0

Muszę kupić laptop, tak do 2,5k max, a kompletnie nie w temacie jestem, byłby ktoś w stanie mi coś doradzić, dać jakieś konkretne propozycje? Laptop będzie używany w sumie pewnie głównie jako pomoc do nauki, ewentualnie fajnie jakby jakas gierka na nim poszła.No i mecze Barcy oczywiście, ale to już chyba bardziej kwestia internetu.

1

Trochę nie w temacie jestem, można jeszcze wyjść pobiegać czy też już słabo?

1

@kerouac osobiście wolę gładkie, jakoś lepiej czuję mięsień, a przy mocnych wypustkach często ból jest irytujący

0

@TheNekro94 A może taki jeden sympatyczny Szwed?

0

@TheNekro94 chodzi o Jezusa?

6

@VamosRakieta pies też fajny.

0

@rainyy gość ma duży talent, ale zwyczajnie dzisiaj nie ma jak pograć, zero czasu na przyjęcie, nie ma zbyt wielu opcji podania, ciężki mecz dla takiego zawodnika.

0

@Barca1992 to tylko pytanie, chyba za daleko idące wnioski wysuneliście xd

0

Myślicie że matury zostaną przesunięte tak żeby jakoś nadrobić te dwa tygodnie?

8

@pax Arthur hamulcowy? Inne mecze chyba oglądamy

5

@SuperVegeta nie da się poprostu wygrywać bez przerwy

0

@BarcaInfo świetna sprawa

0

@tobiasson92 w przypadku tego klubu to raczej nic pewnego

3

@Hiacynk Leeds to też Klich!

0

@puyol_presidend5 dlaczego jest idiotą?

0

@Hiacynk nie bronię Bońka, ale ostatnio obejrzałem stan futbolu z jego udziałem, a potem wszedłem na fb i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to kilka-kilkanaście jego wypowiedzi wyrwanych zupełnie z kontekstu byleby wbić mu szpile i zebrać te lajki. Wiem że to nie jest popularna opinia i pewnie zaraz ktoś mnie wyśmieje, ale uważam że akurat w tym programie Boniek w większości spraw miał rację, a jego rozmówcy usiłowali tylko na siłę go ośmieszyć żeby potem właśnie takie wycinki z rozmowy latały po necie i jakieś dzieciaki ich propsowały że dobrze z nim jadą. Oczywiście w wielu sprawach można się z nim nie zgadzać, ale no szanujmy się, nie powinno się oceniać nikogo po wypowiedziach wyrwanych z kontekstu, już pomijając jego aktywność na Twitterze,chodzi mi o ten konkretny odcinek stanu futbolu.

16

@pax a jak inaczej nazwać sytuację gdzie oceniasz Nelsona niżej od takiego firpo?

37

@pax śmieszy już ten hejt na semedo xd

0

@AV0CAD0 ale sito założył!!

0

@MikusBarca myślę że forma utworu, taka opowieść o tym jak wyglądało jego życie od 2018 i sukcesu somy to jest właśnie wprowadzenie, może intro do płyty.

0

@Klaudix myślę że ten temat się jeszcze przewinie, bo jednak "jakie życie taki rap", ale również mam nadzieje na kilka mocniejszych numerów, szczególnie że featy pewnie mocno zaskoczą

9

@NeroTFP to przez to, że jest piłkarzem który nie boi się brać na siebie gry, a takiego nam brakuje, oraz przez to że jest najlepszym dostępnym typowym skrzydłowym, a takiego nam brakuje.

0

@Triv44 "jak wam się podoba"
Często używany zamiennik tego zwrotu, przynajmniej w moim otoczeniu.

0

Jak wam siedzi romanticpsycho od Queby? Czekanko na płytę?

1

@Hiacynk Sam Łukasz Piszczek w wywiadzie dla foottrucka mówił, że Dembele ma dużo większy talent, ale jest mniej ułożonym człowiekiem.

2

@Skaramuczi napisałem że nie grali podstawowym składem, a nie że grali rezerwami. Nie przekręcaj mojej wypowiedzi xd

0

@itmustbejoke oby nie, juve na kuponie

3

@Skaramuczi nie grali podstawowym składem.

0

@Kidd świetnie jest go znowu usłyszeć

5

Nie zgadzam się, że to wyprowadzenie że stratą było winą Ter Stegena. Rakitić zrobił ruch do piłki i ruszył w przeciwnym kierunku czym zmylił swojego własnego bramkarza xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?