busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veb1233 nie popieram coutinho w lini pomocy, ale wyciąganie wniosków z czegoś takiego to też nie jest najlepszy pomysł.
0
Zna ktoś odpowiedź?
https://prnt.sc/s81lqs
2
@Pitbullx98 a może 1000
4
@LuisSalvano ja pier.. kupa śmiechu normalnie XD
0
Dawać go tu
2
@blazeq dlatego właśnie śmieszy mnie prorokowanie, że mamy tyle i tyle do wydania, że nie stać nas na tego i tamtego.Bardzo duże koszta można rozłożyć na lata, oczywiście wszystko ma swój limit.
2
@fart ja uważam, że przy grze na tym poziomie decydują detale i właśnie w takich momentach jak mecz z Liverpoolem widać kto jest topowym piłkarzem, a kto nim nie jest. Neymar oprócz swoich umiejętności ma pewność siebie i charyzmę dzięki której potrafi szarpnąć zespołem, co niejednokrotnie udowadniał, chociażby w meczu z PSG. Ciężko mówić, że piłkarze w meczu półfinału LM nie są zaangażowani i skupieni, ale może poprostu w obecnej drużynie mamy zbyt mało ludzi o charakterze wojownika jak Puyol, Mascherano, ale też zbyt mało tych beztroskich, bezpardonowych Brazylijczyków pokroju Alvesa i Neymara.Umiejetności nie brakuje na pewno, w końcu ograliśmy ten sam "wielki" Liverpool 3:0 u siebie.
26
Takich ludzi właśnie nam trzeba
1
@TheGoldenEleven tak naprawdę to nikt nie wie jak będzie wyglądał rynek i to że nie będzie pieniędzy na transfery to tyle samo warte spekulacje jak kupno Neymara czy Lautaro.
1
@TheGoldenEleven to tak jakbyś wybierał między mamą, a tatą-niemozliwe.
1
@tobiasson92 co to za sianie propagandy, Muller raczej stwierdził że Lewy legendą dopiero się stanie i że dziwnym jest nazywnanie legendą kogoś z kim się gra w jednym zespole.
0
@barcelonaLM nie jestem w temacie, ale co jest dziwnego w tym że w jednym kraju pójdzie to wolniej a w drugim szybciej?
0
@cat_r37 jest uważany za pomocnika bo jest niski i na skrótach często widać jak strzela po zejściu do środka XD
0
@MarioVeB! A właśnie ze tak powiedział, przynajmniej według pewnej stronki kibicowskiej Barcelony, chyba tej drugiej największej która to tłumaczyła.
5
Widzieliście wypowiedź Malcoma odnośnie treningów w Barcelonie? Powiedział że sesje trwały krótko, 40-50 minut i to mogło być przyczyną jego urazów. Ciekawe, ciekawe.
0
Panowie i panie, krótka piłka - top5 piłkarzy tego sezonu na świecie waszym zdaniem?
1
@Arkon mnie ten Maradona tak wku.... tym swoim gadaniem że już bym wolał Deulofeu na tym skrzydle
2
@SeeleyBooth do Barcelony pewnie nie był rozpatrywany jako pierwszoplanowa postać
4
@SeeleyBooth akurat Parejo to genialny zawodnik
0
@SHIBA 469?15 znakow
1
@Dzemix111 nie trzeba biegać
2
Dembele to ma przerąbane w tej Barcelonie z mediami. Udziela się w mediach społecznościowych-źle, robi z siebie celebryte, niech się zajmie piłką.
Nie udziela się - pewnie całymi dniami gra na konsoli i je chipsy na kwarantannie, zero profesjonalizmu bo przecież nie wrzuca zdjęć jak ćwiczy. Co by nie zrobił to pod górkę, a jakby wrzucał co chwila jakieś screeny z meczów w fife jak griezmann to chyba by go na taczkach stąd wywieźli.
2
@prokofiew Czasami nie ma co kombinować na siłę, słabo to wygląda i słabo się czyta.Czas przyznać że to nie był najlepszy pomysł i odkręcić sprawę :D
0
@panczo szukanie dziury w całym lvl 100000000p
0
@LuisSalvano to nie jest takie proste i oczywiste, postaw się w miejscu kibiców Atleti którzy mogą kolejną LM oglądać bez swojego klubu, mimo że właśnie zaczęli łapać wiatr w żagle na kolejną część sezonu.
1
@Jaca27 sprawdziłem już na geniusie. Ogólnie ja znam bardzo dużo takich starszych kawałków, czasami całe zwrotki bo jak jeszcze chodziłem do podstawówki to moja siostra cały czas zapętlała hiphopowe numery. I tak to teraz jest że człowiek zna tekst,ma melodie w głowie, ale nie ma pojęcia kto to i co to :D
0
@Jaca27 z czego to? Nie mogę sobie przypomnieć
0
@Klaudix byłem na tym w kinie i wyszliśmy po 25minutach :)
2
@AllBundyto to zaszczyt mieć pod postem komentarz od człowieka który zdobył cztery przyłożenia w jednym meczu. Magia świąt jednak istnieje!!
5
Wesołego Yaya!
https://prnt.sc/rxqjab