0

Wie ktoś kiedy cke daje klucz odpowiedzi do matury z matmy? Bo na tych onetach itp dają złe odpowiedzi i tylko się człowiek denerwuje.

1

@Mesi12 halo policja? Proszę przyjechać na maturę

0

@DaPi impreza jak impreza, fajna okoliczność, można bliżej się poznać z wszystkimi że szkoły i z nauczycielami, ogólnie jakbym miał wybór iść czy nie iść to poszedłbym. Tylko koszta nieadekwatne do poziomu zabawy :D

0

A ma ktoś może już jakiś link do odpowiedzi z polaka?

1

@_wiktoria_ zielona mila i John coffey, mam nadzieję że będzie dobrze

2

@mateuszdabski bez znajomości tematu nie zrobi się nawet 1/3,trzeba mieć wiedzę gdzie i jak tych wzorów użyć

1

I jak wam poszło maturzyści?Całe szczęście, że tak prosty temat się trafił uff

0

@Striker ile takich operacji potrafisz wymienić?

0

@Chwytliwy tak podejrzewałem że pewnie tylko pressował skoro grali z bvb. No cóż, oby następnym razem już wyszedł w podstawie.

0

Jak zagrał Piątek?

4

@Misugi14 to poprostu wydasz dwa kafle na buty, nic więcej

18

@Adamski69 a jakby była głupsza to miałby z nimi problem czy jak?

0

@konrad1661 bo każdy wie że potrzebujemy klasowych piłkarzy i nie zadowolimy się byle kim, dlatego ceny są też wygórowane. Uroki wygrywania.

3

@mindbender84 po przeczytaniu tego posta jedyne co przychodzi do głowy to popularne "co ty pier******?". Nie prezentują poziomu? Seryjne wygrywanie La Ligi, pucharu króla to jest nic? xd
W LM mimo kompromitacji co roku są wymieniani w gronie faworytów i to raczej nie ze względu na wysokość pensji. Piłkarze mają umowy, zgodzili się już i tak obniżyć zarobki chociaż nie musieli, a teraz chcesz im do portfela zaglądać bo nie chcą kolejnej obniżki?Nie ich wina że klub jest zarządzany tak a nie inaczej, przyjdzie kryzys to tym lepiej bo się szybciej będzie trzeba opamiętać i ogarnąć zarząd.

0

@JoeBlack Hiszpania bo na mecze blisko

12

@NeroTFP Sprzedać największą legendę za potrójną koronę? Oczywiście że nie.

2

@didzejos miałem podobna sytuację na meczu, jednocześnie z przeciwnikiem kopnąłem w piłkę przez co stopa zrotowala się do zewnątrz. Nie czułem mocnego bólu, aż do momentu gdy obudziłem się w nocy i bolało tak bardzo że trzeba było jechać na sor. Okazało się że to skręcenie z naciągnięciem więzadła bocznego, albo coś w tym stylu.

0

@czosnekfcb nigdy nie oglądałem tego filmu, chyba czas najwyższy to dzisiaj zrobić

8

@Pilka_jest_okragla Griezmann świetny zawodnik.Gra z przodu wygląda jak wygląda bo gramy bez skrzydeł.

22

@AmigoBlancos krótka piłka, stare baby jeb... prądem :)

1

@Rudi35 no i co w związku z tym? Ważne że są szczęśliwi :D

1

@BigDaglas tego pewnie jeszcze nie wie nikt

0

@Fawrf di Maria, mimo upływu lat nadal w formie, a z Ozilem jest jak jest

1

@Arkon problem w tym, że każda ekipa która osiąga pewien pułap musi zacząć wydawać pieniądze żeby utrzymać się na topie. A im więcej wygrywasz tym więcej krzyczą sobie kluby piłkarzy których chcesz kupić.

1

@Gomess książka to moje top3 zdecydowanie, świetnie się to czytało

8

@TheNekro94 więc nie uważam że naszym chłopakom brakuje luzu

0

@sewciu50 a pamiętacie tego gola po akcji MSN przeciwko Romie? Sezon 15/16,na jesieni grali wtedy najlepiej za kadencji LE

1

@Arkon to akurat mogłaby być prawda :D
Ale dzisiaj świetnie grają chłopaki, dobrze się ogląda.

0

@msmsms wszystko zależy od tego jaki jest twój cel. Czasami robienie zbyt wielu rzeczy może zaszkodzić długofalowo, ale wszystko zależy od tego do czego dążysz.

3

@DanielOOL walka, wielu młodych ciekawych zawodników, technicznie nie jest najgorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?