busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ich obecność w 11 trzeba bedzie jakoś pogodzić bo obaj są świetni
5
ALE JAK TO TAK,BARCELONA WYGRYWA BEZ MESSIEGO?
1
Szkoda też strzału Arthura bo przymierzyl genialnie,no ale 199cm na bramce robi swoje
0
Jeszcze niech Malcom wejdzie w drugiej połowie i można umierać xd
0
Tylko kielecki.
2
Z chęcią bym już zobaczył jak Arthur kręci kółeczka pod pressingiem Casemiro czy Modricia.Te dwie godziny są jak wieczność ehh.
0
Chciałem od jutra zacząć sobie bbiegać raz w tygodniu pomijając treningi piłki,tak żeby poprawić wydajność na boisku.Myślicie że jeśli mam do dyspozycji bieżnię na świeżym powietrzu to taki system będzie spoko?
-lekki trucht 150m,sprint 50,lekki trucht 150,sprint 50 i tak dalej.
6
No i tu się mylisz,grając głęboko nie miał wielu okazji na dobre prostopadłe podania,w dodatku z cofnietą valencią.A każde jego zagranie było najlepszym wyborem,kontrolował tempo gry,nie bez przyczyny podczas transmisji na bein wybrano go najlepszym obok Messiego graczem Barcelony.Brazyliczyk to strzał w 10tke,byle kto by takiej statystki nie wykręcił.Poza tym obejrzyj sobie podsumowanie jego występu a potem się zastanow czy połowa podan byla sow tyłu :)
0
Wedlug sofascore Arthur w meczu z Valencią wykonał 135celnych podań(95%skuteczności).KOSMOS!
0
Co w tym dziwnego że cou schodzi?gość.ledwo żyje i jest nieproduktywny przed to wyczerpanie,zmiana na plus
0
Myślę że to już nie ma wielkiego znaczenia czy wygrywają czy nie,jakby go mieli zwolnić to i tak by to zrobili
17
Nie ma sensu narzekać po tym meczu,mogliśmy wygrać.sześcioma golami gdyby nie słupki,a stracone gole to jeden błąd w obronie i rykoszet.Graliśmy z tottenhamem w LM a nie z jakimiś ogórkami,zluzujcie.
Kółeczka Arthura a'la Xavi
0
Ale super mecz,intensywność na najwyższym poziomie,klasowy przeciwnik no i wygrana!
0
ma ktoś transmisje? pw!
0
Szukam jakiejś fajnej taniej kurtki wiatrówki,ma ktoś coś na oku?
3
Ale mnie denerwują pseudo eksperci na tym forum,ściągnął dembele zle,wprowadził rakiticia źle,w piłkę to chyba graliscie na orliku co najwyżej z kumplami z podstawówki.
0
Komentarz usunięty
2
Nic nas to nie obchodzi,zrób screena :D
0
Ja mam na sprzedaż :))
17
Jasne,to zasługa pereza że Ronaldo chciał odejść heh
0
Obrona city,atak live,a w pomocy remis moim zdaniem
1
90 procent spotkan gramy z autobusami
1
To są transfery obarczone dużym ryzykiem i zarząd na pewno doskonale o tym wie.Wiadomo-lepszy jeden coutinho za 150baniek niz gomes denis samper paulinho itd,rozumiem twoje myślenie.Ale ci gracze uchodzą za perełki na swoich pozycjach i jestem pewny że Malcom czy Lenglet za parę lat mogą stanowić siłę tego zespołu,Arthur natomiast to dla mnie zagadka.Jeśli ktoś na nich postawi to będziemy mieli z nich radość,o ppotencjał martwić się nie musimy,potrzeba zaufania które zaprocentuje za dwa,trzy lata.
0
Wie ktoś na jakiej zasadzie działa praca za granicą np przy zbiorach?Są jakieś firmy które poszukują pracowników czy po prostu trzeba mieć kogoś w rodzinie kto w tym siedzi?Wyjezdzal ktoś i jest w stanie powiedzieć jak ciężko było itp?
0
+1 ode mnie,zwyczajnie wyolbrzymia się Barcelonę pepa i umniejsza teraźniejszej.W większości meczów gramy piękny futbol.
31
Idealny następca pod względem sportowym-niski,dynamiczny,perfekcyjny drybling,strzał i podanie.
Idealny również pod względem mentalności-wydaje się skromnym gościem,jednym z tych którzy mają poukładane w głowie,a taki właśnie jest Iniesta.Coutinho to crack,jeszcze nie raz pewnie zawinie rogala w swoim stylu w el clasico :)
2
Oddać kluczowego pomocnika który jest w życiowej formie?125mln to mogą sobie wsadzić...
1
Stronka fullmatchesandshadows,polecam
1
Wolałbym na prawej duet semedo i dembele,a Roberto na pozycji Iniesty
0
Cały dzień spory-semedo,czy roberto?No to Valverde nas pogodził!