15

1

@norbi77 Janusz biznesu

6

@Kurkmen tak, z pewnością klub o miliardowych dochodach jest zarządzany przez idiotów, a za transfery to pewnie jacyś gimnazjaliści odpowiadają. Wywalić ich i zatrudnić ekspertów z LR.

0

@kiper09 dla Ronaldo tak

0

Panowie myślicie że będzie się dało kupić bilety na ten mecz w Pradze czy raczej ciężko? I jak stoją ceny przy takich spotkaniach? Dzięki za odpowiedź!

0

@rDinho większa szansa na zarobek z biletów

1

@blaugrana100 Myślę, że jeśli w końcu wygramy LM to właśnie tego balansu zaczniemy szukać. Obecnie za wszelką cenę staramy się odgryźć Realowi za te 3 lata i jak widać zarząd nie przebiera w środkach. A za parę lat powrócą postacie Jak Xavi czy Iniesta, zresztą już w klubie są Abidal czy Valdes.Odzyskamy tożsamość na pewno, to kwestia czasu. Transfer De Jonga z ajaxu, Wague jako zmiennik na prawej obronie, debiut Ansu, świetny Puig w presezonie czy szansa dla Carlesa Pereza to są wydarzenia które dają nadzieję na lepsze jutro.

1

@blaugrana100 Myślę, że skład z wychowanków, czysta koszulka i brak kontrowersji wokół klubu byłyby mało ważne wobec braku sukcesów na płaszczyźnie sportowej, a już tym bardziej gdybyśmy regularnie dostawali łomot od Realu. W sporcie jednak mimo wszystko celem jest wygrana, i klub czy zawodnik rozwija się tylko kiedy do niej dąży. Podziwiam Bilbao, ale jako kibic tego klubu czułbym się nie do końca zadowolony wiedząc, że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą.

3

@student97r to są domysły mediów, raczej nie oceniałbym nikogo przez pryzmat tego co sobie wypisują pismaki z nudów.

0

@blaugrana100 zwróć uwagę na to, że takie pokolenie w La Masii trafiło się tylko raz. Każdy chciałby grać wychowankami, ale to niemożliwe jeśli klub chce pozostać na topie.

0

@msmsms trochę bez zrozumienia chyba przeczytałeś, ale szanuję zdanie

0

@LuisSalvano Na wymianie Dembele plus Rakitić plus rozsądna gotówka za Neymara sportowo skorzystali by wszyscy. My mamy nadmiar pomocników, w dodatku Ivan nieco spadł z formą, dodatkowo Dembouz u nas się nie sprawdza. W zamian za to otrzymamy decydującego gracza robiącego wiatr na skrzydle którego brakuje nam od dwóch lat. PSG za to pozbywa się gościa który juz u nich nie zagra tak czy siak, a łata dziurę w pomocy i na skrzydle klasowymi piłkarzami.

0

@msmsms wakacje to były fajne jak się było małym i się spało do 12, oglądało bajki i bawiło z kumplami do wieczora. Jak się jest starszym to wakacje wiążą się(przynajmniej w moim otoczeniu) z pracą, żeby coś sobie dorobić no i przede wszystkim nie musieć się prosić rodziców o pieniądze.Od końca lipca gdzieś tam w głębi duszy czekałem na powrót do szkoły, bo wiadomo, pogoda fajna, ogniska itp fajne, ale fajnie też się spotkać z ludźmi ze szkoły no i już praca się nudzi :D Wakacje są za długie moim zdaniem, teraz z powodu kontuzji na meczu muszę siedzieć w domu od poniedziałku i chyba zanudzę się na śmierć.

1

@messi564 fakty są takie,że ja w ostatnim meczu na boisku a ty z dzieciakami na trybunie, także japa tam koniu :D

18

@messi564 zaczyna się

0

@FCMichalo to niemożliwe w Hiszpanii

6

@obiektywnie88 a potem meteoryt uderza w Santiago Bernabeu

9

@Odesseiron szanse powodzenia twojej wizji oceniam na jakieś 5%. Szacun, że o 7:40 masz ochotę pisać coś takiego :D

2

@krzychu1526 to liceum znajduje się jakieś 15... metrów od mojego technikum i jest tam tak od zawsze, bo kilku znajomych tam poszło. Wszyscy wiedzieli że w pierwszej klasie tak będzie, jest tak od wielu wielu lat i nigdy nikt nie narzekał. W Bochni jest też drugie liceum więc zawsze można zmienić.

0

Ma ktoś jakieś video albo gifa z tej klepy rafinhy, griezmann i alby zakończonej prostopadłą piłką piętką do Hiszpana?

0

ten moment kiedy masz w pomocy busquetsa de jonga i roberto a na ławce jeszcze rakitić,vidal,arthur

1

poratuj ktoś linkiem

0

proszę uprzejmie o linka do acestreama przyjaciele

0

@SeeleyBooth mi najlepiej te chocapiki czekoladowe podeszły,jak się ta czekolada rozpuszcza w mleku i się robi takie mleko czekoladowe to to jest lepsze niż nagie fotki tej dziennikarki

0

najlepsze płatki śniadaniowe?

0

@Bartek22 dlaczego?

2

kocham to narzekanie po przegranej xd

1

@Ghandi janek jest mega!
polski rap jest pełen pozytywnych osób i świetnych artystów,trzeba tylko spojrzeć szerzej,a nie oceniać całej gry przez pryzmat kilku gości.

0

da ktoś na pw linka do ace? dziękuje z góry panowie

0

@Volk mordo daj na pw :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?