busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech jeszcze Polaków na mundialu udupi to zbieramy ekipę na La Rambli i jedziemy do Hiszpanii :D
1
Czekaj kurwa gdzie tam był jakiś faul?
0
Prawdopodobnie Valverde wie jak każdy kto ogarnia La Liga,że Las Palmas u siebie na. 200% wyjdzie wysokim pressingiem.Więc wystawił Vidala zżeby sobie pobiegał,a w drugiej wejdzie Dembele na podmeczonych i ich będzie masakrował.Co nie zmienia faktu ze tez bym popatrzył na Ousmana i Cou od początku :(
1
Myślę że spokojne i pewne zwycięstwo przeciwko Las Palmas to nie będzie żadna niespodzianka,nieważne jakim byśmy składem wyszli.
11
Kurde człowiek się cieszy że sobie poogląda takiego Coutinho z Dembele a tu obaj ława.I pewnie jeszcze dostaną po 20minut...
7
Co drugie kliiniecie reklama iphona,pozdro
2
Trzeba być ..... żeby pisać takie rzeczy.Nawet jak gra mu nie szła w pierwszym meczu po kontuzji to i tak przy każdym kontakcie bbyło widać to jaką ma lekkość w grze i jak wielki będzie.Właśnie taki komentarz ludzie wysmiali porównując go do tello :)
Dembele będzie jeszcze lepszy od Mbappe,dajcie mu tylko czas.
0
Kozacko! 87%celnych podań z tego co pamiętam,wiele dobrych podań,asysta,no i wisienka na torcie https://mobile.twitter.com/lone_baller/status/967507049486708738/video/1
1
Pamiętajmy że gość gra bardzo długo,bo zaliczył tez występy w lidze chińskiej
0
Pany,teraz sobie wyobraźmy że w rewanżu z Chelsea zamiast Paulinho w pomocy melduje się Roberto,a na prawej obronie Nelsinho.No od razu plus 10 do tiki taki :)
3
Roberto do pomocy i semedo na po,jezuuuu chce to zobaczyć!!
9
Żeby tylko Dembele nie zszedł to w drugiej połowie się już będzie mógł bawić,Girona tak długo nie pociągnie
0
A kto tą akcję wyprowadzil i podał do Messiego?
0
Umtiti na spółe z Busim,co się dzieje xd
0
A ja to mógłbym pezeta słuchać godzinami :D
"Spadam" jeden z najlepszych numerów o miłości jakie powstały
0
Mi to pokahontaz w ogóle nie siada,ale ten numer i klip trzeba docenić,tyle historii polskiego rapu na jednym numerze.Btw z nowości to OSTR klasycznie wypuszcza świetne kawałki.A te dwa numery od kękę,cesarz i samson jakoś mi nie podeszły.
0
Genialne połączenie.Jak dla mnie to "powrocisz" rządzi,klimat wbija w podłogę,jak to w ogóle porównać do tego co ostatnio wychodzi w polskim rapie :D
A pro po nowości,klip k44i pokahontaz rozwalił system,czuć tą atmosferę,fokus fajnie leci i jeszcze te wstawki z Magikiem z numeru o telewizorze,ciary.
0
Do Harrego mam ogromny sentyment ale to co stworzył Tolkien to jest niepojęte.Co trzeba mieć w głowie żeby zbudować całe to uniwersum i w taki sposób przelać to na papier...Z filmów najlepsze są trzy części Hobbita.
0
Przed chwilą akurat słuchałem :)
Ogólnie powala mnie ta płyta,z jednej strony mocne kawałki jak najshajs,a z drugiej genialne "powrócisz".Całe szczęście że ten człowiek nie porzucił rapu bo jest jednym z nielicznych którzy trzymają poziom.
0
A co sądzicie o Sariusie i jego nowej płycie?Dla mnie top 3 w 2017z wszystkich rapowych płyt które się ukazały.Genialnie się go słucha,miła odskocznia od sbmafii itp,polecam :D
9
To były dwa niecelne strzały,tyle w temacie.:D
1
4:3:3 to samobójstwo w tym meczu,przeciez oni by nas znisZczyli kontrami
4
Ludzie,z doswiadczenia juz powinniście się nie spinać o slabą pierwszą połowę.Druga na pewno będzie nasza :)
1
jest taka stronka reddit soccerstream czy coś takiego i tam też są linki jak coś
1
Przypominam że Paulinho jest trzecim strzelcem naszej drużyny
1
W Europie sędziuje świetnie,więc nie ma w tym nic śmiesznego.
0
Przynajmniej czymś się wyróżnił...
1
Vidal moim zdaniem da nam najwięcej,zaraz obok Paulinho.Szybkość i zawzietosc w połączeniu z jego otwierającymi podaniami zapewni nam kilka możliwości więcej w rozegraniu.
1
Ładnie skoczył
4
Byłby korzystny dla nas,ale....serio?Jesteśmy Barceloną,nie jakimś Hull czy WBA,jedziemy tam wygrać :D