busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@emeu dlaczego? Przysiad to absolutnie podstawowy wzorzec ruchowy który towarzyszy ci w wielu czynnościach życiowych do spółki z martwym ciągiem. Dlatego te dwa ćwiczenia powinno się robić od samego początku-nie tylko będziesz potrafił poprawnie podnosić rzeczy, schylać się, wstawać, siadać, ale też poprawisz dzięki tym dwóm ćwiczeniom sylwetkę i siłę, także zaczynaj od razu. No i te ćwiczenia można powiedzieć że są takim tutorialem dla twojego ciała przed tymi bardziej złożonymi,gdzie trzeba kontrolować jeszcze więcej elementów. A co do ławeczki jeszcze to fajnie jest zwrócić uwagę na jej szerokość i stabilność, bo wiele ławeczek jest moim zdaniem za wąska i ciężko dobrze oprzeć plecy i spiąć łopatki.
3
@emeu myślę że fajnie jest mieć stojaki które można oddzielić od ławki, wtedy można normalnie robić przysiady, OHP itp bez konieczności kupna osobnego zestawu. No i ciężaru ci szybko braknie na ćwiczeniach wielostawowych :D
0
@ronni37 serio?
0
@Transu96 grunt żeby potrafić lać wodę w odpowiedni i składny sposób :D
1
@Lola120 no ja codziennie katuję arkusze z matmy i czuję się już w tym bardzo pewnie dlatego chcę powoli odbijać na inne przedmioty, z polskiego czytałem jakieś streszczenia, robiłem jakieś arkusze, ale nic wielkiego, z angielskiego jeszcze nic bo matma była cały czas priorytetem, a po zrobieniu takiego arkusza 30 zadań mój mózg jest już niezdolny do dalszych działań xd Piszę rozszerzenie z geografii i właśnie zacząłem ogarniać jakieś filmiki, arkusze itp, myślę że będzie dobrze, ale zastanawia mnie jak to wygląda u reszty, czy ktoś naprawdę siedzi pół dnia nad książkami, czy tylko ja mam taką słabą psyche do nauki :/
1
@Lola120 ciekawy jestem jak inni się przygotowują, czy korzystają z książek czy z internetu itp. Opowiadaj :D
2
Są tu jacyś tegoroczni maturzyści?
0
@Pilka_jest_okragla ja też nadal liczę na niego, ale chyba tylko rozegranie pełnego sezonu bez ani jednej kontuzji jest w stanie go odblokować raz na zawsze i dać mu pewność siebie.
0
Jak wrażenia po nowym filmie Sekielskich?
17
@lioney10 bo naginanie prawdy to zawsze coś co należy piętnować. Dobra robota @pax
1
@Criss18Barca to raczej w formie żartu,nie spodziewa się pewnie odpowiedzi...
0
@michaleu że takie przypuszczenia co by było gdyby można sobie wsadzić w cztery litery
0
@Kurkmen ale tylko trochę
1
@NGTRX dzięki wielkie. Narazie nie ogarniam co i jak w tym świecie esportu, ale zacząłem grać w lola przez tą izolacje i szczerze mówiąc to oglądanie turniejów w tą gierkę jest nawet lepsze niż duża część meczy piłkarskich :D
0
@bixmix btw Krzy Krzysztof też mega pozytywnie zaskoczył
0
Słyszałem że dzisiaj ten Polak gra w jakimś ważnym turnieju w lola, ktoś wie gdzie można to obejrzeć i o której? Będzie polski komentarz dostępny gdzieś na twitchu?
17
@xbox przemoc to głupota w każdej formie
0
@BarcaInfo myślę że chodzi o to że dzienniki w Hiszpanii lubią robić z igły widły
2
@Ratamahatta całe środowisko internetu się mobilizuje żeby zebrać milion w hot16 na pomoc szpitalom a oni na jakieś pier... głosowanie wydadzą 600. Piękny kraj!
0
@MarioVeB! Dobry troll.
17
@Nigaki zdecydowanie wolę ten który ja słyszę
1
@koziar gdyby polityka była na maturze... Albo chociaż jakieś testy z okienek transferowych :/
0
@Encore prawda, ale jednak KTS Weszło>Real Madryt
0
Ma ktoś może jakieś strony internetowe mogące pomóc w nauce do egzaminu maturalnego z polskiego i geografii? Dzięki z góry
0
@monsterrize a mi się bardzo podobali krzy Krzysztof i szpaku. Czekam na fukaja :D
4
@SHIBA Bogu dzięki za matemaksa
0
@Janiama czy ja wiem czy odstają
5
@Mns21 a to nie był przypadkiem cytat o sporcie w USA?
1
@contowsky aż szkoda że Lewy nie gra w Realu, wtedy prawdopodobnie liczyłby się w walce o ZP, no i klasyki z udziałem Polaka to by było coś pięknego
2
@Veb1233 bo zapewne na te przegrane złożyło się wiele czynników,a nie sam fakt że cou grał na pozycji pomocnika. To tylko sucha statystyka, a przecież równie dobrze Brazylijczyk mógł zagrac fenomenalny mecz, a zawinił ktoś inny. Ja nie twierdzę, że on jest materiałem na pomocnika w tej drużynie, chociaż na pewno ma potencjał, ale też nie jestem fanem siania takiej propagandy na podstawie jednej statystki.