2

@betonito teraz już raczej nie widzę szans na jego powrót,ale kto wie jakby się wszystko potoczyło gdyby nie odchodził.

0

@Gaucho a kolega obok przyjmuje tyle niedozwolonych środków,że pewnie świeci w nocy :)

0

ma ktoś jakiś stream Milanu?

0

@adiczak akurat wczoraj dobrze grał moim zdaniem.Busquetsowi potrzeba poprostu kogoś z jajami kto go usadzi jeśli nie będzie wykazywał zaangażowania.Fakty są też takie,że nie mieliśmy nikogo kto mógłby zagrać na tej pozycji na wyższym poziomie od Hiszpana.Rakitić to inna bajka,on wydaje się zwyczajnie przemęczony,niewidoczny i bezsilny,a przecież jeszcze jakiś czas temu błyszczał w meczach z Realem Madryt.Może jego najlepszy okres dobiega końca i w przyszłym sezonie w końcu będziemy częściej widywać go na ławce rezerwowych.Chociaż nadal Chorwat utrzymuje wyższy poziom niż Arthur,który ostatnio chyba bardziej skupia się na graniu w cs'a z Neymarem niż na kopaniu piłki i zbijaniu tej swojej nadwagi.

0

dwa złe mecze i z bohatera stajesz się zerem,to jest własnie piękno futbolu :D

0

może za wikinga?

1

Po pierwszym meczu Messi był kapitanem idealnym,po rewanżu chcą mu zabrać opaskę ehh
Ludzie,jak możecie oceniać Leo jako kapitana skoro nie macie zielonego pojęcia co robi dla zespołu oprócz gry,i co mówi w szatni?To że mową ciała na boisku nie przypomina Ramosa to nie znaczy że jest słabym przywódcą i nie motywuje swoich kolegów do walki.Rolą kapitana jest dawanie przykładu innym,a myślę że Leo daje najlepszy możliwy przykład przez swoją pracę i oddanie dla klubu.

1

Myślę,że spokojnie jakiś przyzwoity występ by się znalazł.Weź też pod uwagę w jakim zespole gra i jakie ten zespół ma założenia taktyczne.W Barcelonie zawodnik o takiej technice otoczony ludźmi którzy chcą grać piłką będzie czuł się jak ryba w wodzie.A mentalność również ma odpowiednią.Dąży do tej złotej piłki,jest uparty i ciężko pracuje na swój sukces,takich ludzi właśnie trzeba żeby wygrywać.

1

Jesteście za,czy przeciw transferowi Griezmanna i dlaczego?
Ja jestem za,bo mam nadzieję,że transfery pokroju De Jonga czy właśnie Francuza pozwolą nam wrócić do pięknej gry,a od liczenia pieniędzy to są odpowiedni ludzie w klubie.

0

może chodzi bardziej o podejście do treningów,meczów i zaangażowanie?Bo jeśli ktoś się obija,a gra to zawsze negatywnie wpływa to na atmosferę,a takie gwiazdy i osoby od lat stanowiące siłę klubu jak Suarez czy Busquets trudno usadzić.

2

każdy ma swoje zdanie,ja uważam że Messi z wiekiem się rozwinął i nigdy nie był lepszy i bardziej kompletny,chociaż czasami brakuje tych jego rajdów :)

0

Ten sezon ociera się o perfekcje pod względem emocji i wyników.Cztery mecze z Realem Madryt z bilansem remisu i trzech wygranych,w tym manity,dodatkowo w LM mecze z rywalami których dawno na Camp Nou nie mieliśmy okazji zobaczyć.Dodajmy do tego możliwość oglądania najlepszej wersji Messiego i kłopoty naszego największego rywala,a otrzymamy niemal idealny rok.Pozostaje tylko ukoronować go trypletem i czekać na kolejny,który z De Jongiem i prawdopodobnie De Ligtem zapowiada się jeszcze lepiej.Oby to był początek kolejnego cyklu dominacji-tym razem także na europejskim podwórku.

0

ma ktoś link do city?

1

zrzucam się z kolegami po 15zeta,więc raczej nikt nie żałuje tych kilku złotych mogąc mieć w zamian dużo większy fun z gry :D

0

polecacie jakąś piłke do 200-240zł na orlik?

0

co ma cristiano do tego?

chodzi mi o to,że znowu rodzi się gadanie w stylu "live ma zespół,a barca messiego" tak jakby koło leo stało 10 kawałków drewna.Mamy niesamowity kolektyw i wkurza mnie,ze to nie jest odpowiednio doceniane.

1

nie wkurza was to,że wszystkie zasługi przypisuje się Messiemu,a umniejsza się pracę zespołu?Argentyńczyk był wczoraj genialny i nie chcę mu umniejszać, ale wszyscy innni również zagrali bardzo dobry mecz.

0

właśnie sie dokopalem,dziena

0

to co hajto powiedzial o barażach i tych dwumeczach w których liczba bramek jest nie istotna to prawda?

0

mnie rozczarował thor,słaba była ta jego przemiana,a niektóre sceny po prostu irytujące.No i lekko przydługawy ten film,w pełnej sali kinowej ciężko było usiedzieć te 3h,szczególnie że czlowiek nie nadążał nad rozwojem różnych wątków i akcją.No ale wszystko inne 10/10,tylko żałuję że pierwszy raz obejrzałem w zatłoczonym kinie a nie na spokojnie w domu gdzie mógłbym się w stu procentach skupić na fabule.

0

Dembele po prostu jest dobrze kryty dzisiaj

3

gościu ale kielecki to ty szanuj

0

gadasz pierdoły jak taki typowy janusz wąsaty zza telewizora.Nie można porownywać jakiejkolwiek "typowej" pracy do zawodowej gry w piłke na takim poziomie,gdzie pewnie większość czasu piłkarze spędzają na siłowni/treningu/aktywnej regeneracji.Nie ważne ile zarabiają,to ciągle są ludzie i pewnych granic ich organizmy nie przeskoczą nawet pomimo kilku zer na koncie.

0

myślę że oni biegają trochę częściej niż raz na 3 dni,to nie B klasa xd

1

no tak,prawda,ale jakoś się przyjemnie patrzyło na tego Paulinho,szczególnie jak strzelał kolejne gole,aż się micha sama cieszyła.Sympatyczny gość :)

0

rytm meczowy to nie jest niczyj wymysł,przecież to na prawdę jest ważna część tych całych rotacji.

0

no co ty,Malcom to wahadłowy xd

1

pooglądało by się naszego Paulinho w Barcy jeszcze,ehh kiedyś to było

2

to wszyscy by przychodzili w 15minucie

0

Barcelona u siebie jest nie do pokonania,live będzie miało ciężką misje,zastanawia mnie tylko czy Valverde postawi na CN na 4-3-3 czy np na 4-4-2 z Roberto zamiast Cou/Dembele żeby odciąć skrzydła.Coś czuję,że gradu goli nie będzie bo raczej obie strony będą wyczekiwać swojej szansy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?