6

Niech jeszcze Polaków na mundialu udupi to zbieramy ekipę na La Rambli i jedziemy do Hiszpanii :D

1

Czekaj kurwa gdzie tam był jakiś faul?

0

Prawdopodobnie Valverde wie jak każdy kto ogarnia La Liga,że Las Palmas u siebie na. 200% wyjdzie wysokim pressingiem.Więc wystawił Vidala zżeby sobie pobiegał,a w drugiej wejdzie Dembele na podmeczonych i ich będzie masakrował.Co nie zmienia faktu ze tez bym popatrzył na Ousmana i Cou od początku :(

1

Myślę że spokojne i pewne zwycięstwo przeciwko Las Palmas to nie będzie żadna niespodzianka,nieważne jakim byśmy składem wyszli.

11

Kurde człowiek się cieszy że sobie poogląda takiego Coutinho z Dembele a tu obaj ława.I pewnie jeszcze dostaną po 20minut...

7

Co drugie kliiniecie reklama iphona,pozdro

2

Trzeba być ..... żeby pisać takie rzeczy.Nawet jak gra mu nie szła w pierwszym meczu po kontuzji to i tak przy każdym kontakcie bbyło widać to jaką ma lekkość w grze i jak wielki będzie.Właśnie taki komentarz ludzie wysmiali porównując go do tello :)
Dembele będzie jeszcze lepszy od Mbappe,dajcie mu tylko czas.

0

Kozacko! 87%celnych podań z tego co pamiętam,wiele dobrych podań,asysta,no i wisienka na torcie https://mobile.twitter.com/lone_baller/status/967507049486708738/video/1

1

Pamiętajmy że gość gra bardzo długo,bo zaliczył tez występy w lidze chińskiej

0

Pany,teraz sobie wyobraźmy że w rewanżu z Chelsea zamiast Paulinho w pomocy melduje się Roberto,a na prawej obronie Nelsinho.No od razu plus 10 do tiki taki :)

3

Roberto do pomocy i semedo na po,jezuuuu chce to zobaczyć!!

9

Żeby tylko Dembele nie zszedł to w drugiej połowie się już będzie mógł bawić,Girona tak długo nie pociągnie

0

A kto tą akcję wyprowadzil i podał do Messiego?

0

Umtiti na spółe z Busim,co się dzieje xd

0

A ja to mógłbym pezeta słuchać godzinami :D



"Spadam" jeden z najlepszych numerów o miłości jakie powstały

0

Mi to pokahontaz w ogóle nie siada,ale ten numer i klip trzeba docenić,tyle historii polskiego rapu na jednym numerze.Btw z nowości to OSTR klasycznie wypuszcza świetne kawałki.A te dwa numery od kękę,cesarz i samson jakoś mi nie podeszły.

0

Genialne połączenie.Jak dla mnie to "powrocisz" rządzi,klimat wbija w podłogę,jak to w ogóle porównać do tego co ostatnio wychodzi w polskim rapie :D
A pro po nowości,klip k44i pokahontaz rozwalił system,czuć tą atmosferę,fokus fajnie leci i jeszcze te wstawki z Magikiem z numeru o telewizorze,ciary.

0

Do Harrego mam ogromny sentyment ale to co stworzył Tolkien to jest niepojęte.Co trzeba mieć w głowie żeby zbudować całe to uniwersum i w taki sposób przelać to na papier...Z filmów najlepsze są trzy części Hobbita.

0

Przed chwilą akurat słuchałem :)
Ogólnie powala mnie ta płyta,z jednej strony mocne kawałki jak najshajs,a z drugiej genialne "powrócisz".Całe szczęście że ten człowiek nie porzucił rapu bo jest jednym z nielicznych którzy trzymają poziom.

0

A co sądzicie o Sariusie i jego nowej płycie?Dla mnie top 3 w 2017z wszystkich rapowych płyt które się ukazały.Genialnie się go słucha,miła odskocznia od sbmafii itp,polecam :D

9

To były dwa niecelne strzały,tyle w temacie.:D

1

4:3:3 to samobójstwo w tym meczu,przeciez oni by nas znisZczyli kontrami

4

Ludzie,z doswiadczenia juz powinniście się nie spinać o slabą pierwszą połowę.Druga na pewno będzie nasza :)

1

jest taka stronka reddit soccerstream czy coś takiego i tam też są linki jak coś

1

Przypominam że Paulinho jest trzecim strzelcem naszej drużyny

1

W Europie sędziuje świetnie,więc nie ma w tym nic śmiesznego.

0

Przynajmniej czymś się wyróżnił...

1

Vidal moim zdaniem da nam najwięcej,zaraz obok Paulinho.Szybkość i zawzietosc w połączeniu z jego otwierającymi podaniami zapewni nam kilka możliwości więcej w rozegraniu.

1

Ładnie skoczył

4

Byłby korzystny dla nas,ale....serio?Jesteśmy Barceloną,nie jakimś Hull czy WBA,jedziemy tam wygrać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?