busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witamy w świecie hiszpańskiej prasy :D
11
Myślę że najlepiej żeby przebywał z tym kogo lubi a nie kolegował sie.na siłe z Messim bo to Messi :D
1
Wielkie dzięki!
0
Ma ktoś to zdjęcie od Semedo na którym jest on i Mina i podpis jakis z iphonem?
0
Najbardziej mi go szkoda ze względu na to co mógł osiągnąć.Wielki talent,nigdy nie schodził ponizej pewnego poziomu,a teraz ma już prawie 29lat i raczej wiele już nie wygra.Szacunek za oddanie Borussi,jeden z niewielu takich piłkarzy,klasa.
3
Real niech odpada i robi jakieś ciekawe transfery,a PSG z tym Emerym i tak rozjedziemy,on ma całe życie wpier... od Barcelony,w sevilli przegrywał jak leci każdy puchar czy mecz ligowy z nami,a gdy już wydawało się że ta passa się skończy to dostał 6:1 i zapisał się w historii futbolu :D Oni z nim moim zdaniem nic wielkiego nie wygrają,jednak mentalność ma ogromne znaczenie w tym sporcie.
1
Dla mnie zarówno z książek jak i z ekranizacji rządzi zakon feniksa z ksieciem półkrwi.Te dwie części mają dla mnie niepowtarzalny klimat,a jak czytałem fragment o śmierci Dumbledora to miałem potem doła przez cały dzień.Polecam książki mocno,niektórzy mówią że Potter jest słaby,kiczowaty itp na podstawie filmów.A dla mnie to jest.dzieciństwo,całą serię przeczytałem w podstawówce po raz pierwszy,to pozwoliło mi zarazić się pasją do czytania.Nie dziwię się moim znajomym w technikum,że nie lubią czytać,skoro jedyne książki na ich koncie to lektury,które w pewnym momencie stają się po prostu beznadziejne.O ile chłopców z placu broni czytał chyba każdy z przyjemnością,to wątpię że ktokolwiek dotrwa do 50 strony potopu :)
3
Liga Franuska i ten puchar są nic nie warte,zupełne zero.Bo co znaczy puchar jeśli nie masz konkurencji?
1
Mina wszedł i od razu ustawił wszystkich,bedzie z niego generał obrony kiedyś :D
0
Finał na Wandzie,nie pykł żarcik :D
0
To tylko moje luźne przypuszczenia.Narazie nikt nie dementował
16
4.Narzekanie na narzekających którzy narzekają na narzekających na Gomesa :D
17
Iniesta to nie jajko tylko profesjonalny piłkarz,zagra dwa,trzy niepełne mecze to nic mu się nie stanie,a ogra się przed Chelsea.Czasami mam wrażenie czytając te wpisy że on jest już po 60siątce i porusza się przy pomocy balkoniku :D Calma,Cou i tak go zmieni w 60tej
0
Coutinho musi mieć miejsce w pomocy,z Espanyolem to strasznie cienko wyglądało moim zdaniem w kreacji kiedy panowie wzajemnie zabierali sobie miejsce
0
Jakaś tapeta z coutinho?byłbym wdzięczny
6
No tak,najlepiej rotować na półfinał,gdzie ważą się losy trofeum.Genialny pomysł,pączek dla Ciebie.
1
Anorektyczna kieszeń.... :D
1
Na yt masz skróty z każdego jego meczu,każdy z nich zawiera wszystkie jego kontakty z piłką,więc możesz przekonać się na własne oczy :D
Wystarczy wpisać coś w stylu coutinho.vs espanyol
0
Valecie to my kontrolowalismy pełne 90minut,a z Espanyolem zwyczajnie ta pogoda wszystko popsuła,nawet rezerwowym składem w pełni dominowalismy w pierwszej połowie.Jestem pewny że teraz kiedy Valencia będzie musiała zagrać otwarty futbol w rewanżu,to my po prostu ich wypunktujemy,tak jak wszystkie drużyny w tym sezonie.
0
Człowiek ma wrażenie jakby to było wczoraj,a tu 2018 rok już
2
Otóż to,Roberto nie ma jakiejś niesamowitej przewagi umiejętności,po prostu całe życie uczył się tego systemu i jest na boisku pewny siebie,większość rzeczy robi automatycznie,bez zastanowienia.Za dwa lata Semedo będzie ograny na każdym froncie i w każdy możliwy sposób i będziemy mieli z niego dużo radości.
1
Roberto gra odważniej,często wchodzi w drybling,czy ciągnie akcję do przodu czasami nawet na siłę.I to mu daje przewagę nad Semedo który gra "bezpieczniej",a warunki fizyczne i techniczne ma świetne.Zmiana na plus,świeża siła na skrzydle.
0
"Dziennikarz"
1
Ciekawe czy jak w kolejnym meczu z espanyolem zagra duet Mina,Umtiti to ten burak odważy się coś powiedzieć o ich kolorze skóry.Szkoda że mu Umtiti nie zaje... kontrolnie,może by mu się poprawiło.Liczę na wysoką karę,Pique by pewnie dostał zawieszenie na dwa miesiące.
0
Ten łysy z afro to pewnie by przyklasnął jakby mu obrazali rodzine,zeby tylko nie wyjsc za ramy poprawnosci...
0
Porównywanie gry Alby i Digne w tym meczu nie ma żadnego sensu
0
Mam pytanie,czy jak kliknąłem przez przypadek na fb ze jestem zainteresowany jakims wydarzeniem,a potem od razu to cofnalem to mimo wszystko komuś może wyświetlić się na tablicy ze jestem zainteresowany?
24
Też uważam że Levante mogło wygrać wyżej
2
Jestem mocno przeziebiony,ale oglądając grę Realu uswiadamiam sobie,że są gorsze rzeczy na tym świecie od bolącego gardła i temperatury :D
0
Wartość Deulofeu jest na pewno mniejsza niż przed sezonem,bo nie gra.W milanie coś znaczył,dobrze pokazał się w reprze,więc był warty te 25baniek,teraz raczej wątpię.