1

fajnie że Valverde konsekwentnie stawia na pomocników którzy dobrze pokazali się w presezonie.Oby tak dalej,bo właśnie tej konsekwencji przy ustalaniu składu często brakowało.

0

niby el clasico rządzi się swoimi prawami,niby sytuacja może się jeszcze 15 razy zmienić,ale mam wrażenie,że jakieś rekordowe lanie spuścimy Realowi w tym roku z takimi zawodnikami.

0

@Jericho sprawdź ostatnie mecze z Realem Madryt :)

2

@BykFCB Bale'a się czepiają na siłe,robią z niego czarną owcę.A te komentarze na temat gry w golfa...skoro klub mu nie zabrania to dlaczego miałby tego nie robić w swoim wolnym czasie?

0

@neymarjr_143 to przede wszystkim są doniesienia mediów,a nie oficjalne stanowisko klubu.Ale jeśli ktoś w klubie zdecyduje,że jest to sportowo i finansowo opłacalne to nie będę polemizował bo w najmniejszym stopniu żaden z nas,użytkowników nie wie nic o finansach klubu.

0

@neymarjr_143 wychodzi na to,że ty skoro uważasz,że lepiej znasz sytuację od strony finansowej i marketingowej.

0

@mroofkoi4t nie zgodzi się to zostanie w klubie.

0

widzicie nasz skład w ustawieniu 4-2-3-1 z Messim na śpo i de jongiem i rakiticiem/busquetsem na śpd?Ciekawe by to było,na prawej dembele,na lewej neymar.Tyle ciekawych możliwości,a pewnie bedziemy grali 4-3-3z Vidalem xd

10

@michaleu a najbardziej mi sie podobało jak chwilę po tej sytuacji Griezmann wjechał mu w nogi :)

0

@Transu96 plemiona jedyna słuszna gra przeglądarkowa

0

@sacherski że ma z nimi umowę sponsorską

30

"27-latek to w pełni ukształtowany człowiek"-bzdura totalna,człowiek uczy się całe życie i różne wydarzenia kształtują jego osobowość na przestrzeni lat.
"Neymar nie jest liderem w ważnych momentach"-ktoś tu ma słabą pamięć,a kto brał na siebie zespół gdy Messi był kontuzjowany,kto był architektem zwyciestwa 4:0 z RM,kogo wola walki dała nam historyczne zwycięstwo z PSG?
Ktoś tu chyba popłynął z modą na demonizowanie Neymara i robienie z niego ch... wie kogo.

1

fajnie by było zobaczyć dziś środek pola arthur-busquets-de jong

0

@Visca el Barca !! a to rozmiar wkładki czy dlugość całego buta?

0

@Visca el Barca !! dzięki wielkie!

0

halo potrzebna mi pomoc!

https://sklep.sizeer.com/nike-air-max-95-prm-meskie-sneakersy-multicolor-538416021?gclid=CjwKCAjw4ZTqBRBZEiwAHHxpftoDZPO1H6SJKh2ThG4bHwo28aXYhyN-Kt3QNoddVw6qkqVO5RR97xoCSSAQAvD_BwE
tutaj na dole jest podana informacja,że rozmiar 43 pasuje na stopę 27,5cm,a na rozmiarówce na stronce nike 27,5cm odpowiada rozmiarowi 44,5.Ktoś zamawiał i ma jakieś info komu zaufać?

6

@chudym a niech nawet rakitić strzeli hattricka,byleby z nimi znowu wygrać

3

@AmigoBlancos hihi hehe

0

@piotr_styk dziena

0

co grozi za jazdę bez ważnego przeglądu jeśli auto jest w pełni sprawne?

6

@Bartek22 Dembele zwyczajnie ma pecha,bo jak inaczej nazwać to,że przy każdej okazji kiedy jego forma rośnie i w końcu wychodzi na prostą doznaje kolejnej kontuzji?Był okres w zeszłym sezonie,że ciągnął zespół,rzadko się mylił i niewiele razy tracił piłkę, ale niestety znowu dopadły go urazy i od nowa musi budować zaufanie kibiców.Dla mnie wybór między Malcomem a Dembouzem jest bardzo prosty-brazylijczyk nigdy nie pokazał,że ma potencjał chociażby zbliżony do Dembele.Francuz dostanie minuty,strzeli parę goli,złapie pewność siebie i znowu będzie chwalony przez wszystkich,tak to widzę.

0

znacie jakieś strony internetowe,albo grupki na fb gdzie można kupić po przyzwoitych cenach spoko ubrania?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

ma ktoś jakąś stronke z linkami do acestreama?byłbym mega wdzięczny :)

0

@4drian0 z championa są fajne,nie spierają się tak mocno jak inne i dobrze leżą

0

Komentarz usunięty

0

@Homeopata8989 bardzo dobre podejście

3

@Chwytliwy po kliknięciu w link film się otwiera normalnie

1



Za Luczo różnie z nami bywało,ale każdy sezon miał kilka takich "magicznych meczów",a ten powyżej to jest perełka,miazga totalna w drugiej połowie i zabawa neymara,messiego i suareza z przeciwnikiem.Obyśmy w przyszłym sezonie mogli się cieszyć taką grą z udziałem De Jonga,Griezmanna czy Dembouza.

26

@Aaron10 jesteś takim hipsterem wow :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?