busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś kiedy cke daje klucz odpowiedzi do matury z matmy? Bo na tych onetach itp dają złe odpowiedzi i tylko się człowiek denerwuje.
1
@Mesi12 halo policja? Proszę przyjechać na maturę
0
@DaPi impreza jak impreza, fajna okoliczność, można bliżej się poznać z wszystkimi że szkoły i z nauczycielami, ogólnie jakbym miał wybór iść czy nie iść to poszedłbym. Tylko koszta nieadekwatne do poziomu zabawy :D
0
A ma ktoś może już jakiś link do odpowiedzi z polaka?
1
@_wiktoria_ zielona mila i John coffey, mam nadzieję że będzie dobrze
2
@mateuszdabski bez znajomości tematu nie zrobi się nawet 1/3,trzeba mieć wiedzę gdzie i jak tych wzorów użyć
1
I jak wam poszło maturzyści?Całe szczęście, że tak prosty temat się trafił uff
0
@Striker ile takich operacji potrafisz wymienić?
0
@Chwytliwy tak podejrzewałem że pewnie tylko pressował skoro grali z bvb. No cóż, oby następnym razem już wyszedł w podstawie.
0
Jak zagrał Piątek?
4
@Misugi14 to poprostu wydasz dwa kafle na buty, nic więcej
18
@Adamski69 a jakby była głupsza to miałby z nimi problem czy jak?
0
@konrad1661 bo każdy wie że potrzebujemy klasowych piłkarzy i nie zadowolimy się byle kim, dlatego ceny są też wygórowane. Uroki wygrywania.
3
@mindbender84 po przeczytaniu tego posta jedyne co przychodzi do głowy to popularne "co ty pier******?". Nie prezentują poziomu? Seryjne wygrywanie La Ligi, pucharu króla to jest nic? xd
W LM mimo kompromitacji co roku są wymieniani w gronie faworytów i to raczej nie ze względu na wysokość pensji. Piłkarze mają umowy, zgodzili się już i tak obniżyć zarobki chociaż nie musieli, a teraz chcesz im do portfela zaglądać bo nie chcą kolejnej obniżki?Nie ich wina że klub jest zarządzany tak a nie inaczej, przyjdzie kryzys to tym lepiej bo się szybciej będzie trzeba opamiętać i ogarnąć zarząd.
0
@JoeBlack Hiszpania bo na mecze blisko
12
@NeroTFP Sprzedać największą legendę za potrójną koronę? Oczywiście że nie.
2
@didzejos miałem podobna sytuację na meczu, jednocześnie z przeciwnikiem kopnąłem w piłkę przez co stopa zrotowala się do zewnątrz. Nie czułem mocnego bólu, aż do momentu gdy obudziłem się w nocy i bolało tak bardzo że trzeba było jechać na sor. Okazało się że to skręcenie z naciągnięciem więzadła bocznego, albo coś w tym stylu.
0
@czosnekfcb nigdy nie oglądałem tego filmu, chyba czas najwyższy to dzisiaj zrobić
8
@Pilka_jest_okragla Griezmann świetny zawodnik.Gra z przodu wygląda jak wygląda bo gramy bez skrzydeł.
22
@AmigoBlancos krótka piłka, stare baby jeb... prądem :)
1
@Rudi35 no i co w związku z tym? Ważne że są szczęśliwi :D
1
@BigDaglas tego pewnie jeszcze nie wie nikt
0
@Fawrf di Maria, mimo upływu lat nadal w formie, a z Ozilem jest jak jest
1
@Arkon problem w tym, że każda ekipa która osiąga pewien pułap musi zacząć wydawać pieniądze żeby utrzymać się na topie. A im więcej wygrywasz tym więcej krzyczą sobie kluby piłkarzy których chcesz kupić.
1
@Gomess książka to moje top3 zdecydowanie, świetnie się to czytało
8
@TheNekro94 więc nie uważam że naszym chłopakom brakuje luzu
0
@sewciu50 a pamiętacie tego gola po akcji MSN przeciwko Romie? Sezon 15/16,na jesieni grali wtedy najlepiej za kadencji LE
1
@Arkon to akurat mogłaby być prawda :D
Ale dzisiaj świetnie grają chłopaki, dobrze się ogląda.
0
@msmsms wszystko zależy od tego jaki jest twój cel. Czasami robienie zbyt wielu rzeczy może zaszkodzić długofalowo, ale wszystko zależy od tego do czego dążysz.
3
@DanielOOL walka, wielu młodych ciekawych zawodników, technicznie nie jest najgorzej.