1

@emeu dlaczego? Przysiad to absolutnie podstawowy wzorzec ruchowy który towarzyszy ci w wielu czynnościach życiowych do spółki z martwym ciągiem. Dlatego te dwa ćwiczenia powinno się robić od samego początku-nie tylko będziesz potrafił poprawnie podnosić rzeczy, schylać się, wstawać, siadać, ale też poprawisz dzięki tym dwóm ćwiczeniom sylwetkę i siłę, także zaczynaj od razu. No i te ćwiczenia można powiedzieć że są takim tutorialem dla twojego ciała przed tymi bardziej złożonymi,gdzie trzeba kontrolować jeszcze więcej elementów. A co do ławeczki jeszcze to fajnie jest zwrócić uwagę na jej szerokość i stabilność, bo wiele ławeczek jest moim zdaniem za wąska i ciężko dobrze oprzeć plecy i spiąć łopatki.

3

@emeu myślę że fajnie jest mieć stojaki które można oddzielić od ławki, wtedy można normalnie robić przysiady, OHP itp bez konieczności kupna osobnego zestawu. No i ciężaru ci szybko braknie na ćwiczeniach wielostawowych :D

0

@ronni37 serio?

0

@Transu96 grunt żeby potrafić lać wodę w odpowiedni i składny sposób :D

1

@Lola120 no ja codziennie katuję arkusze z matmy i czuję się już w tym bardzo pewnie dlatego chcę powoli odbijać na inne przedmioty, z polskiego czytałem jakieś streszczenia, robiłem jakieś arkusze, ale nic wielkiego, z angielskiego jeszcze nic bo matma była cały czas priorytetem, a po zrobieniu takiego arkusza 30 zadań mój mózg jest już niezdolny do dalszych działań xd Piszę rozszerzenie z geografii i właśnie zacząłem ogarniać jakieś filmiki, arkusze itp, myślę że będzie dobrze, ale zastanawia mnie jak to wygląda u reszty, czy ktoś naprawdę siedzi pół dnia nad książkami, czy tylko ja mam taką słabą psyche do nauki :/

1

@Lola120 ciekawy jestem jak inni się przygotowują, czy korzystają z książek czy z internetu itp. Opowiadaj :D

2

Są tu jacyś tegoroczni maturzyści?

0

@Pilka_jest_okragla ja też nadal liczę na niego, ale chyba tylko rozegranie pełnego sezonu bez ani jednej kontuzji jest w stanie go odblokować raz na zawsze i dać mu pewność siebie.

0

Jak wrażenia po nowym filmie Sekielskich?

17

@lioney10 bo naginanie prawdy to zawsze coś co należy piętnować. Dobra robota @pax

1

@Criss18Barca to raczej w formie żartu,nie spodziewa się pewnie odpowiedzi...

0

@michaleu że takie przypuszczenia co by było gdyby można sobie wsadzić w cztery litery

0

@Kurkmen ale tylko trochę

1

@NGTRX dzięki wielkie. Narazie nie ogarniam co i jak w tym świecie esportu, ale zacząłem grać w lola przez tą izolacje i szczerze mówiąc to oglądanie turniejów w tą gierkę jest nawet lepsze niż duża część meczy piłkarskich :D

0

@bixmix btw Krzy Krzysztof też mega pozytywnie zaskoczył

0

Słyszałem że dzisiaj ten Polak gra w jakimś ważnym turnieju w lola, ktoś wie gdzie można to obejrzeć i o której? Będzie polski komentarz dostępny gdzieś na twitchu?

17

@xbox przemoc to głupota w każdej formie

0

@BarcaInfo myślę że chodzi o to że dzienniki w Hiszpanii lubią robić z igły widły

2

@Ratamahatta całe środowisko internetu się mobilizuje żeby zebrać milion w hot16 na pomoc szpitalom a oni na jakieś pier... głosowanie wydadzą 600. Piękny kraj!

0

@MarioVeB! Dobry troll.

17

@Nigaki zdecydowanie wolę ten który ja słyszę

1

@koziar gdyby polityka była na maturze... Albo chociaż jakieś testy z okienek transferowych :/

0

@Encore prawda, ale jednak KTS Weszło>Real Madryt

0

Ma ktoś może jakieś strony internetowe mogące pomóc w nauce do egzaminu maturalnego z polskiego i geografii? Dzięki z góry

0

@monsterrize a mi się bardzo podobali krzy Krzysztof i szpaku. Czekam na fukaja :D

4

@SHIBA Bogu dzięki za matemaksa

0

@Janiama czy ja wiem czy odstają

5

@Mns21 a to nie był przypadkiem cytat o sporcie w USA?

1

@contowsky aż szkoda że Lewy nie gra w Realu, wtedy prawdopodobnie liczyłby się w walce o ZP, no i klasyki z udziałem Polaka to by było coś pięknego

2

@Veb1233 bo zapewne na te przegrane złożyło się wiele czynników,a nie sam fakt że cou grał na pozycji pomocnika. To tylko sucha statystyka, a przecież równie dobrze Brazylijczyk mógł zagrac fenomenalny mecz, a zawinił ktoś inny. Ja nie twierdzę, że on jest materiałem na pomocnika w tej drużynie, chociaż na pewno ma potencjał, ale też nie jestem fanem siania takiej propagandy na podstawie jednej statystki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?