busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Skaramuczi co?
1
@norbi77 Janusz biznesu
6
@Kurkmen tak, z pewnością klub o miliardowych dochodach jest zarządzany przez idiotów, a za transfery to pewnie jacyś gimnazjaliści odpowiadają. Wywalić ich i zatrudnić ekspertów z LR.
0
@kiper09 dla Ronaldo tak
0
Panowie myślicie że będzie się dało kupić bilety na ten mecz w Pradze czy raczej ciężko? I jak stoją ceny przy takich spotkaniach? Dzięki za odpowiedź!
0
@rDinho większa szansa na zarobek z biletów
1
@blaugrana100 Myślę, że jeśli w końcu wygramy LM to właśnie tego balansu zaczniemy szukać. Obecnie za wszelką cenę staramy się odgryźć Realowi za te 3 lata i jak widać zarząd nie przebiera w środkach. A za parę lat powrócą postacie Jak Xavi czy Iniesta, zresztą już w klubie są Abidal czy Valdes.Odzyskamy tożsamość na pewno, to kwestia czasu. Transfer De Jonga z ajaxu, Wague jako zmiennik na prawej obronie, debiut Ansu, świetny Puig w presezonie czy szansa dla Carlesa Pereza to są wydarzenia które dają nadzieję na lepsze jutro.
1
@blaugrana100 Myślę, że skład z wychowanków, czysta koszulka i brak kontrowersji wokół klubu byłyby mało ważne wobec braku sukcesów na płaszczyźnie sportowej, a już tym bardziej gdybyśmy regularnie dostawali łomot od Realu. W sporcie jednak mimo wszystko celem jest wygrana, i klub czy zawodnik rozwija się tylko kiedy do niej dąży. Podziwiam Bilbao, ale jako kibic tego klubu czułbym się nie do końca zadowolony wiedząc, że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą.
3
@student97r to są domysły mediów, raczej nie oceniałbym nikogo przez pryzmat tego co sobie wypisują pismaki z nudów.
0
@blaugrana100 zwróć uwagę na to, że takie pokolenie w La Masii trafiło się tylko raz. Każdy chciałby grać wychowankami, ale to niemożliwe jeśli klub chce pozostać na topie.
0
@msmsms trochę bez zrozumienia chyba przeczytałeś, ale szanuję zdanie
0
@LuisSalvano Na wymianie Dembele plus Rakitić plus rozsądna gotówka za Neymara sportowo skorzystali by wszyscy. My mamy nadmiar pomocników, w dodatku Ivan nieco spadł z formą, dodatkowo Dembouz u nas się nie sprawdza. W zamian za to otrzymamy decydującego gracza robiącego wiatr na skrzydle którego brakuje nam od dwóch lat. PSG za to pozbywa się gościa który juz u nich nie zagra tak czy siak, a łata dziurę w pomocy i na skrzydle klasowymi piłkarzami.
0
@msmsms wakacje to były fajne jak się było małym i się spało do 12, oglądało bajki i bawiło z kumplami do wieczora. Jak się jest starszym to wakacje wiążą się(przynajmniej w moim otoczeniu) z pracą, żeby coś sobie dorobić no i przede wszystkim nie musieć się prosić rodziców o pieniądze.Od końca lipca gdzieś tam w głębi duszy czekałem na powrót do szkoły, bo wiadomo, pogoda fajna, ogniska itp fajne, ale fajnie też się spotkać z ludźmi ze szkoły no i już praca się nudzi :D Wakacje są za długie moim zdaniem, teraz z powodu kontuzji na meczu muszę siedzieć w domu od poniedziałku i chyba zanudzę się na śmierć.
1
@messi564 fakty są takie,że ja w ostatnim meczu na boisku a ty z dzieciakami na trybunie, także japa tam koniu :D
18
@messi564 zaczyna się
0
@FCMichalo to niemożliwe w Hiszpanii
6
@obiektywnie88 a potem meteoryt uderza w Santiago Bernabeu
9
@Odesseiron szanse powodzenia twojej wizji oceniam na jakieś 5%. Szacun, że o 7:40 masz ochotę pisać coś takiego :D
2
@krzychu1526 to liceum znajduje się jakieś 15... metrów od mojego technikum i jest tam tak od zawsze, bo kilku znajomych tam poszło. Wszyscy wiedzieli że w pierwszej klasie tak będzie, jest tak od wielu wielu lat i nigdy nikt nie narzekał. W Bochni jest też drugie liceum więc zawsze można zmienić.
0
Ma ktoś jakieś video albo gifa z tej klepy rafinhy, griezmann i alby zakończonej prostopadłą piłką piętką do Hiszpana?
0
ten moment kiedy masz w pomocy busquetsa de jonga i roberto a na ławce jeszcze rakitić,vidal,arthur
1
poratuj ktoś linkiem
0
proszę uprzejmie o linka do acestreama przyjaciele
0
@SeeleyBooth mi najlepiej te chocapiki czekoladowe podeszły,jak się ta czekolada rozpuszcza w mleku i się robi takie mleko czekoladowe to to jest lepsze niż nagie fotki tej dziennikarki
0
najlepsze płatki śniadaniowe?
0
@Bartek22 dlaczego?
2
kocham to narzekanie po przegranej xd
1
@Ghandi janek jest mega!
polski rap jest pełen pozytywnych osób i świetnych artystów,trzeba tylko spojrzeć szerzej,a nie oceniać całej gry przez pryzmat kilku gości.
0
da ktoś na pw linka do ace? dziękuje z góry panowie
0
@Volk mordo daj na pw :)