0

@jeyx77x strzelił na Allianz Arenie

30

@AmigoBlancos żeby merytorycznie dyskutować to ten post musiałby mieć jakąś wartość i sens, a jest tego kompletnie pozbawiony.

4

To już jest śmieszne jak Pique najpierw "chwali się" że śpi po 4 godziny na dobę, a potem zastanawia się w wywiadzie co jest przyczyną słabej dyspozycji zespołu. Brak zaangażowania u kilku zawodników jest przyczyną takiej a nie innej gry, chętnie bym tu zobaczył takiego trenera w stylu conte, guardioli, kloppa czy mou(nie mówię że akurat konkretnie jego) żeby popatrzeć sobie jak taki Pique zostaje odstawiony na boczny tor przez kogoś kto ma jaja postawić się tym pozorantom.

1

@Messibestplayerintheworld nadzieja umiera ostatnia, takiego wiecznie godnego gry zawodnika nam właśnie brakuje z przodu odkąd Suarez zaczął przetruchtywać 90procent spotkań.

1

@Ratamahatta temat-rzeka, jest dużo za i przeciw, począwszy od finansów po kwestie sportowe. Nie dowiemy się czy to by było dobre dopóki do tego nie dojdzie.

0

@Messibestplayerintheworld niedługo będę sobie obu w Barcelonce oglądał

1

Lautaro za chwilę brameczka, to jest kozak totalny

4

Aguero zrobił Higuaina teraz

0

@Ratamahatta profilem średnio pasuje do Barcelony, ale ciekawy z niego zawodnik no i nadal młody.

0

Ciekawe czy Valverde coś w końcu zmieni w ustawieniu Griezmanna czy dalej będzie szedł w zaparte. Ja wiem że ciężko go upchnac na prawą stronę przy Messim, no ale można by chociaż spróbować jakby to wyglądało w meczu

0

@socha nie każdy gustuje w dzieciach

2

@Gaucho a kiedy trener ma dawać szansę jak nie w wygranym meczu

1

@insp1re on już pewnie myślami jest w innym klubie

0

@OliverQueen człowieku on jest młodym utalentowanym zawodnikiem, poprostu na tej pozycji jest ogromna konkurencja, Roberto nie ma szans w pomocy to upychają go na PO bo jest znaczącą postacią w drużynie. Wague jeszcze swoje pogra.

0

@OliverQueen to jest La Liga, a nie B klasa, tu parcie na punkty jest ogromne bo od wyników zależne są posady i spore pieniądze. A już szczególnie jak się traci parę pkt do Realu Madryt.

8

@Striker ale trzeba się do czegoś przyje*** nawet jak jest bardzo dobrze ;)

0

Nie oglądałem jakoś super uważnie ostatniego meczu Polski z Łotwą, ale czy nie uważacie, że ludzie już na siłę czepiają się tego Zielka?

3

@Chwytliwy bo jest słabszy niż Lenglet

0

wielki szacun dla Valverde że postawił dziś na Vidala,a nie Busquetsa.Świetny ruch.

0

Narzekałem na niego to strzelił, nie dziekujcie

0

@KamQiX jak to w ogóle brzmi, smutnych czasów dożyliśmy. No ale trzeba liczyć, że nasi w przerwie przypomną sobie że mają cojones i coś w końcu się zmieni.

12

Griezmann na środek i Dembele na lewą, błagam. Dembouz jest jaki jest ale potrafi złamać schemat.

0

Idealny mecz żeby wpuścić szybkiego Dembele za tego przewidywalnego Suareza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@xavi890 ty jesteś za to światowej klasy retardem.


XD XD XD

3

Wierzycie, że Dembele się odbuduje?
Chłopak ma 22lata i ja szczerze wierzę że w końcu kontuzje go opuszczą i rozwinie skrzydła. Potencjał ogromny, przez media kreowany jest na lekko mówiąc "głupiego i pustego" , ale myślę że jeszcze wszystkim nam pokaże w jakim dużym błędzie jesteśmy oceniając go negatywnie.

0

De Jong do środka pola za Roberto, Dembele za Messiego jeśli jest kontuzjowany, albo za Suareza i jedziemy z tematem

1

@(C)Puyol ehh, może też stworzymy swój plebiscyt na La Rambli, tyle tego teraz

1

Fifa the Best to złota piłka?

0

@Bartek22 zdumiewające, że ktoś może mieć takie ego żeby być święcie przekonanym, że zna się lepiej od trenera barcelony na taktyce blaugrany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?