busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Myślę że co by się nie działo to Messi.To jest ten rok.
1
todibo pewnie pójdzie na wypożyczenie,Verma/Murillo out.Zostanie trzech stoperów,więc w takim ukladzie de ligt może śmiało przychodzić
3
Boateng tu przyjechał chyba tylko na wakacje,zero ruchu,zero dynamiki i chęci do gry.Nie dziwi mnie że nie dostaje żadnych szans,to jest jakiś żart.
3
a ja uważam że mamy dwóch zawodników z topu
0
było lepsze colabo w polskim rapie?
3
Należy się im i koniec.Chociaż moim zdaniem nie ma co stawiać w jednym rzędzie takich wfistów czy katechetów razem z fizykami/chemikami/matematykami którzy mają dużo ciężej,a za parę lat na pewno tych dwóch pierwszych może brakować.
7
Dokładnie tak,w ważnych meczach zawsze zrobi różnicę podaniem,czy wyprowadzeniem piłki.Pomocnik z absolutnego topu,szkoda że nie każdy potrafi go docenić.Co mecz narzekania,a jak przyjdzie mecz z Realem i po raz enty zagra perfekcyjne spotkanie to nagle jest super :)
0
podeśle ktos jakis stream?
8
a jest w tym coś dziwnego?wygramy tą ligę i wtedy można oszczędzać się do woli,a teraz kiedy nie mamy jeszcze pewności lepiej dmuchać na zimne,szczególnie że gramy ze średnim united,które do 1/4 weszło rzutem na taśmę.I przypominam,że to sztab ma więcej informacji od nas i wie lepiej czy Messi powinien odpocząć czy lepiej mu zrobi granie.
12
Cardiff pięknie przekręcone,jednak VAR w la liga to był strzał w dziesiątke
6
a znasz to?
hokus pokus
kotlet z chrzanem
leci ban aeroplanem
0
już się poprawiam :D
15
Ściągnęliśmy De Jonga,negocjujemy z Joviciem i De Ligtem.Jeśli wszystko pójdzie dobrze to ściągniemy trzech najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia,trzy największe nazwiska na rynku transferowym w ostatnich miesiącach.Tak się wykonuje przemianę pokoleniową,brawo dla zarządu.Do poprawy zostały już tylko transfery z klubu,a konkretnie kwoty za jakie puszczamy swoich zawodników i będzie niemal perfekcyjnie.Ale to będzie genialna sprawa oglądać tych młodych Holendrów w starciach z Realem Madryt.
7
strzał w dziesiątkę
1
de bruyne moim zdaniem mozna stąd wykreślić
0
Dzisiaj przyszedł mi preorder płyty Janka-rapowanie i niestety pudełko na płytę połamane,nie chcę nikogo osądzać,ale jakim trzeba być skur**** żeby pracować jako kurier i nie szanować cudzych rzeczy.Wszystko było zapakowane w niewielką paczkę z kartonu i folii bąbelkowej,ktoś chyba po tym musiał chodzić bo nie ma opcji żeby to pękło od upuszczenia.Szkoda,że nie odbierałem paczki osobiście,jednak to prawda że zawsze trzeba sprawdzić zawartość przy kurierze.
4
a to nie chodzi też o to że te które się urodzą,płodzą następne,a tamte kolejne i tak to idzie lawinowo?
0
masz rację,ale to jest sucha statystyka,a my rozmawiamy o przypuszczeniach.Wyznacznikiem udanego życia moim zdaniem jest szczęście,a można być szczęśliwszym bez nich niż z nimi,chociaż brzmi to paradoksalnie.Pomyśl że masz miliony na koncie,ale jednocześnie ciężką chorobę która sprawia,że nie możesz normalnie funkcjonować,albo że zapominasz kim są twoi najbliżsi,czym są wtedy te pieniądze?
5
myślę że są dziesiątki milionów szczęśliwych ludzi na tym świecie,którzy żyją poniżej standardów.Współczuję podejścia.
2
no ale tak to wygląda,możesz mieć mało pieniędzy,ale za to miłość,przyjaciół,wsparcie w najbliższych do samego końca,a możesz mieć pieniądze i nie mieć nic poza tym.
56
Jeśli byłbym tak samo szczęśliwy żyjąc od wypłaty do wypłaty jak milioner to wolałbym dłuższe o 20 lat życie.Pieniądze wbrew pozorom nie zawsze są źródłem szczęścia.
0
bez przesady,mają tydzień odpoczynku i na papierze łatwego rywala z którym mogą się rozegrać przed środą.Najbardziej eksploatowani jak Lenglet,Alba czy Rakitić mogli by odpocząć czy nawet wejść z ławki,ale co do reszty to nie widzę przeciwwskazań żeby grali od początku.
0
To był dobry tydzień :))))
6
czy ja wiem?Real ma w nogach dwa klasyki
12
oby!
psychicznie i sportowo mamy już nad nimi taką przewagę,że to nie mogło by nie wypalić.Tyle el clasico w jednym sezonie,coś pięknego.
2
pokaż :D
1
Pique dzisiaj jak narazie trzyma krótko tego Viniciusa,bardzo dobrze że wchodzą w niego agresywnie i nie dają mu się rozpędzić.
0
trzeba wierzyć w to,że naszym sposobem na viniciusa będzie dzisiaj utrzymywanie się przy piłce.Skład jest świetny,oby sobie chłopaki pobiegali za piłką wymienianą przez naszych tak jak kilka lat temu.
5
Brakło mu po prostu lepszego ustawienia i wsparcia kolegów.Vinicius w większości tych sytuacji po prostu markował zwód do środka i ruszał na pełnej prędkości do lini końcowej,a osamotniony Semedo gubił się na potęge.
0
Ja też stawiam na podobne zestawienie w pierwszej 11,Coutinho może jest pod formą,ale jest za to wypoczęty,a Dembele wchodzący z ławki w 70 minucie na pewno zrobiłby nie mały wiatr na skrzydle.