0

Były mecze gdzie magię było dosłownie czuć na boisku.A dla mnie np piękna gra to taka w której zamykamy przeciwnika na 30metrach i zabijamy setkami podań.A to w większości meczów mamy,kontrola to coś co nam świetnie wychodzi.Zobacz sobie chociażby mecz z Celtą,chyba w pucharze króla gdzie w 30minut ich dosłownie zdemolowaliśmy.

0

nie chcę kupować,jestem po prostu ciekawy który majonez preferujecie :D

2

ja jestem #teamkielecki

0

ludzie pobierajcie acestreama i się wasze problemy skończą!

0

Mam ważne pytanie-majonez kielecki czy winiary?

0

Odpowiedź C,juz niewiele zostało do końca,zresztą chyba sam chce odejsc

0

Łatwiej byłoby z City,mniej doświadczony skład mają.

0

Piszczek to juz ma wyje..... szkoda Łukasza że się tam marnuje,powinien grać w topowym zespole

1

Wpisz sovie w google reddit soccerstream i poszukaj :)

2

Borussia się stoczyła masakrycznie.Aż szkoda patrzeć :/

0

Dzięki wam wszystkim za szybką odpowiedź :)

1

Sprzedawał ktoś z waswas kiedyś cos na olx/allegro?Bo gość pyta mnie o wysyłkę,a ja nie wiem czym mu to wysłać.Poczta polska?

1

Kiedy Roma grała z Realem to sam na niego tutaj narzekałem,wydawał się zwykłym jezdzcem bez głowy który marnował akcję za akcją i niewiele oferował oprócz szybkości.Przez ten czas rozwinął się niesamowicie,a na pewno pod względem skuteczności.

36

Ludzie w średniowieczu i wcześniej byli popier..... ale w sumie teraz nie jest lepiej,po prostu prawo zabrania :)

0

Jest juz gdzies na necie nowy pitbul albo kobiety mafii?

0

500gb

0

Jak myślicie,za ile na ten moment poszedłby xbox one s z padem i fifą 18?Praktycznie nówka.Zbieram się do tej sprzedaży i jakoś nie mogę,ale chyba najwyższy czas

0

Kreatya jest dobra w każdym sporcie,na pewno nie zaszkodzi.

11

A wy kogo wybieracie,Nacho czy Pique i Umtiti?

Ten artykuł to jest wyższy poziom jazdy,pozostaje się tylko cieszyć że nasi obrońcy którzy nie mogą się równać z Wielkim Nacho jakimś cudem lub przy pomocy szczęścia stracili zaledwie 13goli :)

0

A no sam nie wiem,ostatnio oglądałem właśnie pitbula,ale fantasy też lubię

0

A poleci ktoś jakiś dobry film na wieczór?

0

Jest już może gdzieś na internecie nowy pitbul,albo kobiety mafii?Ja nie mogę znaleźć.

0

Ludzie pomocy,macie moze pomysł na jakies argumenty przemawiające za tym że ojczyzna była wazniejsza dla kmicica od oleńki?bo juz zaczynam wątpić xd

5

Z obecnych spd to tylko Weigl mógłby wejść na taki poziom,no ale jak się będzie dalej marnował w Bundeslidze to raczej nigdy czegoś takiego nie osiągnie.

14

Mamy super sytuację,praktycznie wygrana liga,finał pucharu króla,w 1/4 LM przeciwnik którego pokonanie to formalność,a forma się utrzymuje,Dembele gra coraz lepiej,Paulinho znowu błyszczy.W dodatku największy rywal walczy już tylko na jednym froncie,a ma za zadanie pokonać mocny Juventus.







Więc jak możecie się przejmować Ronaldo i jego bramkami? :D Cieszmy się,od dwóch lat takiej dobrej sytuacji nie mieliśmy.

0

Z tego co widziałem po indywidualnych skrotach to obaj niemal na szóstkę dzisiaj zagrali.Takie transfery to ja rozumiem.

6

Takiego gracza jak Coutinho nam brakowało w pomocy,wreszcie ktoś kto potrafi wziąć na siebie ciężar rozegrania akcji,ma parcie na bramkę i w dodatku posiada genialne podania,drybling i strzały.Aż się nie mogę doczekać kolejnego el clasico,ciekaw jestem jak się zaprezentuje.

0

Da ktoś link do całego meczu?

0

Ma ktoś link na telefon do meczu?Byłbym mega wdzieczny

0

Ale moze za to dzielić się doświadczeniem z młodymi zawodnikami jako kapitan i legenda klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?