnie że gramy ze średnim united,które do 1/4 weszło rzutem na taśmę.I przypominam,że to sztab ma więcej informacji od nas i wie lepiej czy Messi powinien odpocząć czy lepiej mu zrobi granie.

12

Cardiff pięknie przekręcone,jednak VAR w la liga to był strzał w dziesiątke

6

a znasz to?

hokus pokus

kotlet z chrzanem

leci ban aeroplanem

0

już się poprawiam :D

15

Ściągnęliśmy De Jonga,negocjujemy z Joviciem i De Ligtem.Jeśli wszystko pójdzie dobrze to ściągniemy trzech najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia,trzy największe nazwiska na rynku transferowym w ostatnich miesiącach.Tak się wykonuje przemianę pokoleniową,brawo dla zarządu.Do poprawy zostały już tylko transfery z klubu,a konkretnie kwoty za jakie puszczamy swoich zawodników i będzie niemal perfekcyjnie.Ale to będzie genialna sprawa oglądać tych młodych Holendrów w starciach z Realem Madryt.

7

strzał w dziesiątkę

1

de bruyne moim zdaniem mozna stąd wykreślić

0

Dzisiaj przyszedł mi preorder płyty Janka-rapowanie i niestety pudełko na płytę połamane,nie chcę nikogo osądzać,ale jakim trzeba być skur**** żeby pracować jako kurier i nie szanować cudzych rzeczy.Wszystko było zapakowane w niewielką paczkę z kartonu i folii bąbelkowej,ktoś chyba po tym musiał chodzić bo nie ma opcji żeby to pękło od upuszczenia.Szkoda,że nie odbierałem paczki osobiście,jednak to prawda że zawsze trzeba sprawdzić zawartość przy kurierze.

4

a to nie chodzi też o to że te które się urodzą,płodzą następne,a tamte kolejne i tak to idzie lawinowo?

0

masz rację,ale to jest sucha statystyka,a my rozmawiamy o przypuszczeniach.Wyznacznikiem udanego życia moim zdaniem jest szczęście,a można być szczęśliwszym bez nich niż z nimi,chociaż brzmi to paradoksalnie.Pomyśl że masz miliony na koncie,ale jednocześnie ciężką chorobę która sprawia,że nie możesz normalnie funkcjonować,albo że zapominasz kim są twoi najbliżsi,czym są wtedy te pieniądze?

5

myślę że są dziesiątki milionów szczęśliwych ludzi na tym świecie,którzy żyją poniżej standardów.Współczuję podejścia.

2

no ale tak to wygląda,możesz mieć mało pieniędzy,ale za to miłość,przyjaciół,wsparcie w najbliższych do samego końca,a możesz mieć pieniądze i nie mieć nic poza tym.

56

Jeśli byłbym tak samo szczęśliwy żyjąc od wypłaty do wypłaty jak milioner to wolałbym dłuższe o 20 lat życie.Pieniądze wbrew pozorom nie zawsze są źródłem szczęścia.

0

bez przesady,mają tydzień odpoczynku i na papierze łatwego rywala z którym mogą się rozegrać przed środą.Najbardziej eksploatowani jak Lenglet,Alba czy Rakitić mogli by odpocząć czy nawet wejść z ławki,ale co do reszty to nie widzę przeciwwskazań żeby grali od początku.

0

To był dobry tydzień :))))

6

czy ja wiem?Real ma w nogach dwa klasyki

12

oby!
psychicznie i sportowo mamy już nad nimi taką przewagę,że to nie mogło by nie wypalić.Tyle el clasico w jednym sezonie,coś pięknego.

2

pokaż :D

1

Pique dzisiaj jak narazie trzyma krótko tego Viniciusa,bardzo dobrze że wchodzą w niego agresywnie i nie dają mu się rozpędzić.

0

trzeba wierzyć w to,że naszym sposobem na viniciusa będzie dzisiaj utrzymywanie się przy piłce.Skład jest świetny,oby sobie chłopaki pobiegali za piłką wymienianą przez naszych tak jak kilka lat temu.

5

Brakło mu po prostu lepszego ustawienia i wsparcia kolegów.Vinicius w większości tych sytuacji po prostu markował zwód do środka i ruszał na pełnej prędkości do lini końcowej,a osamotniony Semedo gubił się na potęge.

0

Ja też stawiam na podobne zestawienie w pierwszej 11,Coutinho może jest pod formą,ale jest za to wypoczęty,a Dembele wchodzący z ławki w 70 minucie na pewno zrobiłby nie mały wiatr na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?