busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
fajnie że Valverde konsekwentnie stawia na pomocników którzy dobrze pokazali się w presezonie.Oby tak dalej,bo właśnie tej konsekwencji przy ustalaniu składu często brakowało.
0
niby el clasico rządzi się swoimi prawami,niby sytuacja może się jeszcze 15 razy zmienić,ale mam wrażenie,że jakieś rekordowe lanie spuścimy Realowi w tym roku z takimi zawodnikami.
0
@Jericho sprawdź ostatnie mecze z Realem Madryt :)
2
@BykFCB Bale'a się czepiają na siłe,robią z niego czarną owcę.A te komentarze na temat gry w golfa...skoro klub mu nie zabrania to dlaczego miałby tego nie robić w swoim wolnym czasie?
0
@neymarjr_143 to przede wszystkim są doniesienia mediów,a nie oficjalne stanowisko klubu.Ale jeśli ktoś w klubie zdecyduje,że jest to sportowo i finansowo opłacalne to nie będę polemizował bo w najmniejszym stopniu żaden z nas,użytkowników nie wie nic o finansach klubu.
0
@neymarjr_143 wychodzi na to,że ty skoro uważasz,że lepiej znasz sytuację od strony finansowej i marketingowej.
0
@mroofkoi4t nie zgodzi się to zostanie w klubie.
0
widzicie nasz skład w ustawieniu 4-2-3-1 z Messim na śpo i de jongiem i rakiticiem/busquetsem na śpd?Ciekawe by to było,na prawej dembele,na lewej neymar.Tyle ciekawych możliwości,a pewnie bedziemy grali 4-3-3z Vidalem xd
10
@michaleu a najbardziej mi sie podobało jak chwilę po tej sytuacji Griezmann wjechał mu w nogi :)
0
@Transu96 plemiona jedyna słuszna gra przeglądarkowa
0
@sacherski że ma z nimi umowę sponsorską
30
"27-latek to w pełni ukształtowany człowiek"-bzdura totalna,człowiek uczy się całe życie i różne wydarzenia kształtują jego osobowość na przestrzeni lat.
"Neymar nie jest liderem w ważnych momentach"-ktoś tu ma słabą pamięć,a kto brał na siebie zespół gdy Messi był kontuzjowany,kto był architektem zwyciestwa 4:0 z RM,kogo wola walki dała nam historyczne zwycięstwo z PSG?
Ktoś tu chyba popłynął z modą na demonizowanie Neymara i robienie z niego ch... wie kogo.
1
fajnie by było zobaczyć dziś środek pola arthur-busquets-de jong
0
@Visca el Barca !! a to rozmiar wkładki czy dlugość całego buta?
0
@Visca el Barca !! dzięki wielkie!
0
halo potrzebna mi pomoc!
https://sklep.sizeer.com/nike-air-max-95-prm-meskie-sneakersy-multicolor-538416021?gclid=CjwKCAjw4ZTqBRBZEiwAHHxpftoDZPO1H6SJKh2ThG4bHwo28aXYhyN-Kt3QNoddVw6qkqVO5RR97xoCSSAQAvD_BwE
tutaj na dole jest podana informacja,że rozmiar 43 pasuje na stopę 27,5cm,a na rozmiarówce na stronce nike 27,5cm odpowiada rozmiarowi 44,5.Ktoś zamawiał i ma jakieś info komu zaufać?
6
@chudym a niech nawet rakitić strzeli hattricka,byleby z nimi znowu wygrać
3
@AmigoBlancos hihi hehe
0
@piotr_styk dziena
0
co grozi za jazdę bez ważnego przeglądu jeśli auto jest w pełni sprawne?
6
@Bartek22 Dembele zwyczajnie ma pecha,bo jak inaczej nazwać to,że przy każdej okazji kiedy jego forma rośnie i w końcu wychodzi na prostą doznaje kolejnej kontuzji?Był okres w zeszłym sezonie,że ciągnął zespół,rzadko się mylił i niewiele razy tracił piłkę, ale niestety znowu dopadły go urazy i od nowa musi budować zaufanie kibiców.Dla mnie wybór między Malcomem a Dembouzem jest bardzo prosty-brazylijczyk nigdy nie pokazał,że ma potencjał chociażby zbliżony do Dembele.Francuz dostanie minuty,strzeli parę goli,złapie pewność siebie i znowu będzie chwalony przez wszystkich,tak to widzę.
0
znacie jakieś strony internetowe,albo grupki na fb gdzie można kupić po przyzwoitych cenach spoko ubrania?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
ma ktoś jakąś stronke z linkami do acestreama?byłbym mega wdzięczny :)
0
@4drian0 z championa są fajne,nie spierają się tak mocno jak inne i dobrze leżą
0
Komentarz usunięty
0
@Homeopata8989 bardzo dobre podejście
3
@Chwytliwy po kliknięciu w link film się otwiera normalnie
1
Za Luczo różnie z nami bywało,ale każdy sezon miał kilka takich "magicznych meczów",a ten powyżej to jest perełka,miazga totalna w drugiej połowie i zabawa neymara,messiego i suareza z przeciwnikiem.Obyśmy w przyszłym sezonie mogli się cieszyć taką grą z udziałem De Jonga,Griezmanna czy Dembouza.
26
@Aaron10 jesteś takim hipsterem wow :O