0

halo z jakich stronek bierzecie linki do acestreama albo sopa?Straszna bieda odkąd redditowa stronka padła

0

Wie ktoś jak wykupić dostęp do meczu na Player pl? Nigdzie nie mogę tam znaleźć LM a wszędzie pisze ze tam jest transmisja, pomocy

0

Jak wejść do tej gry z układaniem składu w CL?

3

Z pomocą arthur-busi-frenkie jestem absolutnie spokojny o naszą grę jutro. Agresywny odbiór, technika na kosmicznym poziomie, wizja, młodość zmieszana z doświadczeniem i niezmierzone pokłady talentu. A jeszcze nie tak dawno musieliśmy oglądać tartak z vidalem, Rakiticiem czy Paulinho.

0

@Chwytliwy tu się nie zgodzę co do krychowiaka, moim zdaniem problem leży gdzie indziej bo krycha jest absolutnie kluczową postacią w tej reprze, obecna dobra forma to jedno, ale drugie to charakter którego ma więcej niż połowa składu razem wzięta.

0

ma ktoś jakiś link do streamu/ace? byłbym wdzieczny

0

@Chwytliwy W Napoli Piotrek gra w prawdziwą piłkę opartą na posiadaniu i szybkiej kombinacyjnej grze, myślę że jednak może źle czuć się w systemie "laga na Roberta" prezentowanym przez naszą reprezentację.Taki typ zawodnika, najlepsze pokazuje jak gra w zespole który ma większość czasu piłkę.

2

@Janiama myślącym kibicom nie trzeba tego tłumaczyć. A januszom nie przegadasz, tym bardziej po ostatniej wypowiedzi Brzęczka...

45

Piękny skład, czyli pewnie przegramy :D

0

Działa wam ta strona Realu? Bo u mnie ciągle przerwa techniczna

3

@Chwytliwy większy od klubu nie jest, ale zdecydowanie jest najbardziej wplywową osobą, myślę że krótkim wywiadem Messi mógłby się takiego Bartomeu pozbyć w mgnieniu oka. Nie ma co się dziwić, gość 20lat spędził w tym klubie i jest jego nieodłączną częścią.

1

@jedrek7000 Messi to jest postać która wyciągnęła swoją grą ten klub za uszy z niejednego bagna, ile mu zawdzięczamy to słowa nie opiszą, a finansowo to myślę że został wycisniety jak cytryna jako twarz klubu i najbardziej znany zawodnik na świecie. Dożywotni kontrakt, wysoka pensja, możliwość odejścia w dowolnym momencie to jest i tak nic przy tym ilu kibiców uszczęśliwił i jak za jego sprawą weszliśmy na szczyt futbolu.

57

Arthur w podstawie to jest obowiązek dzisiaj Nie rozumiem dlaczego nie ma go w przewidywanych składach.

0

@Losiex dziękuję :)))

0

@busquets5 dzięki wszystkim za odpowiedź i zdrowa życzę, bo aż się źle patrzy na piłkę w tv jak samemu nie można wyjść na trawę

0

@l0Messini ehh lipa, wiesz czy jest w ogóle jakiś sposób rehabilitacji? Czy pozostaje czekanie aż się zrośnie? To był stabilizator czy ta zwykła opaska?

0

Mam pytanie z zakresu kontuzji. W weekend poprzedzający ostatni tydzień wakacji uszkodzilem kolano na meczu-klasyczna sytuacja, zablokowana noga na piłce i przeciwnik kopiący z drugiej strony. Zagrałem jeszcze 70minut i ogólnie jako tako nie czułem bólu aż do samego wieczora. W nocy obudziłem się z ostrym bólem i pojechałem na sor, gdzie po 6h oczekiwania na przyjęcie dostałem informację,że wynik badania to "skręcenie z uszkodzeniem nieokreślonych części kolana", ale to badanie było Ch... Warte bo trwało jakieś 2minuty, babka pokręciła moim kolanem(w międzyczasie przestało tak boleć jak w nocy) i wypisała receptę na orteze i jakąś tam maść. Następnego dnia pojechałem po znajomości do ortopedy, który zrobił mi serię różnych ćwiczeń w różnych płaszczyznach i powiedział, że to naciągniecie więzadła bocznego i około tygodnia, no max dwóch pauzy. Dwa pełne tygodnie minęły, a noga bez zmian, zero bólu przy chodzeniu, bieganiu, jeździe rowerem, skakaniu, ale duży dyskomfort przy np kroku odstawno dostawnym gdzie to więzadło mocno uczestniczy.Zastanawiam się co robić, iść do fizjo, zrobić rezonans, kupić tą ortezę(ortopeda powiedział że się obejdzie), a może porostu czekać cierpliwie? Ktoś miał podobny uraz i może coś powiedzieć?

0

@Janiama napisz, wiele osób pewnie jest ciekawych

0

Da się kupić w aptece opaskę usztywniającą na kolano? Bo nie wiem czy warto jechać przed treningiem.

0

Piątek za kownasia by stykł teraz, a zielu na lewą

0

Jakie są wasze typy na całą pierwszą kolejkę LM, razem z wynikami? Mam dobry hajs do wygrania w lidze typerów założonej z kumplami i liczę na jakieś dobre typy, doświadczonych tu chyba nie brakuje w temacie :D

0

@zioomeek plemiona, albo życie :D

0

Pyka ktoś w plemiona? Widzę że nowy świat startuje i korci żeby wrócić do tego klasyka :D

2

Nic dziwnego skoro nie gra na śpd gdzie czuje się najlepiej.

1

@Pawlak1992 dwa kliknięcia! Wylosowałem Europę, a potem już z górki :)

0

Pytanko odnośnie yerby-czy jeśli wypije jedno matero teraz, to rano mogę na spokojnie ten sam susz zaparzyć jeszcze raz?

0

@Kubsoleon taktyk.

0

@Crack18 i powinien grać dla reprezentacji polski

//Chociaż grosika by i tak nie wygryzł

0

@clyde no żadne odkrycie skoro to końcówka okienka

0

@Thiago83 o, piękny komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?